Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Hasan Kebab

167 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2013 - 21:27:23

kto wydał decyzję?

urząd bo to zgodne z prawem.

jak przedszkole ma z tym problem to niech się odgrodzi.

wszystkie miejscowości turystyczne żyją z podatków tylko w Ustce zawsze panują prawa jak za komuny, NIC NIE WOLNO BO SZKOŁA, PRZEDSZKOLE, KOŚCIÓŁ itd.

mają swój ogródek sale sprzedaży więc o co kaman?

Każdy ma prawo na swej posesji robić co mu się podoba!

a czemu to żłobek ma się grodzić, skoro istnieje tam kilkadziesiąt lat a kebab kilka dni?

w wielu miejscowościach wprowadzane są zakazy sprzedaży alkoholu zbyt blisko szkół i przedszkoli, a w Ustce dziki zachód!?

kebab zrobił sobie ogródek bezpośrednio przy placu zabaw dla maluchów!! przy ażurowym ogrodzeniu, które też zrobił żłobek! i to zanim kebab był w planach!

czyli co pan Kebab nic nie musi, robi trzodę i ma gdzieś, że za płotem bawią się 3 latki?

a każdy to ma prawo u siebie robić co chce tylko wtedy, kiedy nie narusza praw sąsiadów.

Powtarzam, usytuowanie miejsca z alkoholem przy placu żłobka uważam za skandal!! ciekawe czy urzędnicy wydający zgodę na sprzedaż alkoholu w ogóle wiedzieli gdzie ta sprzedaż będzie się odbywać!?

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2013 - 21:28:16

a co stać im nie wolno? łamią jakieś przepisy?

Macie parking tam stawiajcie, a nie utrudniacie życie Ustczanom.

#23 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2013 - 21:51:28

a czemu to żłobek ma się grodzić, skoro istnieje tam kilkadziesiąt lat a kebab kilka dni?

w wielu miejscowościach wprowadzane są zakazy sprzedaży alkoholu zbyt blisko szkół i przedszkoli, a w Ustce dziki zachód!?

kebab zrobił sobie ogródek bezpośrednio przy placu zabaw dla maluchów!! przy ażurowym ogrodzeniu, które też zrobił żłobek! i to zanim kebab był w planach!

czyli co pan Kebab nic nie musi, robi trzodę i ma gdzieś, że za płotem bawią się 3 latki?

a każdy to ma prawo u siebie robić co chce tylko wtedy, kiedy nie narusza praw sąsiadów.

Powtarzam, usytuowanie miejsca z alkoholem przy placu żłobka uważam za skandal!! ciekawe czy urzędnicy wydający zgodę na sprzedaż alkoholu w ogóle wiedzieli gdzie ta sprzedaż będzie się odbywać!?

znajomy styl pisania, zajmij się swoim biznesikiem norek

#24 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2013 - 21:54:15

Znajomy styl pisania, zajmij się lepiej swoim biznesikiem i przestań po pijaku się rozbijać norek....

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2013 - 22:06:12

Widać że konkurencja już się spina bo lokal fajny, miejsce też ok.

Świetny pomysł z 24h.

Kebab bardzo dobry, jeden z lepszych jakie jadłem.

Nie przeszkadza mi nic a nic 5 miejsc zajętych przez samochody z hasana niech parkują nawet i 10 samochodów.

Co do piwa to jeszcze nie sprzedają a inni już na nich psy wieszają :)

cała Ustka taka sama będą tylko wieszać psy na ludziach za ich pomysły.

żłobek ma w wakacje w lipcu wolne sezon jest do 20 sierpnia więc ktoś ma żal o 20 dni że będzie tam piwo?

absurd!!!!

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2013 - 22:11:41

a jakie prawa mają 3 latkowie?

Jak trzeba odgrodzić się przed żłobkiem?

Zasieki, siatka maskująca, może drut kolczasty.

Znam budynek gdzie mieści się hasan i wiem że przy prawie sprzedaży był też zapis na prowadzenie działalności związanej z alkoholem więc o co teraz kaman...?

Kupili, czy wynajęli i takie prawo mają, a że obok przedszkole, kościół, kino itd. to już nie komuna te czasy się skończyły że jedna władza ma tylko prawa.

#27 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2013 - 22:12:30

ojjjj tam ojjjjtam i tak najlepsze jedzenie jest w Bostonie  :lol:

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2013 - 22:17:52

Macie parking tam stawiajcie, a nie utrudniacie życie Ustczanom.

ustczanie mieszkają w garażach bo latem wynajmują mieszkania żeby dorobić do pensji, nic nie robią żeby w Ustce było ciekawiej, jak ktoś coś już robi to nawet na kebabie psy wieszają bo tylko ustczanom WOLNO A PRZYJEZDNYM JUŻ NIE:)

Pozamykajmy jeszcze ulice bo nic już w Ustce nie ma a wszystko stracimy i będziemy najgorsi na pomorzu, tylko plażę mamy i afery, żadnych atrakcji i perspektyw na biznesy w Ustce.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2013 - 22:21:32

ojjjj tam ojjjjtam i tak najlepsze jedzenie jest w Bostonie  :lol:

W BOSTONIE JEST JEDZENIE TO FAKT LECZ CZY NAJLEPSZE TO MOŻE POWIEDZIEĆ TYLKO KUPUJĄCY W NIM CZŁOWIEK, A ŻE NIEWIELU JEST TAM LUDZI TO I JEDZENIE PARSZYWE:)

ALE MOŻE SIĘ MYLĘ , BO JADAM TYLKO W 7 NIEBIE:)

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2013 - 22:54:54

a jakie prawa mają 3 latkowie?

Jak trzeba odgrodzić się przed żłobkiem?

Zasieki, siatka maskująca, może drut kolczasty.

Znam budynek gdzie mieści się hasan i wiem że przy prawie sprzedaży był też zapis na prowadzenie działalności związanej z alkoholem więc o co teraz kaman...?

Kupili, czy wynajęli i takie prawo mają, a że obok przedszkole, kościół, kino itd. to już nie komuna te czasy się skończyły że jedna władza ma tylko prawa.

ooo widać, że głęboko zainteresowani tu piszą!  szefuni nakazał? :)

ale walisz taki głupoty, że aż żal! czyli co 3 latkowie nie mają żadnych praw? dzieciaki i rodzice muszą pogodzić się z tym, że za płotem chleją browary?

żłobek był tam pierwszy, kebab ok, ale alkohol nie! i tyle!

żadne wasze pisanie hasanowcy nic nie zmieni!

mam nadzieję że burmistrz zweryfikuje tą głupotę urzędniczą!!!

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2013 - 22:56:28

Widać że konkurencja już się spina bo lokal fajny, miejsce też ok.

Świetny pomysł z 24h.

Kebab bardzo dobry, jeden z lepszych jakie jadłem.

Nie przeszkadza mi nic a nic 5 miejsc zajętych przez samochody z hasana niech parkują nawet i 10 samochodów.

Co do piwa to jeszcze nie sprzedają a inni już na nich psy wieszają :)

cała Ustka taka sama będą tylko wieszać psy na ludziach za ich pomysły.

żłobek ma w wakacje w lipcu wolne sezon jest do 20 sierpnia więc ktoś ma żal o 20 dni że będzie tam piwo?

absurd!!!!

zatrudnili sprzedawców do pisania po godzinach...

#32 ~urzędnik~

~urzędnik~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2013 - 23:43:49

ooo widać, że głęboko zainteresowani tu piszą!  szefuni nakazał? :)

ale walisz taki głupoty, że aż żal! czyli co 3 latkowie nie mają żadnych praw? dzieciaki i rodzice muszą pogodzić się z tym, że za płotem chleją browary?

żłobek był tam pierwszy, kebab ok, ale alkohol nie! i tyle!

żadne wasze pisanie hasanowcy nic nie zmieni!

mam nadzieję że burmistrz zweryfikuje tą głupotę urzędniczą!!

Trzy tematy ogródek jest hasana, a piwo innej osoby, a nie hasana!!!

Piwo jest w sali w budynku , a nie w ogródku jak coś piszesz to miej choć świadomość co piszesz.

Konkurencja chce wytknąć każdy krok hasana lecz trzeba mieć najpierw wiedzę a potem coś pisać.

Piwo będzie sprzedawane w budynku to raz, dwa ogródek jest hasana, trzy jeszcze piwa nie sprzedają a już pisze się że przedszkole, żłobek i kościół są przeciw:)

Ale wam ludziska dupę ściska:)!!!!!!!

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2013 - 09:14:23

to czemu cennik z cenami piwa jest na kebabie?

#34 ~ziutek~

~ziutek~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2013 - 13:30:28

Byłem, widziałem , spróbowałem...

Na początek: mięso z kebaba praktycznie jest wszędzie takie samo lub podobne w smaku - sprowadzane od kilku importerów itp. Smak kebaba można ocenić jedynie po tym jak jest podany.

Jadłem pierwszy raz w Słupsku na Piłsudskiego: nieświadomy rozmiarów wziąłem Super Rollo - tyle mięsa naładowali że dałem radę połowę zjeść za 19zł! Ocena 4.

No i postanowiłem kilka dni temu spróbować w Ustce, ale tym razem nie dałem się nabrać i zamówiłem normalny rozmiar   ;) za 15 zł. No i tu ocena mierna... Widać że właściciel liczy tylko na turystów przez 2 miesiące. Mięsa mało, cały kebab był nabity kapustą - ma szczęście pani, która go robiła że brałem na wynos do domu, bo nie chciało mi się z nim wracać!! Proporcjonalnie to było tak: 1/4 mięsa + 3/4 kapusty.. dramat..!!! Nie wiem czy to mi się tak trafiło, czy pani miała zły dzień, czy za dużo zjadła na śniadanie i musiała stan wyrównać. Ale tak to się jada niestety w Ustce w sezonie... A już myślałem że pożądna firma to się porządnie najem..   ;)

PS. Zapomniałem się spytać jedną rzecz: co to za odmiana kebaba (niby tureckiego) z ogórkiem kiszonym? hah ha  ;D

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 00:30:01

Byłem, widziałem , spróbowałem...

Na początek: mięso z kebaba praktycznie jest wszędzie takie samo lub podobne w smaku - sprowadzane od kilku importerów itp. Smak kebaba można ocenić jedynie po tym jak jest podany.

Jadłem pierwszy raz w Słupsku na Piłsudskiego: nieświadomy rozmiarów wziąłem Super Rollo - tyle mięsa naładowali że dałem radę połowę zjeść za 19zł! Ocena 4.

No i postanowiłem kilka dni temu spróbować w Ustce, ale tym razem nie dałem się nabrać i zamówiłem normalny rozmiar   ;) za 15 zł. No i tu ocena mierna... Widać że właściciel liczy tylko na turystów przez 2 miesiące. Mięsa mało, cały kebab był nabity kapustą - ma szczęście pani, która go robiła że brałem na wynos do domu, bo nie chciało mi się z nim wracać!! Proporcjonalnie to było tak: 1/4 mięsa + 3/4 kapusty.. dramat..!!! Nie wiem czy to mi się tak trafiło, czy pani miała zły dzień, czy za dużo zjadła na śniadanie i musiała stan wyrównać. Ale tak to się jada niestety w Ustce w sezonie... A już myślałem że pożądna firma to się porządnie najem..   ;)

PS. Zapomniałem się spytać jedną rzecz: co to za odmiana kebaba (niby tureckiego) z ogórkiem kiszonym? hah ha  ;D

Mogłeś zamówić bez ogórka, lecz widać zapomniałeś języka w du*** przy zamawianiu a teraz psioczysz.

Na Piłsudskiego kebaba nie ma już od 4 msc. więc przestań gadać że porównujesz coś.

Jadłem wczoraj kebab też u nich i jadam  w słupsku i jest taki sam, fakt ciut droższy ale to sezon i Ustka , jak wolisz tańszego to jedź do słupska:)

#36 ~wow~

~wow~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 07:12:46

Mogłeś zamówić bez ogórka, lecz widać zapomniałeś języka w du*** przy zamawianiu a teraz psioczysz.

Na Piłsudskiego kebaba nie ma już od 4 msc. więc przestań gadać że porównujesz coś.

Jadłem wczoraj kebab też u nich i jadam  w słupsku i jest taki sam, fakt ciut droższy ale to sezon i Ustka , jak wolisz tańszego to jedź do słupska:)

kultura wypowiedzi wyssana z Kebabów czy wrodzona?

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 19:38:29

Bardzo dobry kebab.

Miła obsługa.

Trochę długo czekałem lecz wiadomo dobry kebab to i mega ruch.

Świetne podejście do każdego klienta przez całą firmę hasan kebab.

Reklama, kebab,cena wszystko jest ok i jak zwykle strzał w dziesiątkę z 24h. w tym miejscu.

Można by powiedzieć że strzał w dziesiątkę.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2013 - 23:46:58

siedzimy, jemy, pijemy piwko czego chcieć więcej...?

może ktoś mi powie gdzie jest w ustce teraz lokal otwarty oprócz hasana i orlena.

tylko gadać potrafią głupie cymbały i zazdrosne mordy które nie mają jaj żeby coś dobrego otworzyć tylko na sezonie chcą się dorobić i tyle.

wolę hasana niż promenadę

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2013 - 21:19:32

byłam dzisiaj w hasanie i owszem - kebab smaczny :) ale i tak bardziej smakuje mi w jednym z punktów na promenadzie (specjalnie nie piszę konkretnie gdzie, bo zaraz posądzicie mnie o reklamowanie kogoś z promenady, a ja naprawdę po prostu lubię jeść w tym miejscu ;) - no cóż, może siła przyzwyczajenia :)  ) tak czy siak hasanowi gratuluję pomysłu :)

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2013 - 21:52:04

Bravo hasan za strzał w 10

W końcu będzie mega żarcie w Ustce 24h

Świetny kebab i świetne miejsce

Piwko pierwsza liga i dobre ceny tylko brak oświetlenia z tyłu na parasolach.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych