Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ile płacicie swoim opiekunkom do dziecka?

166 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2012 - 21:39:14

Jak tyle płacisz to nie lepszy żłobek?

#42 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2013 - 18:36:07

WITAJCIE. JAK CZYTAM WPISY MAGDALENKI TO AŻ KREW MI W ŻYŁACH BUZUJE. JA MAM DZIECI I DOBRZE WIEM ŻE POSIEDZIEĆ SOBIE W FOTELIKU MOGĘ PO 22-GIEJ JAK DZIECI ŚPIĄ A JA MAM POROBIONE WSZYSTKO W DOMU, WCZEŚNIEJ CO NAJWYŻEJ MOGĘ POMARZYĆ. SAMA PROWADZĘ FIRMĘ I WIEM ILE KOSZTUJE TO WYRZECZEŃ ŻEBY ZOSTAWIĆ DZIECI Z OBCĄ OSOBĄ. MOJA SĄSIADKA SAMA ZAPROPONOWAŁA KWOTĘ 4 ZŁ ZA GODZ. BYŁAM WDZIĘCZNA ŻE TAK TANIO. ALE CHOCIAŻ JESTEM PEWNA ŻE NIC IM NIE GROZI I SĄ DOBRZE DOPILNOWANE. MOJE DZIECI UWIELBIAJĄ JĄ A ONA ICH. BO DZIECI TO NIE PRZEDMIOTY ŻE JAK POSTAWISZ TAK STOJĄ.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2013 - 19:23:01

Masz firmę a opiekunka za dwoje dzieci tylko 4 złote za godzinę, wiesz co? Żenada, jesteś albo sknera albo cudzą pracę masz za nic. Ciekawe czy ty też wyciągasz 32 złote dziennie :lol: :lol: :lol:

#44 ~sąsiad~

~sąsiad~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2013 - 19:44:25

WITAJCIE. JAK CZYTAM WPISY MAGDALENKI TO AŻ KREW MI W ŻYŁACH BUZUJE. JA MAM DZIECI I DOBRZE WIEM ŻE POSIEDZIEĆ SOBIE W FOTELIKU MOGĘ PO 22-GIEJ JAK DZIECI ŚPIĄ A JA MAM POROBIONE WSZYSTKO W DOMU, WCZEŚNIEJ CO NAJWYŻEJ MOGĘ POMARZYĆ. SAMA PROWADZĘ FIRMĘ I WIEM ILE KOSZTUJE TO WYRZECZEŃ ŻEBY ZOSTAWIĆ DZIECI Z OBCĄ OSOBĄ. MOJA SĄSIADKA SAMA ZAPROPONOWAŁA KWOTĘ 4 ZŁ ZA GODZ. BYŁAM WDZIĘCZNA ŻE TAK TANIO. ALE CHOCIAŻ JESTEM PEWNA ŻE NIC IM NIE GROZI I SĄ DOBRZE DOPILNOWANE. MOJE DZIECI UWIELBIAJĄ JĄ A ONA ICH. BO DZIECI TO NIE PRZEDMIOTY ŻE JAK POSTAWISZ TAK STOJĄ.

A ty przypadkiem nie jesteś Żydówką?

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2013 - 20:10:53

Obecnie młode mamy chcą mieć dziecko, ale wychowaniem powinni zajmowac się dziadkowie,albo nianie , ale najlepiej za darmo.Nie potrafią przez 3 lata zająć się dzieckiem, bo wpadają w depresję z powodu braku kontaktu z ludżmi. Swiadczy to o totalnym egoiżmie młodych rodziców. Trzeba przypomnieć,że dziecko nie jest chwilowym kaprysem tylko wielką odpowiedzialnością. Jeżeli nudno mlodej mamie z dzieckiem w domu, to niania powinna być oplacona adekwatnie do samopoczucia mamusi. np. 30 za godzinę.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2013 - 20:15:30

Zastanów się kobiety czy ty byś chciała pilnować cudze dzieci i zarabiać 2 zł na godzinę. Jest to wyzysk człowieka przez człowieka. Zemści się na tobie to sknerstwo.

#47 ~ona73~

~ona73~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2013 - 22:27:18

Ewa- piszesz że krew Ci sie buzuje- a sama co robisz??płacisz grosze...
A Magdalenka- jeszcze nie rozumiecie???- jej wypowiedzi to czysta prowokacja!

#48 ~gość :)~

~gość :)~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2013 - 18:09:43

Witam serdecznie , Magdalenko jestem osobom wysoce wyksztalcona i obecnie zatrudiam nianie dla mojej coreczki .Place tej Pani 12zl za godzine pracy , dodatkowo ( bo wiem ze lubi) potrafie podrzucic jej kawunie czekoladki lub ciasto szczegolnie karpatke bo takowe uwielbia :)Magdalenko Twoje przedmiotowe traktowanie ludzi w tym wypadku niani swiadczy jedynie o tym , ze jestes wyjatkowo podla , pozbawiona uczuc kobieta .Zwyczajnie wykorzystujesz osoby pracujace dla Ciebie i popularnie mozna rzecz ze jestes nowobogacka paniusia bez oglady i szacunku dla innych . No coz i takowe "istoty" (bo trudno tu mowic o czlowieczenstwie) egzystuja w naszym swiecie i stad wlasnie moi Panstwo tyle zla na tym swiecie . ...... I jeszcze jedno , Magdalenko jezeli uwazasz ze przy dziecku jest malo pracy i mozna posiedziec w foteliku to , no coz przykro mi to pisac , ale jestes zwyczajnie glupia , szkoda mi Twojego dzieciatka . Nie ma nic gorszego niz miec matke , ktora nie ma pojecia o macierzynstwie .Pozdrwiam i zycze milego wieczoru

Iga ŚWIETNA jesteś ,popieram to co napisałaś o tej kobiecie bez serca !!!!

#49 ~DiKey~

~DiKey~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2013 - 21:23:33

(...)

Ewa- piszesz że krew Ci sie buzuje- a sama co robisz??płacisz grosze...
A Magdalenka- jeszcze nie rozumiecie???- jej wypowiedzi to czysta prowokacja!

a to oznacza, że Ewa to Troll

#50 ~Iga~

~Iga~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2013 - 16:47:43

Dziekuje :)
Jestem szczesliwa ze nasza kochana niania zajmuje sie moja coreczka :)Ktos wyzej zasugierowal ze wakacje na Kanarach funduje hm ... w ubieglym roku nasza niania ze swoja rodzina spedzila majowke w moim domku letniskowym na Kaszubach , oczywiscie byl to taki prezencik w ramach wdziecznosci za jej prace z malenstwem :)
Pozdrawiam Iga :)))

#51 ~Iga~

~Iga~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2013 - 16:48:39

Dziekuje :)
Jestem szczesliwa ze nasza kochana niania zajmuje sie moja coreczka :)Ktos wyzej zasugierowal ze wakacje na Kanarach funduje hm ... w ubieglym roku nasza niania ze swoja rodzina spedzila majowke w moim domku letniskowym na Kaszubach , oczywiscie byl to taki prezencik w ramach wdziecznosci za jej prace z malenstwem :)
Pozdrawiam Iga :)))

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2013 - 18:12:27

Bycie ludzkim zawsze się opłaca :D

#53 ~ula~

~ula~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2013 - 00:02:44

Ja rejstruję na 1/2 etatu i płacę 10zł/h z gotowaniem - potem mogę się rozliczyć....
a p. Halinka wyśmienicie gotuje i zajmuje się moim dzieckiem- pozdrawiam

#54 ~Tata~

~Tata~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2013 - 22:04:17

Niedługo zlikwiduja Dom Małego dziecka w Lęborku ,tam pracują bardzo dobre opiekunki i na pewno beda pod chodzić do dziecka z sercem śmiało można zatrudnić

#55 ~opiekunka?~

~opiekunka?~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2013 - 19:36:07

Za 10zł kto podejmie pracę ? Aktualnie najniższa to 1600zl. Pytam za ile godzin pracy jako opiekunka zarobię. Adresuję to rodzin których stać na opiekunkę. Dalej jakimi dzicimi miałam bym się opiekować, chore itd. niech każdy dopowie.

#56 ~lola~

~lola~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2013 - 12:23:36

Za 10zł kto podejmie pracę ? Aktualnie najniższa to 1600zl. Pytam za ile godzin pracy jako opiekunka zarobię. Adresuję to rodzin których stać na opiekunkę. Dalej jakimi dzicimi miałam bym się opiekować, chore itd. niech każdy dopowie.

10zł za godzinę to dobra stawka dla niani! Przy 40h na to jest 400zł na tydzień, mało???? Nie każdego stać na taką nianię, a pracować tylko po to żeby opłacać nianię to bez sensu, już bym wolała w domu z dzieckiem siedzieć....

moje koleżanki płacą nianiom 5zł/godzina i myślę, że to jest rozsądna stawka przy jednym dziecku i braku obowiązków typu sprzątanie/gotowanie

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2013 - 12:41:51

:o :/

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2013 - 12:20:08

Głupich nie trzeba śiać sami się rodzą :D :D :D :D :P :P :lol: :lol: :lol: :lol:

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2013 - 12:20:37

Głupich nie trzeba śiać sami się rodzą :D :D :D :D :P :P :lol: :lol: :lol: :lol:

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2013 - 16:10:38

Nic! Zero! Bieda w kraju! Bezrobocie wzrosło kogo stać na opiekunke? :( są Ludzie że albo mało zarabiają albo nie mają pracy wcale :(

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych