Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ile płacicie swoim opiekunkom do dziecka?

167 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2016 - 15:32:06

3zł za godzinę to w mniejszych miastach były w 2010roku bo tyle dostawałam obecnie jest od 6-8 zł. A jest co robić i nie siedzę przed tel

#142 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2016 - 14:18:21

8-10zl za h ??Jakas kpina chyba ! Ja place 3zl i nie ma zmiluj. Mi nikt nie daje za darmo.

3zł???masakra

#143 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2016 - 21:47:16

8-10zl za h ??Jakas kpina chyba ! Ja place 3zl i nie ma zmiluj. Mi nikt nie daje za darmo.

Chyba sobie jaja robisz jakieś.. Zostaw sobie lepiej te trzy złote w kieszeni i nie wychodź z domu.

#144 ~Alexa~

~Alexa~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2016 - 14:23:40

Witam serdecznie , Magdalenko jestem osobom wysoce wyksztalcona i obecnie zatrudiam nianie dla mojej coreczki .Place tej Pani 12zl za godzine pracy , dodatkowo ( bo wiem ze lubi) potrafie podrzucic jej kawunie czekoladki lub ciasto szczegolnie karpatke bo takowe uwielbia :)Magdalenko Twoje przedmiotowe traktowanie ludzi w tym wypadku niani swiadczy jedynie o tym , ze jestes wyjatkowo podla , pozbawiona uczuc kobieta .Zwyczajnie wykorzystujesz osoby pracujace dla Ciebie i popularnie mozna rzecz ze jestes nowobogacka paniusia bez oglady i szacunku dla innych . No coz i takowe "istoty" (bo trudno tu mowic o czlowieczenstwie) egzystuja w naszym swiecie i stad wlasnie moi Panstwo tyle zla na tym swiecie . ...... I jeszcze jedno , Magdalenko jezeli uwazasz ze przy dziecku jest malo pracy i mozna posiedziec w foteliku to , no coz przykro mi to pisac , ale jestes zwyczajnie glupia , szkoda mi Twojego dzieciatka . Nie ma nic gorszego niz miec matke , ktora nie ma pojecia o macierzynstwie .Pozdrwiam i zycze milego wieczoru

#145 ~Alexa~

~Alexa~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2016 - 14:31:53

Skoro taka jest Twoja cena bo 3-zety według Ciebie to w sam raz to chętnie Cię zatrudnię jako opiekunkę. Muszę jeszcze sprawdzić czy się nadajesz czy jesteś ładna i miła  i czy masz dobry kontakt z dziećmi.

#146 ~g~

~g~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2016 - 09:12:19

Ja płaciłam 10 zł za godzinę. 

#147 ~Ciri~

~Ciri~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2016 - 17:56:57

Skąd się biorą takie Magdaleny no skąd? Aż mi brak słów na takich "pracodawców".

Mi też brak słów. Straszne... siedzi w domu i jeszcze opiekunkę wynajmuje...

#148 ~Ciri~

~Ciri~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2016 - 18:00:24

Witam serdecznie , Magdalenko jestem osobom wysoce wyksztalcona i obecnie zatrudiam nianie dla mojej coreczki .Place tej Pani 12zl za godzine pracy , dodatkowo ( bo wiem ze lubi) potrafie podrzucic jej kawunie czekoladki lub ciasto szczegolnie karpatke bo takowe uwielbia :)Magdalenko Twoje przedmiotowe traktowanie ludzi w tym wypadku niani swiadczy jedynie o tym , ze jestes wyjatkowo podla , pozbawiona uczuc kobieta .Zwyczajnie wykorzystujesz osoby pracujace dla Ciebie i popularnie mozna rzecz ze jestes nowobogacka paniusia bez oglady i szacunku dla innych . No coz i takowe "istoty" (bo trudno tu mowic o czlowieczenstwie) egzystuja w naszym swiecie i stad wlasnie moi Panstwo tyle zla na tym swiecie . ...... I jeszcze jedno , Magdalenko jezeli uwazasz ze przy dziecku jest malo pracy i mozna posiedziec w foteliku to , no coz przykro mi to pisac , ale jestes zwyczajnie glupia , szkoda mi Twojego dzieciatka . Nie ma nic gorszego niz miec matke , ktora nie ma pojecia o macierzynstwie .Pozdrwiam i zycze milego wieczoru

Święte słowa. Wszystko już zostało napisane, nic nie trzeba dodawać. Bardzo dziękuje w imieniu osób które rzekoma Magdalena uraziła swoim podejściem do dzieci :)

#149 ~Ciri~

~Ciri~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2016 - 18:08:57

Wyręczasz? Dajemy pracę młodej dziewczynie i ona jest bardzo zadowolona. Nie pracuje u mnie 8h tylko od 8-14 bo w tym czasie muszę zająć się domem i mężowi przygotować obiad jak wróci z pracy. Takze ma cale po poludnie dla siebie, niedziele całą a 450zł piechotą moi drodzy nie chodzi. Dostarczeniem do ich domu ? W życiu bym nie dała mojego Skarba do obcego miejsca bo skąd miałabym wiedzieć co tam się dzieje i czy jest dobrze traktowane ? Opiekunka przychodzi do nas do domu i mam pełen wgląd na jej pracę dlatego jestem spokojna.

Nie dałabyś ,,swojego skarba'' do obcego miejsca?? ale dajesz ,,swojego skarba'' w ręce obcej kobiety... i jeszcze masz czelność dawać jej tylko 3 zł....czy ona wie że zostaje wykorzystywana??? Szkoda słów....skąpiec...

#150 ~Ciri~

~Ciri~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2016 - 18:16:39

Masz firmę a opiekunka za dwoje dzieci tylko 4 złote za godzinę, wiesz co? Żenada, jesteś albo sknera albo cudzą pracę masz za nic. Ciekawe czy ty też wyciągasz 32 złote dziennie :lol: :lol: :lol:

Już tak się nie bulwersuj, jak sama tak zaproponowała ta sąsiadka to niech tak będzie. już lepsze to niż płaca Magdaleny....

#151 ~Czytelniczka~

~Czytelniczka~
  • Goście

Napisano 04 październik 2016 - 04:58:27

Ja wlasnie dzis zatrudniam opiekunke zaproponowalam jej 9 zl na poczatek I pelne wyzywienie,mysle ze praca przy dziecku za 3 zl jest gorsza niz zamiatanie chodnikow w miescie bo tam lepiej placa I czkowiek nie musi miec oczu do okola glowy jak przy dziecku. Prawdziwe mamt wiedza ze praca w domu jest duzo cieezsza niz wiele innych zawodow

#152 ~Czytelniczka~

~Czytelniczka~
  • Goście

Napisano 04 październik 2016 - 05:00:26

Ja wlasnie dzis zatrudniam opiekunke zaproponowalam jej 9 zl na poczatek I pelne wyzywienie,mysle ze praca przy dziecku za 3 zl jest gorsza niz zamiatanie chodnikow w miescie bo tam lepiej placa I czkowiek nie musi miec oczu do okola glowy jak przy dziecku. Prawdziwe mamt wiedza ze praca w domu jest duzo cieezsza niz wiele innych zawodow

#153 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2016 - 11:42:30

3 zl śmieszne

#154 ~Czuły Niewojtek~

~Czuły Niewojtek~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2016 - 19:32:35

ja jezdem tesz osobom wykształconom tylko lepiej nisz ty dlatego siem nie hwale niczym a napewno nie oroografiom

#155 ~kicia~

~kicia~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2017 - 23:16:59

Ja płacę 10 zł za godzinę i to znajomej. Co prawda nie jest to cały dzień, 3 - 4 godziny ale nie chciałabym za 3 zł pracować. I nikt mi nie powie, że przy dziecku to jest żadna praca....

Ja też bym nie chciała pracować za 3 zł bez przesady tym bardziej że mąż koleżanki za granicą zarabia dom budują ładny żarty jakieś za 3 zł śmieszne to 

#156 ~Murcia~

~Murcia~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2017 - 11:59:55

Przeczytalam ten caly burdel i powiem jedno. Jezeli  pani Magda znalazla kogos za 3 zlote za godzine , to tylko pogratulowac, tez bym tak chciala. I widze ze wy tez bo zal wam dupy sciska . Nie chodzi tu juz o wyzyskiwanie i takie tam inne zarzuty, tylko zwykla zazdrosc mosci panowie i panie. Ktos kto sie godzi za takä sume pracowac, widac albo nie ma widokow na lepsze, albo  czuje sie w rodzinie pani Magdy i z jej dziecmi dobrze. Koniec tego cyrku. Tych obrazan i glupienia, do garow !

#157 ~Julietka~

~Julietka~
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 11:26:11

A powie mi ktoś ile może zarobić opiekunka , która wykonuje wszystkie prace domowe włącznie z gotowaniem obiadów odbiorem dzieci ze szkoły i wożeniem na dodatkowe zajęcia?

#158 ~Julietka~

~Julietka~
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 11:27:30

A powie mi ktoś ile może zarobić opiekunka , która wykonuje wszystkie prace domowe włącznie z gotowaniem obiadów odbiorem dzieci ze szkoły i wożeniem na dodatkowe zajęcia?

#159 ~Julietka~

~Julietka~
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 11:28:51

A powie mi ktoś ile może zarobić opiekunka , która wykonuje wszystkie prace domowe włącznie z gotowaniem obiadów odbiorem dzieci ze szkoły i wożeniem na dodatkowe zajęcia? Jeszcze odrabiam z jednym dzieckiem lekcje

#160 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 19:43:59

Czy ktos wie kiedy jest pogrzeb sp.Jacka Bednarkiewicza?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych