Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Honor Lęborka

LĘBORK

• Zamknięty Temat jest zamknięty
204 odpowiedzi w tym temacie

#1 zgleske

zgleske

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 210 postów

Napisano 27 maj 2012 - 19:38:00

Ja urodziłem się w Lęborku i twierdze że w Lęborku władzą brak Honoru!!!

#2 ~H~

~H~
  • Goście

Napisano 27 maj 2012 - 19:47:14

Koleś czy jesteś zdrowy-w lęborko honor. :D :D :D

#3 ~Honorowy~

~Honorowy~
  • Goście

Napisano 27 maj 2012 - 20:20:06

Namyślak to człowiek honoru i wystarczy dać mu trochę czasu i wróći normalnośc.

#4 Ciekawy_OPP

Ciekawy_OPP

Swojak

• PipPipPipPip
  • 713 postów

Napisano 27 maj 2012 - 20:26:10

Dziwne te tematy zakładacie..

I tak przy okazji to naszym "radnym" brakuje racjonalnego myślenia. Kto normalny inwestuje grube PLNy na budowę bocznej płyty boiska na stadionie, gdzie wczoraj nasza wielka pogoń spadła do OKRĘGÓWKI :ph34r: Wstyd na całej lini.. niech jeszcze wybudują im nowe trybuny i płytę podgrzewaną...
W taki sposób marnuje się pieniądze :angry: :angry:

#5 zgleske

zgleske

Swojak

• PipPipPipPip
  • 210 postów

Napisano 27 maj 2012 - 20:49:13

W 2009r. oszukal mnie Pan Klata i Pan Ryszard Wenta(proszę nie kojarzyć nazwiska z Panem Wenta -piekarnictwo-to była osobowość i sądze że to był WIELKI CZŁOWIEK).Honor naszego miasta jest podły i każdy kolega z karju i za granicy, pyta co się dzieje w Lęborku,moje córki nie przyznają się że są z Lęborka.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2012 - 21:51:53

W 2009r. oszukal mnie Pan Klata i Pan Ryszard Wenta(proszę nie kojarzyć nazwiska z Panem Wenta -piekarnictwo-to była osobowość i sądze że to był WIELKI CZŁOWIEK).Honor naszego miasta jest podły i każdy kolega z karju i za granicy, pyta co się dzieje w Lęborku,moje córki nie przyznają się że są z Lęborka.

Sądzę, że to tylko i wyłącznie Pana sprawa, co, kto Panu zrobił. Zakłada Pan co rusz nowe tematy, nie lepiej zostawić to do swojej wiadomości. Kto w dzisiejszych czasach nie został przez kogoś oszukany, chyba wszyscy, a na pewno większość ludzi, ale Ci wszyscy, bądź większość nie rozpisują o tym na forum i się nie żalą nad własnym losem, jacy to są nieszczęśliwi i pokrzywdzeni przez innych.

#7 ~Straszyciel sądowy~

~Straszyciel sądowy~
  • Goście

Napisano 27 maj 2012 - 21:57:54

Biedne dziecko. Wiaderko, łopatkę i do piaskownicy.
Jak ma się taki charakter, to nic innego jak walić po łbie.

Powiedz, z kim Ty jeszcze nie zadarłeś?

#8 zgleske

zgleske

Swojak

• PipPipPipPip
  • 210 postów

Napisano 28 maj 2012 - 00:53:59

Sądzę, że to tylko i wyłącznie Pana sprawa, co, kto Panu zrobił. Zakłada Pan co rusz nowe tematy, nie lepiej zostawić to do swojej wiadomości. Kto w dzisiejszych czasach nie został przez kogoś oszukany, chyba wszyscy, a na pewno większość ludzi, ale Ci wszyscy, bądź większość nie rozpisują o tym na forum i się nie żalą nad własnym losem, jacy to są nieszczęśliwi i pokrzywdzeni przez innych.

#9 zgleske

zgleske

Swojak

• PipPipPipPip
  • 210 postów

Napisano 28 maj 2012 - 01:13:24

Jeżeli tak sądzisz,to jesteś w błędzie,sprawa przebiegu obwodnicy południowej Lęborka to korupcja i My znamy kto maczał w tym palce.Jeżeli planuje się wyburzyć 41 domów i zakładów i likwidacje jednostki wojskowej to to nie jest drobna sprawa.Jeżeli sądzisz że ja jestem pokrzywdzony i żale się nad własnym losem to mnie nie znasz.Ja zmienie wizerunek Lęborka i nikt mi w tym nie przyszkodzi.Lębork wreszcie będze postrzegany jako porządne Miasto.Zenon Gleske.

#10 zgleske

zgleske

Swojak

• PipPipPipPip
  • 210 postów

Napisano 28 maj 2012 - 05:46:55

Namyślak to człowiek honoru i wystarczy dać mu trochę czasu i wróći normalnośc.

Tak Pan Burmistrz Witold Namyślak jest człowiekiem honorowym.

#11 Yktorn

Yktorn

Swojak

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 2293 postów

Napisano 28 maj 2012 - 06:54:32

Tak Pan Burmistrz Witold Namyślak jest człowiekiem honorowym.

Wpis nr 1
Napisano wczoraj, 20:38

Skoro twierdzi Pan, że władzą w Lęborku brak Honoru - jak to Pan napisał we wpisie nr 1 - to jak do tych słów ma się Pana wpis nr 10. Wszak wiadomym jest, że Pan Namyślak jest Burmistrzem Lęborka, a Burmistrz to jednoosobowy organ wykonawczy gminy. Inaczej mówiąc jest władzą w danym mieście.
Gdzie tu logika w Pana wpisach?

#12 zgleske

zgleske

Swojak

• PipPipPipPip
  • 210 postów

Napisano 28 maj 2012 - 08:28:04

Wpis nr 1
Napisano wczoraj, 20:38

Skoro twierdzi Pan, że władzą w Lęborku brak Honoru - jak to Pan napisał we wpisie nr 1 - to jak do tych słów ma się Pana wpis nr 10. Wszak wiadomym jest, że Pan Namyślak jest Burmistrzem Lęborka, a Burmistrz to jednoosobowy organ wykonawczy gminy. Inaczej mówiąc jest władzą w danym mieście.
Gdzie tu logika w Pana wpisach?

Zgadzam się z Panem ,ale bardziej chodziło mi o Władze Uchwałodawczą i Władze Powiatu,dlatego dodałem wpis że Pan Namyślak jest człowiekiem honoru.

#13 Yktorn

Yktorn

Swojak

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 2293 postów

Napisano 28 maj 2012 - 09:31:50

Zgadzam się z Panem ,ale bardziej chodziło mi o Władze Uchwałodawczą i Władze Powiatu,dlatego dodałem wpis że Pan Namyślak jest człowiekiem honoru.

Panie Gleske.
Przecież w dokonanym przez Pana wpisie : " Ja urodziłem się w Lęborku i twierdze że w Lęborku władzą brak Honoru!!! " nigdzie jest napisane, że chodziło tu Panu o " ............. Władze Uchwałodawczą i Władze Powiatu ........."
Pan wyraźnie określił o kogo Panu chodzi, a chodziło Panu o władze Lęborka. Nie powiatu, nie ustawodawczą. O władzę Lęborka. Koniec, kropka.

Teraz to odwracanie kota ogonem.
Są osoby, które szybciej coś przekażą ( powiedzą, napiszą ) niż pomyślą.
Tu jest klasyczny tego obraz.

#14 Ciekawy_OPP

Ciekawy_OPP

Swojak

• PipPipPipPip
  • 713 postów

Napisano 28 maj 2012 - 10:36:50

Jeżeli tak sądzisz,to jesteś w błędzie,sprawa przebiegu obwodnicy południowej Lęborka to korupcja i My znamy kto maczał w tym palce.Jeżeli planuje się wyburzyć 41 domów i zakładów i likwidacje jednostki wojskowej to to nie jest drobna sprawa.Jeżeli sądzisz że ja jestem pokrzywdzony i żale się nad własnym losem to mnie nie znasz.Ja zmienie wizerunek Lęborka i nikt mi w tym nie przyszkodzi.Lębork wreszcie będze postrzegany jako porządne Miasto.Zenon Gleske.

Wszystko sprowadza się do jednego. Ponoć walczysz o dobro innych w tej sprawie a tak naprawdę to o swój zakład, który również będzie wyburzony.
Ja osobiście jestem za południem i mam nadzieję, że jak najszybciej ruszą prace nad tą obwodnicą. Wtedy będzie szansa na rozwój Lęborka.. Życzę powodzenia w zmienianiu Lęborka :lol:.. Nie pozdrawiam :)

#15 zgleske

zgleske

Swojak

• PipPipPipPip
  • 210 postów

Napisano 28 maj 2012 - 20:13:44

Wszystko sprowadza się do jednego. Ponoć walczysz o dobro innych w tej sprawie a tak naprawdę to o swój zakład, który również będzie wyburzony.
Ja osobiście jestem za południem i mam nadzieję, że jak najszybciej ruszą prace nad tą obwodnicą. Wtedy będzie szansa na rozwój Lęborka.. Życzę powodzenia w zmienianiu Lęborka :lol:.. Nie pozdrawiam :)

Oczywiście że walczę o domy mojej rodziny, w Lęborku i Mostach (siostra).Obwodnica Lęborka jest planowana na 2027, plany dofinansowania Unii Europejskiej są jasno sprecyzowane i warto przeczytać.Pozdrawiam Zenon Gleske

#16 komuna

komuna

Swojak

• PipPipPipPip
  • 785 postów

Napisano 28 maj 2012 - 21:02:30

A jak u Pana córek z honorem czy też jakimkolwiek poczuciem tożsamości, przynależności? Bo widzę, żę cienko :)

#17 zgleske

zgleske

Swojak

• PipPipPipPip
  • 210 postów

Napisano 28 maj 2012 - 22:10:19

A jak u Pana córek z honorem czy też jakimkolwiek poczuciem tożsamości, przynależności? Bo widzę, żę cienko :)

Oj chłopaczku przekraczasz granice i za ten wpis odpowiesz, oczwiście zgodnie z prawem,ty chyba nie wiesz co zrobiłeś.Do zobaczenia już nie długo.

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2012 - 22:15:42

Gleske - chciałeś napisać "władzom"?. Weź się człowieku za słownik zabierz a potem rób politykę.

#19 komuna

komuna

Swojak

• PipPipPipPip
  • 785 postów

Napisano 28 maj 2012 - 22:16:24

Oj chłopaczku przekraczasz granice i za ten wpis odpowiesz, oczwiście zgodnie z prawem,ty chyba nie wiesz co zrobiłeś.Do zobaczenia już nie długo.

Nie przypominam sobie, żebyśmy byli na 'ty'.
Podać adres ?

Ps : )
art. 190 KK § 1. stanowi: "Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2."

#20 Ciekawy_OPP

Ciekawy_OPP

Swojak

• PipPipPipPip
  • 713 postów

Napisano 28 maj 2012 - 22:19:16

Chłopie, Ty się nie wypłacisz za te pozwy :o Potrafisz rozbawić człowieka, a straszyć to każdy potrafi. Co ten człowiek według Ciebie zrobił niezgodnego z prawem? :ph34r: :)

Użytkownik Ciekawy_OPP edytował ten post 28 maj 2012 - 22:20:45

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: LĘBORK

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych