Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ile płacicie swoim opiekunkom do dziecka?

166 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Ewcia~

~Ewcia~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2012 - 20:55:26

Ja płacę 10zł za godzinę, nie stać mnie na więcej, ale też uważam, że 10zł to nie mało;) Dodam, że moja niania studiuje pedagogikę i jest to dziewczyna, która ma pojęcie o dzieciach i co najważniejsze jest na poziomie i mogę mieć pewność, że nie sprasza koleżanek na kawkę pod moją nieobecność.

#22 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2012 - 10:31:49

Witam serdecznie , Magdalenko jestem osobom wysoce wyksztalcona i obecnie zatrudiam nianie dla mojej coreczki .Place tej Pani 12zl za godzine pracy , dodatkowo ( bo wiem ze lubi) potrafie podrzucic jej kawunie czekoladki lub ciasto szczegolnie karpatke bo takowe uwielbia :)Magdalenko Twoje przedmiotowe traktowanie ludzi w tym wypadku niani swiadczy jedynie o tym , ze jestes wyjatkowo podla , pozbawiona uczuc kobieta .Zwyczajnie wykorzystujesz osoby pracujace dla Ciebie i popularnie mozna rzecz ze jestes nowobogacka paniusia bez oglady i szacunku dla innych . No coz i takowe "istoty" (bo trudno tu mowic o czlowieczenstwie) egzystuja w naszym swiecie i stad wlasnie moi Panstwo tyle zla na tym swiecie . ...... I jeszcze jedno , Magdalenko jezeli uwazasz ze przy dziecku jest malo pracy i mozna posiedziec w foteliku to , no coz przykro mi to pisac , ale jestes zwyczajnie glupia , szkoda mi Twojego dzieciatka . Nie ma nic gorszego niz miec matke , ktora nie ma pojecia o macierzynstwie .Pozdrwiam i zycze milego wieczoru

popieram całkowicie Igę!! To jakaś kpina, aby w ten sposób traktować innych ludzi! Szanowna Magdalenko idź do pracy tam może nauczysz się szacunku do ludzi- choć nie widzę już dla ciebie ratunku!!

#23 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2012 - 10:55:59

Wyręczasz? Dajemy pracę młodej dziewczynie i ona jest bardzo zadowolona. Nie pracuje u mnie 8h tylko od 8-14 bo w tym czasie muszę zająć się domem i mężowi przygotować obiad jak wróci z pracy. Takze ma cale po poludnie dla siebie, niedziele całą a 450zł piechotą moi drodzy nie chodzi. Dostarczeniem do ich domu ? W życiu bym nie dała mojego Skarba do obcego miejsca bo skąd miałabym wiedzieć co tam się dzieje i czy jest dobrze traktowane ? Opiekunka przychodzi do nas do domu i mam pełen wgląd na jej pracę dlatego jestem spokojna.

Wgląd to trzeba mieć na ciebie

#24 ~julita~

~julita~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2012 - 10:59:12

Wyręczasz? Dajemy pracę młodej dziewczynie i ona jest bardzo zadowolona. Nie pracuje u mnie 8h tylko od 8-14 bo w tym czasie muszę zająć się domem i mężowi przygotować obiad jak wróci z pracy. Takze ma cale po poludnie dla siebie, niedziele całą a 450zł piechotą moi drodzy nie chodzi. Dostarczeniem do ich domu ? W życiu bym nie dała mojego Skarba do obcego miejsca bo skąd miałabym wiedzieć co tam się dzieje i czy jest dobrze traktowane ? Opiekunka przychodzi do nas do domu i mam pełen wgląd na jej pracę dlatego jestem spokojna.

to na cholere tobie opiekunka??? z dzieckiem sobie nie potrafisz poradzić???żałosna jesteś!ja pracuję na zmiany i mam dwójkę dieci i daje radę, gdzie ciebie chowali?!

#25 ~anioł stróż~

~anioł stróż~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2012 - 11:16:11

8-10zl za h ??Jakas kpina chyba ! Ja place 3zl i nie ma zmiluj. Mi nikt nie daje za darmo.

To ja tobie dam za darmo..ale ze skrzydła..i nie ma zmiłuj :lol:

Użytkownik anioł stróż edytował ten post 13 styczeń 2012 - 13:54:00

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2012 - 11:25:03

(...) Mi nikt nie daje za darmo.

mężowi w łóżku pewnie też musisz płacić. :blink:
i wcale się nie dziwię.
ja - za takie podejście do innych - skasowałbym cię: normalna stawka razy trzy.

#27 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2012 - 13:43:01

mężowi w łóżku pewnie też musisz płacić. :blink:
i wcale się nie dziwię.
ja - za takie podejście do innych - skasowałbym cię: normalna stawka razy trzy.

Dobre !! Ale się ubawiłam

#28 ~agula~

~agula~
  • Goście

Napisano 09 luty 2012 - 14:57:48

[quote name='Iga' timestamp='1325966471' post='819106']
Witam serdecznie , Magdalenko jestem osobom wysoce wyksztalcona .....

.."osobom" - faktycznie wysoce wykształcona, a napisać poprawnie nie potrafi :)
nie popieram postawy Magdaleny, dziwi mnie, ze jest taka ambitna a w tym czasie kiedy ktoś obcy bawi się z jej dzieckiem ona gotuje mężowi :D, ale każdy płaci ile uważa, skoro osoba na tyle przystaje widocznie takie warunki jej odpowiadają....
ja siedzę na wychowawczym z 3 dzieci i robię wszystko co należy w domu zrobić i jestem z tych co po za babcią boją się powierzyć opiekę komuś innemu, chociazby dla kilku chwil dla siebie.
Ale oferuje mi się do pomocy młoda sąsiadka i myslę o 10zł za godzinę z tym, że to dorywczo, nie po kilka godzin codziennie.

#29 ~dorcia~

~dorcia~
  • Goście

Napisano 18 luty 2012 - 17:41:09

Poczytaj jeszcze raz co napisałaś i zacznij współczuc własnemu dziecku.....

ja tam zatrudniam teściową, chciała mieć wnuczki, to niech teraz zasuwa, a nic jej nie płacę, bo ma papu i siedzi w ciepłym, ma też wszystko do dyspozycji, no i w niedziele ma wychodne, czyli jest bajka jest bajka

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2012 - 21:22:36

Bo mam większe aspiracje niż bycie opiekunką. Po poziomie wypowiedzi Andrzeja można wywnioskować że sam zarabia max 9-10zl .........dlatego taki sfrustrowany jest. Trzeba było się uczyć drodzy Państwo a nie teraz narzekać że 3zł za godzinkę to mało.

Magda ja u Ciebie to 20 zł nie chciała bym dzieciaka pilnować widząc jak traktujesz ludzi :angry: Już żal mi przyszłej opiekunki B)

#31 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2012 - 22:07:37

pusta z Ciebie dziewczyna, Magdaleno.

#32 ~dorcia~

~dorcia~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2012 - 17:08:04

Nie no Magdalenka ma wyższe aspiracje niż opiekowanie się dziećmi :)

moja zuza nie kumata, ale dzieciaki pilnuje i nie narzeka, a zapłata to jakBóg da, raz jest, a raz nie ma, wazne ze sie nie gniewa

#33 ~Patryk~

~Patryk~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2012 - 22:55:41

Ja płacę cztery stówy na miesiąc.Fakt jest u mnie trzy razy w tygodniu po osiem godz.Czasem trochę mniej.

#34 ~niania~

~niania~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2012 - 12:58:26

Witam serdecznie , Magdalenko jestem osobom wysoce wyksztalcona i obecnie zatrudiam nianie dla mojej coreczki .Place tej Pani 12zl za godzine pracy , dodatkowo ( bo wiem ze lubi) potrafie podrzucic jej kawunie czekoladki lub ciasto szczegolnie karpatke bo takowe uwielbia :)Magdalenko Twoje przedmiotowe traktowanie ludzi w tym wypadku niani swiadczy jedynie o tym , ze jestes wyjatkowo podla , pozbawiona uczuc kobieta .Zwyczajnie wykorzystujesz osoby pracujace dla Ciebie i popularnie mozna rzecz ze jestes nowobogacka paniusia bez oglady i szacunku dla innych . No coz i takowe "istoty" (bo trudno tu mowic o czlowieczenstwie) egzystuja w naszym swiecie i stad wlasnie moi Panstwo tyle zla na tym swiecie . ...... I jeszcze jedno , Magdalenko jezeli uwazasz ze przy dziecku jest malo pracy i mozna posiedziec w foteliku to , no coz przykro mi to pisac , ale jestes zwyczajnie glupia , szkoda mi Twojego dzieciatka . Nie ma nic gorszego niz miec matke , ktora nie ma pojecia o macierzynstwie .Pozdrwiam i zycze milego wieczoru

Jasne! Ciasto , kawka ,urodzinki i jeszcze może wakacje na Kanarach! PO pierwsze niech nie wypisują tu bzdur ludzie którzy by chcieli być ztrudnienie jako nianie. Nikt nie płaci za opiekę 8-10 zł chyba że ze sprzątaniem, praniem albo jakimiś innymi obowiązkami. Stawki są 450-700 czasem 1000 zł za miesiąc 8 h dziennie(mniej więcej). W każym razie przeciętna stawka to własnie od 3-do 6 złotych. I mówimy o opiece nad dzieckiem a nie gotowaniu obiadu, sprzataniu , prasowaniu i innych rzeczach

#35 ~Alicja~

~Alicja~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2012 - 13:05:37

Ja płacę 25zł za dzień i ewntualnie dziewczyna może coś przekąsić i telewizorek pooglądać :)
Takie są realne stawki i przestańcie pisać 10 zł/h,to chyba piszą same opiekunki :D

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2012 - 13:18:00

Jeżeli ktoś ma wykształcenie wyższe,to reprezntuje pewien poziom,a osoba na poziomie nidgy by nie napisała o sobie "jestem wysoce wykształcona",tak może napisać tylko osoba bez wykształcenia,czyli opiekunka :D

#37 ~g~

~g~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2012 - 19:41:41

Ja płacę 25zł za dzień i ewntualnie dziewczyna może coś przekąsić i telewizorek pooglądać :)
Takie są realne stawki i przestańcie pisać 10 zł/h,to chyba piszą same opiekunki :D

Ja właśnie płacę 10 zł za godzinę. Kilka razy w miesiącu. Pani odbiera moją córkę z przedszkola, opiekuje się nią w swoim domu. Wiem, że to dużo kasy ale tych kilka godzin w miesiącu to nie każdemu by się chcialo trudzić. Wiadomo, że cały miesiąc opieki inaczej się opłaca.

#38 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2012 - 20:43:34

Szok, same kasiaste mamuśki w tym lęborkowie, a realia jakie są każdy wie...

#39 ~fkosn~

~fkosn~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2012 - 21:36:13

No dokładnie... Ja szukałam jako opiekunka pracy przez połowę wakacji i faktycznie żadnych ogłoszeń nie było, więc to chyba nie są prawdziwe wypowiedzi... Kończę teraz studia o kierunku pedagogicznym i faktycznie mam zamiar pracować w tym zawodzie.. Wiem, ze będzie ciężko o znalezienie pracy, bo jednak często mamy boją sie oddawać swoje dzieci.. A tak naprawdę stawka zależy od wieku dziecka moim zdaniem- im dziecko mniejsze tym wymaga więcej czynności opiekuńczych, a strasze edukacyjnych, wychowawczych...I te osoby, które twierdzą że bycie opiekunką to nic takiego są zapewne mamami, które nie interesują sie własnym dzieckiem! Nie wystarczy właczyc im TV! A edukacja ? Myślicie, że prosto jest nauczyć dziecko czegoś nowego? Przedszkole to nie wszystko z dzieckiem trzeba posiedzieć, powtórzyć, a nie tylko kawka i tv//// !!!
Masakra...

#40 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2012 - 09:54:43

Ja płace swojej opiekunce 12 zł za godzine :) Pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych