Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Honor Lęborka

LĘBORK

• Zamknięty Temat jest zamknięty
204 odpowiedzi w tym temacie

#41 Ciekawy_OPP

Ciekawy_OPP

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 713 postów

Napisano 30 maj 2012 - 13:13:56

To teraz czekamy na odpowiedź Pana Zenka :D

#42 ~kibol~

~kibol~
  • Goście

Napisano 30 maj 2012 - 13:36:17

Dzisiejsza młodzież w szkole średniej lepiej potrafi układać zdania.
Styl, pisownia, błędy ortograficzne - ŻENADA.
Kłania się szkoła podstawowa.

lĘBORK, dąże - co to jest?

Niech się Pan nie przyznaje, że szkołę podstawową ukończył Pan w Lęborku, bo jak nauczycielka Pan ucząca to przeczyta, to będzie do końca życia miała bule serca.

hahhaaha taki babol. Nie bronie zenona g ale jak chce się kogoś kytykować to samemu trzeba się jakąś tam znajomością ortografii wykazać ;)

#43 ~zmiana pokoleniowa~

~zmiana pokoleniowa~
  • Goście

Napisano 30 maj 2012 - 15:44:52

Ja także przeżyje,bardzo dziękuje za ten post,trzeba pokazać że ludzie młodzi i odważni są bardzo ważni dla przyszłości lĘBORK I NASZEGO POWIATU.Ja mam 55 lat i zdecydowanie dąże do zmiany pokoleniowej czas na ludzi młodych i z rozmachem (przykładem jest WÓJT WICKA)to młody i godny człowiek.

Skąd się tacy ludzie biorą.Gdzie oni byli jak Pan Bóg rozdawał inteligencję.

#44 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2012 - 17:11:14

Zenek nie daj się

#45 ~Zenek blues~

~Zenek blues~
  • Goście

Napisano 30 maj 2012 - 19:14:20

Zenek nie daj się

#46 komuna

komuna

Swojak

• PipPipPipPip
  • 785 postów

Napisano 30 maj 2012 - 20:24:49

Panie Zenek gdzie pozew dla mnie!

#47 ~kogito~

~kogito~
  • Goście

Napisano 30 maj 2012 - 23:32:09

Biedne dziecko. Wiaderko, łopatkę i do piaskownicy.
Jak ma się taki charakter, to nic innego jak walić po łbie.

Powiedz, z kim Ty jeszcze nie zadarłeś?

A no z Toba jeszcze nie zadarlem :)

#48 ~paparazzi~

~paparazzi~
  • Goście

Napisano 31 maj 2012 - 07:25:26

Panie Zenek gdzie pozew dla mnie!

Miałem dzisiaj piękny sen.

Lębork rok 2029
Śniło mi się, że mieszkam w pięknym 340 000 mieście Lęborku, a władze miasta należą do jedynie słusznej Partii „HONOR lĘBORKA ” z jej Wielkim Przewodniczącym Zenobiuszem Wiórowskim. Na południowym krańcu miasta została otwarta 6-cio pasmowa wspaniała obwodnica łącząca Berlin z Królewcem. Na uroczystości otwarcia oprócz Władz Polski przybli Prezydenci USA, Rosji, Niemiec, Mongolii, Górnej Wolty przybyli także Dostojnicy Watykanu i oficjalna delegacja Międzyplanetarna.
W przemówieniu nadmieniono, jak przebieg obwodnicy wtopił się w wygląd miasta. Mieszkańcy, którzy zostali siłą spędzeni, wyrażali aplauz z możliwości podróży do Królewca w 1,5 godziny. Mały Jasio zapytał swojego ojca, co kiedyś było w tym miejscu. Ojciec odpowiedział synowi, że kiedyś tam były ogródki działkowe i jakieś dziwne domki. Mieszkańcy tych domków dzięki obwodnicy i zapisaniu się do jedynie słusznej Partii, dziś mogą w końcu normalnie żyć w pięknych szklanych domach nad jeziorem. Mały Jasio był cały pod wrażeniem jak mu to ojciec opowiadał. Jak pięknie – rzekł.
Uroczystość się skończyła, oficjele rozjechali się do swoich obowiązków, aż tu nagle ………………… dzwonek do drzwi. Stanęli wysocy, ogoleni funkcjonariusze z nakazem internowania mnie w myśl Dekretu podpisanego przez Kogoś za to, że nie uczestniczyłem w uroczystym otwarciu obwodnicy im. Bolesława Krzywoustego, czym naraziłem się Partii HONOR lĘBORKA na 15 letni pobyt w Kolonii Karnej na planecie „Szukaj dobrego adwokata” w konstelacji : „Już wiem kim jesteś”.

