Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ile płacicie swoim opiekunkom do dziecka?

167 odpowiedzi w tym temacie

#161 ~Matka~

~Matka~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2018 - 21:55:00

Pani Igo dziękuję za te odpowiedź. Weszłam na forum by odnaleźć odpowiedź za ile w tych czasach może pracować niania z chęcią i z troska zająć się maluszkami. Takie czasy że trzeba pracować by spłacać kredyty a są godziny w których niania pomoże. I z chęcią zapłacę tyle by dzieci mialy nianie z uśmiechem nie wykorzystywana i by zechciała być z nami jak najdłużej. 12zl lub 10 zL to dobra kwota bo sama wówczas na miejscu niani zajęłabym się z przyjemnością maluszkami. I o to chodzi. Pani Magdzie proponuję nauczyć się gotować sprzątać i robić frajdy swoim pociechom czy też jednemu dzieciaczki tak by czuło że ma mamę taka jak my wszystkie jesteśmy. A do tego my jeszcze ciężko pracujemy-wnioskuję bowiem szanujemy zarobek również niania. Serdecznie pozdrawiam matki spełnione i ich szczęśliwe dzieci!!!

#162 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 15 maj 2018 - 09:59:36

Oj... Niestety nie wiedzą jaka jest odpowiedzialność za dziecko i ile poświęca się czasu dla dziecka. Jeśli sobie wzięłaś babcie która siedzi w fotelu to słabo! Czy Twoje dziecko się rozwija?

#163 ~Gaba~

~Gaba~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2018 - 17:17:02

Mam nadzieję że po tym co Pani Magda usłyszała zastanowi się nad swoim zachowaniem

#164 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2019 - 11:35:29

Wali od Ciebie Magdaleno snobizmem, nawet przez ekran monitora.

#165 ~Mika~

~Mika~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 19:10:53

No raczej znalazłaś za przeproszeniem naiwną...dziecko to nie zabawka,!!!
Sorry ale ja mam już córkę która ma 18 lat i 20 lat temu pracowałam jako niania i brałam 10zl za godzinę... We czym wasza kłótnia?!!!dziecko to największy skarb i obowiązek... śmieszy mnie niektórych opinia
Kocham dzieci i mogę robić to za free... Ale do cholery ludzie!!!albo bierzecie nianię albo nie...!!!nie odpowiada stawka siedźcie z dziećmi... pozdrawiam

#166 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 19:21:41

Dziwie się.. jeżeli Pani ma Pani publicznie obrażać
.czemu nie zwolnić..i poszukać kogoś kto nie będzie chciał czekoladek i kawusi...na tym nie polega praca przy dzieciach

#167 KarolinaFel

KarolinaFel

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 17 marzec 2019 - 20:57:49

Moja koleżanka z pracy korzysta z pomocy niani i płaci jej 2200 zł miesięcznie. Niania jest dostępna 9 godzin dziennie. Uważam, że nie jest to zła kwota dla żadnej ze stron. Oczywiście tak jak zauważono wyżej, opieka nad dzieckiem (w dodatki cudzym) to bardzo odpowiedzialne zadanie. Jednak z drugiej strony zauważmy kto taką opiekę sprawuje, często są to osoby, które nie mają kwalifikacji aby znaleźć inną pracę, więc uważam że 2200 miesięcznie to nie jest zła kwota.

Sytuacje są oczywiście różne, często opiekę sprawują osoby starsze, niepracujące, takie które chcą trochę dorobić do domowego budżetu i naprawdę można trafić wtedy na niższe stawki, które nie powinny nikogo dziwić.

#168 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 15:59:34

Ja nie mogę, żal patrzeć i z litością na takich co od święta zwą się rodzicami hahah, idą na spacerek w niedziele i tacy wspaniali rodzice hahah, normalnie porażka jak patrze na takich, ze śmiechu nie mogę, a jak latają przy tych dzieciach, lody jedzą, Boże co za hipokryzja, a jacy ważni, wózeczek prowadzą do kościółka hahha, jak ślicznie tęczowo, reszta niech patrzy co są codziennie rodzicami od rana do wieczora, bo oni teraz tak tęczowo ważni hahha, nie mogę.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych