Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ile kosztują usługi budowlane na pomorzu

29 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Domatorka~

~Domatorka~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2010 - 10:10

Witam,nie długo zacznę budowę mieszkania .Chciałabym się dowiedzieć ile panowie budowlańcy kasują za poszczególne prace.Interesuje mnie wycena za
-murowanie suporexem
-ocieplanie
-tynki
-malowane
-wstawianie okien drzwi
-robocizna za dachy z dachówki IBF ,blachodachówki(na gotowo z łaceniem polia podbitką)
Będę wdzięczna za pomoc w zorientowaniu się w cenach
pozdrawiam

#2 ~wiki~

~wiki~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2010 - 10:19

Witam,nie długo zacznę budowę mieszkania .Chciałabym się dowiedzieć ile panowie budowlańcy kasują za poszczególne prace.Interesuje mnie wycena za
-murowanie suporexem
-ocieplanie
-tynki
-malowane
-wstawianie okien drzwi
-robocizna za dachy z dachówki IBF ,blachodachówki(na gotowo z łaceniem polia podbitką)
Będę wdzięczna za pomoc w zorientowaniu się w cenach
pozdrawiam

znam osobe zajmujaca sie takimi sprawami i z tego co wiem docieplenie w pelnym systemie ok 50zl/m2 a czasem mniej, zalezy w jakim stanie sciany, co do malowania 8-10zl m2 ale jesli wchodzi w gre wiecej robot zawsze jest kwestia dogadania sie tak, zeby kazdemu odpowiadalo:) jesli jest ktos zainteresowany, prosze dac znac na forum:)

#3 ~Domatorka~

~Domatorka~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2010 - 10:29

znam osobe zajmujaca sie takimi sprawami i z tego co wiem docieplenie w pelnym systemie ok 50zl/m2 a czasem mniej, zalezy w jakim stanie sciany, co do malowania 8-10zl m2 ale jesli wchodzi w gre wiecej robot zawsze jest kwestia dogadania sie tak, zeby kazdemu odpowiadalo:) jesli jest ktos zainteresowany, prosze dac znac na forum:)

prosze o jakieś konkretne namiary

#4 ~wiki~

~wiki~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2010 - 10:37

prosze o jakieś konkretne namiary

793730259 osoba zajmuje sie robotami ogolnobudowlanymi( docieplenia, malowania, gladzie, regipsy, glazura, terakota, panele itp.)

#5 ~gościu~

~gościu~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2010 - 18:44

A gładziowanie w jakiej cenie?

#6 ~wiki~

~wiki~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2010 - 22:36

A gładziowanie w jakiej cenie?

nie chce podawac tu cen i decydowac o nich, najlepiej zadzwonic pod wyzej wymieniony nr i osobiscie sie dogadac

#7 ~czytelnia~

~czytelnia~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2010 - 07:44

Witam ja mogę polecić Pana który również się tym zajmuje niestety nie mogę znaleźć teraz jego numeru tel ale mam e-mail budowairemonty@onet.eu nie ma zbytnio wygórowanych cen.Z tego co pamiętam jak kasował mnie za to za malowanie brał od 8-11zł/m kw,cekolowanie i przycieranie ścian 15zł/m kw a za sufity 18zł/m kw,murowanie miał chyba coś koło 40zł i kafelki od 40zł reszty cen nie pamiętam najlepiej było by się z nim skontaktować
Jak znajdę numer do niego to dopiszę

#8 ~Alex~

~Alex~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2010 - 13:07

Witam ja mogę polecić Pana który również się tym zajmuje niestety nie mogę znaleźć teraz jego numeru tel ale mam e-mail budowairemonty@onet.eu nie ma zbytnio wygórowanych cen.Z tego co pamiętam jak kasował mnie za to za malowanie brał od 8-11zł/m kw,cekolowanie i przycieranie ścian 15zł/m kw a za sufity 18zł/m kw,murowanie miał chyba coś koło 40zł i kafelki od 40zł reszty cen nie pamiętam najlepiej było by się z nim skontaktować
Jak znajdę numer do niego to dopiszę

Hej znalazłaś już numer??Bo jak oglądam cenniki to widzę ,że ma murowanie i kafelki bardzo tanio.Znalazłem gościa który krzyczy sobie 80zeta za kafelki więc ten ma o połowę taniej.No i są też fachowcy którzy osobno kasują za przycieranie jakieś 5 zeta a to już wychodzi 20.Chętnie zlecił bym mu prace na cekole i ścianki działowe

#9 ~Henio~

~Henio~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2010 - 16:32

Coś słabo się ten wątek rozkręcił,masa ludzi czyta ale nikt się nie wypowiada.Jeżeli chodzi o usługi budowlane to ceny są różne czasem bywa tak,że ci którzy robią tanio odstawiają fuszerkę,sam się o tym przekonałem.Wziąłem panów którzy za cekol+malowanie brali około 20zł za m,pomyślałem super zaoszczędzę-ale w efekcie remont dokończył inny pan.Normalny człowiek który zna się na rzeczy nie ceni tak swoich usług.Dla zainteresowanych podam numer pana ktory fachowo podchodzi do tematu

#10 ~xxxxxxxxxxxx~

~xxxxxxxxxxxx~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2010 - 19:30

Coś słabo się ten wątek rozkręcił,masa ludzi czyta ale nikt się nie wypowiada.Jeżeli chodzi o usługi budowlane to ceny są różne czasem bywa tak,że ci którzy robią tanio odstawiają fuszerkę,sam się o tym przekonałem.Wziąłem panów którzy za cekol+malowanie brali około 20zł za m,pomyślałem super zaoszczędzę-ale w efekcie remont dokończył inny pan.Normalny człowiek który zna się na rzeczy nie ceni tak swoich usług.Dla zainteresowanych podam numer pana ktory fachowo podchodzi do tematu

#11 ~xxxxxxxxxxxx~

~xxxxxxxxxxxx~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2010 - 19:31

#12 ~dominik~

~dominik~
  • Goście

Napisano 06 październik 2010 - 08:34

zajmuje się budowlanką od 7 lat to co tu czytam jest dla mnie dziwne w szczególności ceny za malowanie na biało dwukrotne 5zł,kolorowe 2x 7zł,wykonanie gładzi szpachlowanie 2+szlif+podkład 16zł,osobno płatne są narożniki alu ,równanie śćian 20zł,kafelki 50zł,inna sprawa jest z łazienką metrów tam niema wiec jest to kwestia dogadania sieę w zależności od stopnia trudności czyli dekory mozaiki ile otworów bedzie w kafelkach szlifowanie pod katem 45 stopni,kucie kafli 20zł m2 jesli jest to w bloku wysoko i trzeba b.daleko wynosic gruz 20zł za worek dodatkowo ,panele 12zł m2 ,pod kątem 15zł czyli potocznie w karo lecz nie 45stopni osobną sprawą jest odległosć do miejsca pracy,lecz rozsadni ludzie po przeliczeniu kosztu dojazdu jesli jest zadrogo nie obciazaja zleceniodawcy poprostu polecaja szukac kogo innego pracuje na terenie woj pomorskiego dla mnie max kilometrów to 30 w jedna strone są wyjątki jesli jest tych prac dużo i na długo nie dla jednej osoby wtedy to już inna sprawa jest.W razie jakiś pytań e-mail sobierajdominik@gmail.com

#13 ~palnik~

~palnik~
  • Goście

Napisano 10 październik 2010 - 11:09

793730259 osoba zajmuje sie robotami ogolnobudowlanymi( docieplenia, malowania, gladzie, regipsy, glazura, terakota, panele itp.)

#14 ~palnik~

~palnik~
  • Goście

Napisano 10 październik 2010 - 11:09

#15 ~bejzbol~

~bejzbol~
  • Goście

Napisano 12 październik 2010 - 21:08

najlepiej róbcie wszystko za darmo ,atrzeba rachunki zapłacić i dzieci nakarmić pozdrawiam

#16 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 23 maj 2012 - 20:45

u mnie w mieszkaniu wykończeniówkę robil p. Rafał, znalazlem go w internecie www.raf-bud.slupsk.pl i powiem, ze zaskoczyła mnie jakość wykonania jego prac, potem dowiedziałem się, że malował on ściany w klubie bilardowym kosmos w słupsku, jak ktoś tam był to wie co ten człowiek potrafi.

i to nie jest jakas reklama, po prostu jesli kogos szukacie, to moge go polecić w 100% :)

pozdrawiam,
Michał
Słupsk

#17 ~daniel~

~daniel~
  • Goście

Napisano 06 luty 2013 - 19:22

A ja po przecztaniu tego wszystkiego moge napisac ze jestem wstanie wykonać to wszystko i jeszcze wiecej za mniej mój nr 728606275 Daniel

#18 ~Mati~

~Mati~
  • Goście

Napisano 07 luty 2013 - 12:15

Gładzie 11zł; malowanie na biało 3zł/m2; kafle (nie ważne czy łazinka czy piwnica czy salon) 22zł/m2;panele 7zł/m2; ocieplenie (sama robocizna) 15zł/m2 O to moje ceny .Roboty mam na 4 miesiące do przodu .Pozdrawiam

#19 ~Krajan~

~Krajan~
  • Goście

Napisano 08 luty 2013 - 19:50

I po takich pseudo fachowcach póżniej poprawiam za podwójną stawkę.Ha,ha tak trzymać!

#20 ~Mati~

~Mati~
  • Goście

Napisano 08 luty 2013 - 20:20

I po takich pseudo fachowcach póżniej poprawiam za podwójną stawkę.Ha,ha tak trzymać!

Nie wiem o co ci chodzi. Sam stań ze swoimi ludzmi i pracuj a nie jeździsz terenówką i strugasz grafa. Gwarantuje,że po mnie nie ma poprawek,to co przeocze sam naprawie w ramach gwarancji

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych