Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Hybrydy

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 kiti

kiti

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 13 maj 2014 - 09:03:49

Ostanio zainteresowala mnie tematyka napędów hybrydowych. Uważam że w dzisiejszych czasach gdzie panuje moda na ekologię jest to super rozwiązanie, weżmy np. Toyotę Prius, która jest bardzo popularna na całym świecie. Co sądzicie o hybrydach, myślicie że warto brać je pod uwagę?

#2 ~natalia~

~natalia~
  • Goście

Napisano 22 maj 2014 - 11:55:10

W Polsce hybrydy też już zdobywają zwolenników. Chyba właśnie kobiety są bardziej przychylne :) Priusa przetestowałam i w mieście i na dłuższych trasach. Jestem zadowolona. W kwestii parkowania też daje radę - posiada kamerę cofania :P

#3 ~usaq58~

~usaq58~
  • Goście

Napisano 22 maj 2014 - 22:27:21

no u mnie w firmie to i faceci będą się musieli do hybrydy, bo zakupiono właśnie hybrydową  yaris :) ja na razie tylko jako pasażer nią jechałam: super ciche auto. rewelacja!

#4 ~zuza~

~zuza~
  • Goście

Napisano 23 maj 2014 - 09:00:04

W Polsce hybrydy też już zdobywają zwolenników. Chyba właśnie kobiety są bardziej przychylne :) Priusa przetestowałam i w mieście i na dłuższych trasach. Jestem zadowolona. W kwestii parkowania też daje radę - posiada kamerę cofania :P

Mysle ze jeszcze troche i bedziemy widziec co raz wiecej hybryd na naszych ulicach, mialm okazje pojezdzic hybrydowa Auriska i bylam mocno zachwycona, zwinne ciche autko idealne na stanie w korkach w miescie

#5 Canoe

Canoe

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 03 lipiec 2017 - 11:20:44

Jeszcze bardziej jestem za samochodami całkiem elektrycznymi, bo nie będziemy się musieli martwić o ropę czy gaz, i nikt nie będzie nas szantażował przykręceniem kurków. Poza tym nie będzie kolejek na stacjach paliw, bo można doładować wszędzie gdzie jest gniazdko elektryczne. W Polsce planowana jest reaktywacja Syreny, oczywiście w nowej wersji i to właśnie elektrycznej. Byłoby super jeździć polskim samochodem na polskie paliwo! :)

#6 pomorzanka123

pomorzanka123

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 28 sierpień 2017 - 07:32:16

Przemysł samochodów hybrydowych rozwija się coraz szybciej. Niestety nadal jest to droższe rozwiązanie przy zakupie niż samochód z silnikiem benzynowym, jednak warto rozważyć wybór hybrydy. Pozwala zaoszczędzić na paliwie i wspiera ekologię.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych