Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ile płacicie swoim opiekunkom do dziecka?

167 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2014 - 20:41:17

A moderator jak zwykle olewka.Chyba,że sam ma w tym interes.

Moderator nie olewa... moderator ma też prywatne życie i nie jest tu 24h/dobę...

Moderator nie jest w stanie przejrzeć wszystkich postów z każdego dnia. Wystarczy zgłosić do usuniecia i moderator przy pierwszej wizycie na portalu usunie spam.

Moderator dziękuję za pomoc :)

Tytus

Spokojnie tytus, spokojnie !

Wiktor w ogóle się nie zna na moderowaniu ! :lol:

#122 ~Rita~

~Rita~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2014 - 07:01:06

6 zł to jest minimum.Ja bym nie chciała żeby mi ktoś za jakąkolwiek pracę płacił po 4 zł ,więc płace mojej opiekunce 6 zł, a i tak uważam że to mało- nie stać mnie na więcej.

#123 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2014 - 08:28:27

To wszystko wydasz na opiekunki :D

#124 ~Rita~

~Rita~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2014 - 07:10:52

no jakbym wszystko wydała na opiekunki to nie opłacałoby mi się pracowac.

#125 ~LęborczAnka~

~LęborczAnka~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2014 - 21:40:09

Jestem poza domem 8-9 godzin, 5 dni w tygodniu, opiekunka dostaje 200 zł na tydzień. Dostaje u mnie śniadania i obiady.

#126 ~opiekunka~

~opiekunka~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2014 - 06:31:38

Wynika z tego, że 800 miesięcznie + śniadania i obiady. Dosyć przyzwoicie, wszystko zależy od ilości obowiązków.

#127 ~florian~

~florian~
  • Goście

Napisano 03 luty 2014 - 13:52:24

Bo mam większe aspiracje niż bycie opiekunką. Po poziomie wypowiedzi Andrzeja można wywnioskować że sam zarabia max 9-10zl .........dlatego taki sfrustrowany jest. Trzeba było się uczyć drodzy Państwo a nie teraz narzekać że 3zł za godzinkę to mało.

ta co studia skonczyła poje***a baba

#128 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2014 - 07:22:32

Wy macie dzieci?! Jest taki program dzieci maja dzieci to o was!

#129 ~LęborczAnka~

~LęborczAnka~
  • Goście

Napisano 04 luty 2014 - 09:27:09

Wynika z tego, że 800 miesięcznie + śniadania i obiady. Dosyć przyzwoicie, wszystko zależy od ilości obowiązków.

Obowiązkiem jest tylko i wyłącznie opieka, zabawa z córką. Czasem pozmywa naczynia, odkurzy, ale to jej dobra wola, nie musi tego robić.

#130 ~Aśka~

~Aśka~
  • Goście

Napisano 15 luty 2014 - 16:05:07

Ja płacę 10 zł za godzinę i to znajomej. Co prawda nie jest to cały dzień, 3 - 4 godziny ale nie chciałabym za 3 zł pracować. I nikt mi nie powie, że przy dziecku to jest żadna praca....

Jak najbardziej się zgadzam.... dziecko to dużo pracy

#131 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2014 - 15:55:38

Moim zdaniem Magdalena to wyżej sra niż d*** ma ot co :)

#132 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2014 - 20:52:17

ja powiem tak każdy płaci tyle na ile go stać jak ktoś zarabia 1300 zł mies to nie da opiekunce 10 zł za godzinę . ja szanuje swoją opiekunkę ale niestety nie stać mnie na więcej niż połowa pensji sorki 

#133 ~Mikaela~

~Mikaela~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 11:32:49

Boże co ja tu czytam PANI MAGDALENO 3 zł na godzinę pierwszy raz taką stawkę słyszę to zwykły wyzysk!!! A praca przy dziecko nigdy się nie kończy zamiast krytykować innych i się wywyższać sama Pani może zajmie się dzieckiem zamiast karierę robić!!!! 3 zł na godzinę hahaha U PANI JEST WYZYSK "KOŁCHOZ" pracowałam jako opiekunka i sama mam dziecko i nigdy w życiu bym nikomu takiej stawki nie zaproponowała bo to poniżenie człowieka traktowanie go jak coś gorszego a PROSZĘ PAMIĘTAĆ ŻE ŻADNA PRACA NIE HAŃBI a w dzisiejszych czasach nie każdy ma możliwość być na wysokim stanowisku i pierdzieć w stołek i gruba kasę za to brać!!!!! PROSZĘ SIĘ NAD SOBĄ ZASTANOWIĆ W DODATKU ŻE TA PANI JESZCZE U PANI W DOMU WYKONUJE PRACE PORZĄDKOWE .... 

#134 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2014 - 13:43:53

zaprszam do projektu w grze combad combad 3 zapisy na tej stronir

#135 ~jagoda~

~jagoda~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 20:29:15

popieram całkowicie Igę!! To jakaś kpina, aby w ten sposób traktować innych ludzi! Szanowna Magdalenko idź do pracy tam może nauczysz się szacunku do ludzi- choć nie widzę już dla ciebie ratunku!!

Skoro jesteś osobą wykształconą to nie pisałabyś "ospbom" tylko "osobą".

Gdzie studiowalaś ? i czy w ogole masz średnie wykształcenie ? smiem wątpić .

#136 ~Ewcia~

~Ewcia~
  • Goście

Napisano 19 maj 2015 - 13:19:46

Halinka nie udzielaj się proszę jak nie masz pojęcia o czym piszę. 3zł to za darmo albo pół darmo ?Chyba jesteś śmieszna. Co to za praca ja się pytam ? Siedzi sobie na foteliku w ciepełku i czyta sobie książkę, ewentualnie mi pozmywa naczynia czy trochę posprząta w domu to ile mam płacić może 8-10zł ?Wiesz ile ludzi za takie pieniądze muszą ciężko lugać ?!

Ale praca przy dziecku to wielka odpowiedzialność więc 3 zł to śmieszne wynagrodzenie...

#137 Polianna

Polianna

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 28 maj 2015 - 21:29:51

Jestem mamą 14-miesięcznej dziewczynki. Po roku macierzyńskiego wracałam do pracy i już dużo wcześniej szukałam dobrego rozwiązania. Początkowo rozpatrywałam właśnie zatrudnienie opiekunki, jednak ze względu na miejsce zamieszkania i warunki w domu (ogrzewanie na piec etażowy) oraz psa dużego nie mogłam znaleźć nikogo odpowiedniego. Do domu niani raczej małej nie chciałam dawać. Tak naprawdę to nie miałabym pewności w jakich warunkach dziecko tam przebywa i czy np całego dnia przed telewizorem nie siedzi itp. W końcu znalazłam żłobek prywatny w Mostach. Dziecko świtnie i fachowo zaopiekowane, doskonałe warunki i towrzystwo innych maluchów co uważam za ogromny plus w przypadku jedynaczki. Teraz już czwarty miesiąc tam chodzi i jest zachwycona a ja też i spokojnie pracuję. Finansowo też taniej niż opiekunka, także polecam!

#138 ~maniek~

~maniek~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2015 - 21:54:28

8-10zl za h ??Jakas kpina chyba ! Ja place 3zl i nie ma zmiluj. Mi nikt nie daje za darmo.

za 3 zeta sama  se pilnuj

#139 ~iga~

~iga~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2016 - 18:45:21

ja mam dniówkę  20 zł a siedzę z dwójką dzieci 9 godzin 

#140 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 17:36:29