I tak sobie już lecę 33 ziemski dzień statkiem kosmicznym marki „KOMAR” z prędkością 30 machów w odludne krańce tego padołu.

#49 komuna

komuna

Swojak

• PipPipPipPip
  • 785 postów

Napisano 31 maj 2012 - 08:01:05

Już wiem kim jesteś. Spodziewaj się pozwu ode mnie na 999999999999999999999 $.

#50 ~paparazzi~

~paparazzi~
  • Goście

Napisano 31 maj 2012 - 08:07:20

Już wiem kim jesteś. Spodziewaj się pozwu ode mnie na 999 999 999 999 999 999 999 $.

Całe szczęście, że nie na 1.000 000 000 000 000 000 000 $
Odetchnąłem z ulgą. 999 999 999 999 999 999 999 $ tyle to mam
Właśnie sprzedają piratom statek kosmiczny "KOMAR" dalszą drogę odbędę pieszo.

Spotkamy się za 33 lata ziemskie, no chyba, że szybciej Ciebie dorwie jeden taki i zostaniesz skazany. Na wszelki wypadek przyszykuję Ci celę obok mojej.
:lol: :lol: :lol: :lol:

#51 komuna

komuna

Swojak

• PipPipPipPip
  • 785 postów

Napisano 31 maj 2012 - 08:09:52

Nie wiem co się dzieje, czekam już kilka dni na pozew i nic :/
Chyba Pan zgleske źle mnie odczytał, pewnie przeze mnie jakiemuś niewinnemu człowiekowi odczytują teraz wyrok dożywocia za obrazę :/

#52 gie

gie

Nowy

• Pip
  • 13 postów

Napisano 31 maj 2012 - 08:30:32

Lębork rok 2029
Śniło mi się, że mieszkam w pięknym 340 000 mieście Lęborku, a władze miasta należą do jedynie słusznej Partii „HONOR lĘBORKA ” z jej Wielkim Przewodniczącym Zenobiuszem Wiórowskim. Na południowym krańcu miasta została otwarta 6-cio pasmowa wspaniała obwodnica łącząca Berlin z Królewcem. Na uroczystości otwarcia oprócz Władz Polski przybli Prezydenci USA, Rosji, Niemiec, Mongolii, Górnej Wolty przybyli także Dostojnicy Watykanu i oficjalna delegacja Międzyplanetarna.
W przemówieniu nadmieniono, jak przebieg obwodnicy wtopił się w wygląd miasta. Mieszkańcy, którzy zostali siłą spędzeni, wyrażali aplauz z możliwości podróży do Królewca w 1,5 godziny. Mały Jasio zapytał swojego ojca, co kiedyś było w tym miejscu. Ojciec odpowiedział synowi, że kiedyś tam były ogródki działkowe i jakieś dziwne domki. Mieszkańcy tych domków dzięki obwodnicy i zapisaniu się do jedynie słusznej Partii, dziś mogą w końcu normalnie żyć w pięknych szklanych domach nad jeziorem. Mały Jasio był cały pod wrażeniem jak mu to ojciec opowiadał. Jak pięknie – rzekł.
Uroczystość się skończyła, oficjele rozjechali się do swoich obowiązków, aż tu nagle ………………… dzwonek do drzwi. Stanęli wysocy, ogoleni funkcjonariusze z nakazem internowania mnie w myśl Dekretu podpisanego przez Kogoś za to, że nie uczestniczyłem w uroczystym otwarciu obwodnicy im. Bolesława Krzywoustego, czym naraziłem się Partii HONOR lĘBORKA na 15 letni pobyt w Kolonii Karnej na planecie „Szukaj dobrego adwokata” w konstelacji : „Już wiem kim jesteś”.

I tak sobie już lecę 33 ziemski dzień statkiem kosmicznym marki „KOMAR” z prędkością 30 machów w odludne krańce tego padołu.

Panowie, ale macie wyobraźnię :D

#53 Yktorn

Yktorn

Swojak

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 2293 postów

Napisano 31 maj 2012 - 09:23:41

Szanowni Państwo, proszę o nie doko

Lębork rok 2029

Świetnie napisane.
Bravo.
Paparazzi, masz u mnie Duże Piwo.

;)

Użytkownik Yktorn edytował ten post 31 maj 2012 - 09:23:58

#54 ~CZAS HAŃBY targowiczan.~

~CZAS HAŃBY targowiczan.~
  • Goście

Napisano 31 maj 2012 - 09:39:16

#55 ~Wredzia~

~Wredzia~
  • Goście

Napisano 31 maj 2012 - 11:47:11

Witam wszystkich :)

Czytając te posty uśmiałam się do łez :lol: Fajnie że są tacy ludzie którzy potrafią rozbawić człowieka w tak ciężkich czasach dla Nas ludzi z Lęborka ale czy większość z nich ma Honor?? Co drugi w naszym urzędzie powinien być zwolniony za to ze siedzi i tylko dołki kopie pod drugim . Zajmijcie się bezrobociem a nie bezsensownym wydawaniem Naszych pieniędzy .
Oglądam nie raz w Kanale nr.6 jak to na sesjach rady Pan.Szreder chce się wykazać i trafić ponownie na stołek hehe. Moim zdaniem jego pięć min.dawno minęło i moje błędne poparcie dla Pana Szredera też ( raczej zaproponowałabym teraz fryzjera i kosmetyczkę a potem więcej szacunku dla ludzi ) :D
Nie bronię tu wcale Pana Namyślaka ( czekam aż zacznie działać a nie trzymać stołek)

Ps. Nie nabijajcie się z Pana Gleske :lol: może ma opinię z Poradni Pedagogicznej o dysfunkcji która się nazywa dysortografia :D. (gość jest zabawny)
To że robimy błędy nie przekreśla nas w społeczeństwie .

Pozdrawiam wszystkich i prośba >>> nie pozabijajcie się :D :Dbo statystyka Lęborka spadnie :P

#56 Yktorn

Yktorn

Swojak

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 2293 postów

Napisano 31 maj 2012 - 12:11:59

Witam wszystkich :)

Czytając te posty uśmiałam się do łez :lol: Fajnie że są tacy ludzie którzy potrafią rozbawić człowieka w tak ciężkich czasach dla Nas ludzi z Lęborka ale czy większość z nich ma Honor?? Co drugi w naszym urzędzie powinien być zwolniony za to ze siedzi i tylko dołki kopie pod drugim . Zajmijcie się bezrobociem a nie bezsensownym wydawaniem Naszych pieniędzy .
Oglądam nie raz w Kanale nr.6 jak to na sesjach rady Pan.Szreder chce się wykazać i trafić ponownie na stołek hehe. Moim zdaniem jego pięć min.dawno minęło i moje błędne poparcie dla Pana Szredera też ( raczej zaproponowałabym teraz fryzjera i kosmetyczkę a potem więcej szacunku dla ludzi ) :D
Nie bronię tu wcale Pana Namyślaka ( czekam aż zacznie działać a nie trzymać stołek)

Ps. Nie nabijajcie się z Pana Gleske :lol: może ma opinię z Poradni Pedagogicznej o dysfunkcji która się nazywa dysortografia :D. (gość jest zabawny)
To że robimy błędy nie przekreśla nas w społeczeństwie .

Pozdrawiam wszystkich i prośba >>> nie pozabijajcie się :D :D bo statystyka Lęborka spadnie :P

Nie spadnie, nie spadnie, wszak jakiś "paparazzi" widział we "śnie" miasto Lębork mające ileś tam set tysięcy ( 340 000 ) mieszkańców.
:lol:
A co z Panem Zenonem się dzieje, że jakoś ucichł? Chory, czy co?
A może "komuna" go przestraszyła?
:(

#57 ~SAMUEL rtsBra~

~SAMUEL rtsBra~
  • Goście

Napisano 31 maj 2012 - 12:25:52

:(

Pewnie Pan Zenon szuka wsparcia i zaraz zapuka do mnie z nakazem :D Mam nadzieję ze pomożecie?? :D KOMUNO WRÓĆ!!! haha

#58 ~Wredzia~

~Wredzia~
  • Goście

Napisano 31 maj 2012 - 12:29:20

Pewnie Pan Zenon szuka wsparcia i zaraz zapuka do mnie z nakazem :D Mam nadzieję ze pomożecie?? :D KOMUNO WRÓĆ!!! haha

Przez pomyłkę wpisał mi się kod obrazka jako Nik ale to nadal ja Wredzia :D Przepraszam

#59 ~szklana kula~

~szklana kula~
  • Goście

Napisano 31 maj 2012 - 13:23:55

Nie spadnie, nie spadnie, wszak jakiś "paparazzi" widział we "śnie" miasto Lębork mające ileś tam set tysięcy ( 340 000 ) mieszkańców.
../public/style_emoticons/default/laugh.png

../public/style_emoticons/default/sad.png

Widzę Lębork wielki!!! Od Wejherowa do Słupska!!! (Słupsk i Wejherowo to przedmieścia będą, może się je później do Lęborka przyłączy, ale to się jeszcze zobaczy).

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2012 - 15:07:43

Widzę dookoła ludzi zawistnych, którzy nic sami nie potrafią poza zawiścią i to całkowicie bezinteresowną. w tym mieście nie można zrobić :D nawet nic za darmo, pro publico bono

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: LĘBORK

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych