Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ile płacicie swoim opiekunkom do dziecka?

166 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kaśka~

~Kaśka~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2011 - 13:46:48

Witam! Bardzo pilnie potrzebuję informacji ile płacicie opiekunkom do dziecka? Interesuje mnie stawka godzinowa, dniówka albo stała kwota za miesiąc jaką płacicie wy lub ktoś ze znajomych. Każda odpowiedź jest cenna. Z góry dziękuję za pomoc

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2011 - 20:20:22

Od 8-10 zł za godzinę

#3 ~Magdalena~

~Magdalena~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2011 - 10:12:26

8-10zl za h ??Jakas kpina chyba ! Ja place 3zl i nie ma zmiluj. Mi nikt nie daje za darmo.

#4 ~halina~

~halina~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2011 - 10:18:59

8-10zl za h ??Jakas kpina chyba ! Ja place 3zl i nie ma zmiluj. Mi nikt nie daje za darmo.

Rozumiem że twoej dziecko ktos ma niańczyć za darmo czy półdarmo

#5 ~Magdalena~

~Magdalena~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2011 - 11:18:49

Halinka nie udzielaj się proszę jak nie masz pojęcia o czym piszę. 3zł to za darmo albo pół darmo ?Chyba jesteś śmieszna. Co to za praca ja się pytam ? Siedzi sobie na foteliku w ciepełku i czyta sobie książkę, ewentualnie mi pozmywa naczynia czy trochę posprząta w domu to ile mam płacić może 8-10zł ?Wiesz ile ludzi za takie pieniądze muszą ciężko lugać ?!

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2011 - 18:25:36

Halinka nie udzielaj się proszę jak nie masz pojęcia o czym piszę. 3zł to za darmo albo pół darmo ?Chyba jesteś śmieszna. Co to za praca ja się pytam ? Siedzi sobie na foteliku w ciepełku i czyta sobie książkę, ewentualnie mi pozmywa naczynia czy trochę posprząta w domu to ile mam płacić może 8-10zł ?Wiesz ile ludzi za takie pieniądze muszą ciężko lugać ?!

Po jakiego grzyba nie jesteś opiekunką dzieci? Siedziałabyś sobie w foteliku w ciepełku za 3zł za godzinę ,czytałabyś książkę i miałabyś Magdaleno za 8 godzin o zgrozo 24 zł dniówy.

#7 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2011 - 19:04:11

(...)

Użytkownik -Kazik- edytował ten post 07 grudzień 2011 - 19:43:15
wpis chamski i wulgarny

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2011 - 21:36:22

Ja płacę 10 zł za godzinę i to znajomej. Co prawda nie jest to cały dzień, 3 - 4 godziny ale nie chciałabym za 3 zł pracować. I nikt mi nie powie, że przy dziecku to jest żadna praca....

#9 ~Magdalena~

~Magdalena~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2011 - 14:41:40

Po jakiego grzyba nie jesteś opiekunką dzieci? Siedziałabyś sobie w foteliku w ciepełku za 3zł za godzinę ,czytałabyś książkę i miałabyś Magdaleno za 8 godzin o zgrozo 24 zł dniówy.

Bo mam większe aspiracje niż bycie opiekunką. Po poziomie wypowiedzi Andrzeja można wywnioskować że sam zarabia max 9-10zl .........dlatego taki sfrustrowany jest. Trzeba było się uczyć drodzy Państwo a nie teraz narzekać że 3zł za godzinkę to mało.

Użytkownik tytus edytował ten post 12 grudzień 2011 - 16:43:53

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2011 - 15:51:36

Bo mam większe aspiracje niż bycie opiekunką. Po poziomie wypowiedzi Andrzeja można wywnioskować że sam zarabia max 9-10zl ......... dlatego taki sfrustrowany jest. Trzeba było się uczyć drodzy Państwo a nie teraz narzekać że 3zł za godzinkę to mało.

Wali od Ciebie Magdaleno snobizmem, nawet przez ekran monitora.

#11 ~Magdalena~

~Magdalena~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2011 - 16:31:15

Wali od Ciebie Magdaleno snobizmem, nawet przez ekran monitora.

Po prostu mocno stąpam po ziemi i to wszystko.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2011 - 18:54:23

(...)

Użytkownik -Kazik- edytował ten post 07 grudzień 2011 - 19:42:05
wpis chamski i wulgarny

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2011 - 20:20:00

Bo mam większe aspiracje niż bycie opiekunką. Po poziomie wypowiedzi Andrzeja można wywnioskować że sam zarabia max 9-10zl ..................... dlatego taki sfrustrowany jest. Trzeba było się uczyć drodzy Państwo a nie teraz narzekać że 3zł za godzinkę to mało.

Poczytaj jeszcze raz co napisałaś i zacznij współczuc własnemu dziecku.....

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2011 - 16:35:35

Magdaleno jeśli Ty wyręczasz się opiekunką to nawet nie wiesz jak dużo wysiłku kosztuje pilnowanie dzieci! Nie wiesz jaka to odpowiedzialność.
Stanowisz najgorszy rodzaj człowieka a mianowicie taki który nie szanuje innych i ich pracy. Ciekawe czy sama pilnowałabyć dziecko u kogoś w domu średnio 158 h/miesiąc za 450zł.
Ja wiem że niektóre opiekunki biorą od 700 zł z dostarczeniem dziecka do ich domu - ta kwota jest dla zaprzyjaźnionych.

#15 ~Magdalena~

~Magdalena~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2011 - 11:15:53

Magdaleno jeśli Ty wyręczasz się opiekunką to nawet nie wiesz jak dużo wysiłku kosztuje pilnowanie dzieci! Nie wiesz jaka to odpowiedzialność.
Stanowisz najgorszy rodzaj człowieka a mianowicie taki który nie szanuje innych i ich pracy. Ciekawe czy sama pilnowałabyć dziecko u kogoś w domu średnio 158 h/miesiąc za 450zł.
Ja wiem że niektóre opiekunki biorą od 700 zł z dostarczeniem dziecka do ich domu - ta kwota jest dla zaprzyjaźnionych.

Wyręczasz? Dajemy pracę młodej dziewczynie i ona jest bardzo zadowolona. Nie pracuje u mnie 8h tylko od 8-14 bo w tym czasie muszę zająć się domem i mężowi przygotować obiad jak wróci z pracy. Takze ma cale po poludnie dla siebie, niedziele całą a 450zł piechotą moi drodzy nie chodzi. Dostarczeniem do ich domu ? W życiu bym nie dała mojego Skarba do obcego miejsca bo skąd miałabym wiedzieć co tam się dzieje i czy jest dobrze traktowane ? Opiekunka przychodzi do nas do domu i mam pełen wgląd na jej pracę dlatego jestem spokojna.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2011 - 17:13:07

Wyręczasz? Dajemy pracę młodej dziewczynie i ona jest bardzo zadowolona. Nie pracuje u mnie 8h tylko od 8-14 bo w tym czasie muszę zająć się domem i mężowi przygotować obiad jak wróci z pracy. Takze ma cale po poludnie dla siebie, niedziele całą a 450zł piechotą moi drodzy nie chodzi. Dostarczeniem do ich domu ? W życiu bym nie dała mojego Skarba do obcego miejsca bo skąd miałabym wiedzieć co tam się dzieje i czy jest dobrze traktowane ? Opiekunka przychodzi do nas do domu i mam pełen wgląd na jej pracę dlatego jestem spokojna.

Oj to Ty leń jesteś, ja mam dwójkę dzieci codziennie zajmuję się domem, gotuję obiady i nie tylko i żadnych opiekunek w tym czasie do dzieci nie potrzebuję. Organizacja i tyle...

#17 ~g~

~g~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2011 - 20:53:13

Oj to Ty leń jesteś, ja mam dwójkę dzieci codziennie zajmuję się domem, gotuję obiady i nie tylko i żadnych opiekunek w tym czasie do dzieci nie potrzebuję. Organizacja i tyle...

Nie no Magdalenka ma wyższe aspiracje niż opiekowanie się dziećmi :)

#18 ~Co dla ciebie ważniejsze?~

~Co dla ciebie ważniejsze?~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2011 - 15:45:58

Co najmniej do trzeciego roku życia dziecko powinno być z matką w domu. Pieniądze to nie wszystko...Jeżeli płacisz opiekunce 700zł , albo więcej, to oznacza że nie musisz pracować, bo sytuacja finansowa nie jest zła. Może to tylko pogoń za forsą determinuje cię do pozostawienia dziecka obcym.

#19 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2011 - 12:12:01

Skąd się biorą takie Magdaleny no skąd? Aż mi brak słów na takich "pracodawców".

#20 ~Iga~

~Iga~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2012 - 21:01:11

Witam serdecznie , Magdalenko jestem osobom wysoce wyksztalcona i obecnie zatrudiam nianie dla mojej coreczki .Place tej Pani 12zl za godzine pracy , dodatkowo ( bo wiem ze lubi) potrafie podrzucic jej kawunie czekoladki lub ciasto szczegolnie karpatke bo takowe uwielbia :)Magdalenko Twoje przedmiotowe traktowanie ludzi w tym wypadku niani swiadczy jedynie o tym , ze jestes wyjatkowo podla , pozbawiona uczuc kobieta .Zwyczajnie wykorzystujesz osoby pracujace dla Ciebie i popularnie mozna rzecz ze jestes nowobogacka paniusia bez oglady i szacunku dla innych . No coz i takowe "istoty" (bo trudno tu mowic o czlowieczenstwie) egzystuja w naszym swiecie i stad wlasnie moi Panstwo tyle zla na tym swiecie . ...... I jeszcze jedno , Magdalenko jezeli uwazasz ze przy dziecku jest malo pracy i mozna posiedziec w foteliku to , no coz przykro mi to pisac , ale jestes zwyczajnie glupia , szkoda mi Twojego dzieciatka . Nie ma nic gorszego niz miec matke , ktora nie ma pojecia o macierzynstwie .Pozdrwiam i zycze milego wieczoru

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych