Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

HILTON CASWELL ( MINISTRY OF SOUND ) UK LONDON ! @ Pudel Club

Pudel Club impreza biba Ministry of Sound Hilton Caswell Trance Deep Techno Tech House Słupsk

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość specjalny~

~Gość specjalny~
  • Goście

Napisano 27 maj 2013 - 23:41:53

 

Po raz pierwszy w Polsce i to właśnie w Pudel Club możemy gościć człowieka, który jest odpowiedzialny za największe wydarzenia muzyczne w Londynie.
HILTON CASWELL bo o nim mowa to Dj , Producent oraz Promotor ( człowiek fabryka ) , ale przede wszystkim osoba kochająca to co robi , uwielbiana przez wszystkich , z którymi się zetknie.

To za jego sprawą Londyńskie "Ministry of Sound" gości takie gwiazdy jak CARL COX , RICARDO VILLALOBOS , RICHIE HAWTIN , OLIVER HUNTEMANN , PAUL VAN DYK czy SVEN VATH oraz cała reszta czołówki światowej sceny muzyki klubowej.

HILTON CASWEELL - Urodzony w Republice Południowej Afryki DJ, producent i promotor Hilton Caswell dołączyl do świata muzyki w młodym wieku, po ukończeniu studiów na kierunku Finanse, i szybko stał się nierozłączną częścią londyńskiej sceny muzycznej.
Pełny energii i entuzjazmu do rozpoczęcia pełnej rozmachu kariery jako DJ, producent i promotor Hilton zapewnia sobie miejsce czołowego promotora, na którego imprezy, w najlepszych londynskich miejscach, bilety są wysprzedawane co do ostatniej sztuki. Także jako DJ grywa w najlepszych londyńskich klubach i na imprezach wyrabiając sobie pozycje rozwijającego się talentu, którego nie mozna przeoczyć.
Już przed 2009 r. Hilton Caswell regularnie pojawiał się jako DJ i Promotor na imprezie pod nazwą "The Gallery" w znanym przez klubowiczów na całym świecie Ministry of Sound.
W krótkim czasie został nominowany do „Best Breakthrough DJ 2009”; otrzymał też przyznawane przez szkołę muzyczną Point Blank w Londynie wyróżnienie „One to watch” dla przyszłych talentów.
Hilton, który na dobre wpisał się w scenę muzyki tanecznej Zjednoczonego Królestwa, zainicjował odbywające się dwa razy w miesiącu imprezy promujące "Spinning Quickly" w londyńskim Ministry of Sound, które dzięki jego pełnej energii osobowości i talentowi DJ-skiemu stały się imprezami, na które wejściówki są całkowicie wysprzedawane. Hilton uzyskał też rezydenturę w klubach "Inigo" oraz "Gigalum" w Clapham gdzie od 4 świetnych lat gra nowe, "połamane" dźwięki oraz własne produkcje, sprawiając, że parkiet jest wypełniony po brzegi.
Ten nowy talent w przeciągu tylko kilku lat występował obok światowej klasy DJ-i muzyki Trance, Progressive i Tech House jak: Armin van Buuren, Carl Cox,Fedde Le Grand, Mark Knight, Judge Jules, Gareth Emery, Ferry Corsten, Sander van Doorn, Marco V, Nicky Romero & Hardwell i wieloma innymi.

LINKS:
http://www.hiltoncaswell.com/home/
https://soundcloud.com/hilton-caswell
http://www.myspace.com/562051119
http://www.beatport.com/artist/hilton-caswell/130218

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lucas Maully -Urodzony w Słupsku, w latach 90tych wyemigrował do Anglii, gdzie rozpoczęła się jego przygoda z muzyką elektroniczną.
Początkowe granie w domu i w lokalnych pubach szybko przerodziło się w ogromną pasję, która po dziś dzień zajmuje większość jego czasu, a oprócz Dj-ki zajmuje się także pisaniem własnej muzyki tech-house i techno.
W 2006 roku ukończył londyńską szkołę SubBasse Dj's Academy, co zaowocowało regularnymi gigami w słynnym Londyńskim Ministy of Sound - jednym z najbardziej znanych i najlepiej nagłośnionych klubów na świecie ,w którym obecnie jest rezydentem. Grał już obok takich gwiazd jak Umek, Spektre, Nicole Moudaber ,Hardewell ,Paul Van Dyk i wielu innych.

Linki:
http://www.trackitdown.net/event/paul-van-dyk-evolution-world-tour-2012/185.html
http://www.residentadvisor.net/event.aspx?393744
http://youtu.be/hQjlWcKOZv4
http://www.residentadvisor.net/event.aspx?205591
http://www.clubzone.com/events/353602/london-uk/ministry-of-sound/judge-jules-and-cosmic-gate
http://florida.tilllate.com/en/event/10732803
http://www.ibiza-spotlight.com/forum/showthread.php?s=151f1cd16aa39430bbe70d55ec491726&p=1344936
http://www.allinlondon.co.uk/whats-on.php?event=58161
https://soundcloud.com/lucasmaully


SUPPORT :

Pathfinder ( ElectroBassement / Pudel Club )
Ombo (Punx Collective)

NUTA:

Deep , Techno , Trance , Tech-House , Progressive

 

https://www.facebook...67292660006567/

https://www.facebook...udelClub/events

https://www.facebook.com/PudelClub

 

 #2 ~Gość specjalny~

~Gość specjalny~
  • Goście

Napisano 27 maj 2013 - 23:43:08#3 ~Gość specjalny~

~Gość specjalny~
  • Goście

Napisano 27 maj 2013 - 23:45:55#4 ~Gość specjalny~

~Gość specjalny~
  • Goście

Napisano 27 maj 2013 - 23:51:46#5 ~Gość specjalny~

~Gość specjalny~
  • Goście

Napisano 30 maj 2013 - 08:23:43#6 ~Gość specjalny~

~Gość specjalny~
  • Goście

Napisano 30 maj 2013 - 08:27:28#7 ~Gość specjalny~

~Gość specjalny~
  • Goście

Napisano 30 maj 2013 - 08:29:08

link do plakatu

 

https://www.facebook...&type=1

 

Dodaj odpowiedź  Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Pudel Club, impreza, biba, Ministry of Sound, Hilton Caswell, Trance, Deep, Techno, Tech House, Słupsk

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych