Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Hasan Kebab

5169 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~kaska~

~kaska~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2012 - 10:04:58

hm kolego sypie to sie chyba tobie mózg idz na spacer, Sama byłam wczoraj stałam tam w kolejce i przy mnie skrajali mi mieso do małego kebaba bo nie było miejsca abym mogła siąść wiec widziała dokładnie jak kroją. Kebab wyszedł świetny ale ogarnijcie te miski z sosami bo sa porozlewane i wyglada to nie chlujnie

#42 ~Qpa~

~Qpa~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2012 - 12:22:22

Widze jaki lokal taka " klientka. "

#43 ~kucharz~

~kucharz~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2012 - 13:14:04

w telewizji pokazywali jak robia te mieso do kebabow. na przemian na szpili nakladaja warstwe miesa z baraniny i miedzy nie a kolejna warstwe nakladaja wlasnie mieso mielone - scinki z innych mies. razem to wyglada normalnie jakby byla to baranina, ale tam jest max 50% baraniny. reportaz byl zywcem sciagniety z niemieckiej telewizji w programie Kuchnia TV, a jak wiadomo to Niemcy sa potentatem w produkcji miesa do kebabow.
moze wiec dlatego te mieso jak ktos napisal jest troche sypkie, bo dano jakias licha mielonke?

#44 ~HASAN~

~HASAN~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2012 - 16:26:56

w telewizji pokazywali jak robia te mieso do kebabow. na przemian na szpili nakladaja warstwe miesa z baraniny i miedzy nie a kolejna warstwe nakladaja wlasnie mieso mielone - scinki z innych mies. razem to wyglada normalnie jakby byla to baranina, ale tam jest max 50% baraniny. reportaz byl zywcem sciagniety z niemieckiej telewizji w programie Kuchnia TV, a jak wiadomo to Niemcy sa potentatem w produkcji miesa do kebabow.
moze wiec dlatego te mieso jak ktos napisal jest troche sypkie, bo dano jakias licha mielonke?

JESTEŚ TANIM KUCHARZEM ,LUB NIE ROZGARNIĘTYM W HASAN KEBAB JEST MIĘSO NAKŁADANE W LOKALU NIE JEST TO ŻADNA MIELONKA TYLKO 100% BARANINA I 2 MIĘSO TO 100% KURCZAK I NIE Z JAKIEGOŚ NIEMIECKIEGO ZAKŁADU TYLKO Z LOKALU JEST MIĘSO NAKŁADANE NA BAGNET A POTEM PIECZONE .
WIĘC ZANIM COŚ NAPISZESZ TO TO SPRAWDŹ !!!!

#45 ~ZDENERWOWANY~

~ZDENERWOWANY~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2012 - 16:39:00

Fajnie się czyta te wypociny ludzi którzy nie byli w lokalu , a piszą jakieś bzdury .
Jadłem w hasanie mięsko na talerzu podane i nie jest to żadna mielonka tylko produkt przygotowany przez właściciela lokalu na miejscu więc pisanie ,że w lokalu sprzedaje się mięso z niemieckiej hurtowni jest nie na miejscu .
Takie pisanie to właśnie konkurencja , a co ciekawe wszystkie właśnie lokale w słupsku sprzedają takie mięso i dlatego hasan kebab powstał , żeby pokazać ,że w słupsku można mieć kebaba z prawdziwym mięsem .
Zapraszam do lokalu i spytajcie kucharza niech wam mięso pokaże i potem proszę pisać .
Kiedy raz skosztujecie tego kebaba i zastanowicie się co jedliście do tej pory to więcej już głupio nikt nie napisze .
Sprawdzałem sam kebaba bo jadam tylko to co zdrowe i sprawdzone , ZARAZ KTOŚ NAPISZE ŻE KEBAB NIE JEST ZDROWY ..
CHODZI MI ŻE WOLE WIEDZIEĆ CO JEM NIŻ MIEĆ WKŁADANE DO BUŁKI PRZYPRAWIONĄ MIELONKĘ .
Proszę najpierw sprawdzić , potem krytykować .
Fajnie jest mieć świadomość że w słupsku jest prawdziwy kebab z prawdziwym mięsem , zaraz ktoś napisze że jest to ktypto reklama ,nic bardziej mylnego , mieszkam obok i jadam kebaba tu od samego otwarcia .
Jest wiele do powiedzenia w tym temacie tylko szkoda , że piszą to ludzie którzy są zawistni lub konkurencja .

#46 ~mięsko~

~mięsko~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2012 - 16:42:33

Hasan kebab świetne mięsko !
Nie załamujcie się jeśli to czytacie bo to tylko zawistni ludzie piszą .
Jeśli by to była tzw. mielonka to nie było by tylu chętnych na tego kebaba , zobacz jakie są kolejki .
Rolo jest mega wielki i pyszny .
Wymyślcie jeszcze kebaba z samym mięsem i będzie super !!!!!!!!!!!!!

#47 ~MAZ~

~MAZ~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2012 - 16:49:34

Kebab naprawdę dobry i świeży , nic dodać nic ująć oby tak dalej.

#48 ~lala~

~lala~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2012 - 19:17:21

doprawcie sos czosnkowy błagam!!!reszta super

#49 ~hasan~

~hasan~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2012 - 20:50:46

doprawcie sos czosnkowy błagam!!!reszta super

tylko czym?

#50 ~Garlic~

~Garlic~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2012 - 01:59:29

Ha ha. Czosnkiem.

#51 ~lala~

~lala~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2012 - 07:50:25

tylko czym?

sos łagodny czosnkowy jest jak smietana a ostry bez ogólnego polotu-doprawcie go sola pieprzem no i tego czosnku mało czuc dzieki i pozdro

#52 ~Water~

~Water~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2012 - 08:19:03

I łapy myć brudasy

#53 ~ali~

~ali~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2012 - 11:32:40

I łapy myć brudasy

wszystkie sugestie dobre tylko nie na miejscu .
wypowiadamy się o kebabie a nie zachowujemy się jak rasiści .
kebab bardzo dobry

#54 ~michał~

~michał~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2012 - 20:49:25

wszystkie sugestie dobre tylko nie na miejscu .
wypowiadamy się o kebabie a nie zachowujemy się jak rasiści .
kebab bardzo dobry

kebabik bardzo smaczny , aż chce się powiedzieć żeby w tym mieście było więcej takich miejsc :)

#55 ~mniam mniam~

~mniam mniam~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2012 - 20:36:32

kebabik paluszki lizać tylko coraz dłużej trzeba czekać

#56 ~lwielki Szu~

~lwielki Szu~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2012 - 17:33:37

Kebab swietny, lecz jezeli chodzi o czas oczekiwania to lekka przesada.

#57 ~lwielki Szu~

~lwielki Szu~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2012 - 17:33:52

Kebab swietny, lecz jezeli chodzi o czas oczekiwania to lekka przesada.

#58 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2012 - 05:55:13

i to jest prawidlowe, bo jesli cos ma byc smaczne to trzeba poczekac bo ktos musi to solidnie przygotowac. brawo dla lokalu i tak trzymac

#59 ~Lubie jesc~

~Lubie jesc~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2012 - 08:41:08

Witam serdecznie na wstepie mowie ze jestem nie zalezny i nie jestem z konkurencji nie mam swojego lokalu po prostu lubie zjesc dobre jedzenie w roznych kebabach pizzeriach itd. Wiec tak w hassanie bylem razem z dziewczyna dwa razy. Pierwszy raz tydzien temu drugi raz dzien pozńiej wiec tak za pierwszym razem zamowilismy duzego kebaba w bulce i rollo do zjedzenia na miejscu w lokalu bylo to ok godz 14. Czekalismy nie dlugo szybko to poszlo. Wiec tak gdy nasze jedzenie bylo gotowe uslyszelismy tylko duzy i rollo mysle pewnie pani ktora przyjmowala zamowienie nam to przyniesie do stolika jednak tak sie nie stalo.. No ale to nie jest najwazniejsze wiec tak moj duzy kebab w bulce bardzo smaczny niebo w buzi pyszny nie ma co sie przyczepic gdyby tak szybko sie nie skonczyl mysle sobie kurde co on taki maly jak mialbyc duzy mysle sobie no nic widocznie taki jest smakowal bardzo wiec niech bedzie ale nagle sllysze ze inny klient zostal zawolany rowniez po duzego patrZe dostal wielka bulke wypelniona po brzegi wiec musieli sie pomylic i mi zamiast duzego zrobili malego. Lekko mnie to zdenerwowalo ale mysle ok poczatki zdarza sie.. Teraz o rollo mojej dziewczyny mial byc z kurczakiem byl z baranem... W smaku rowniez bardzo dobry no ale ludzie nie moze byc takich pomylek w czasie gdy czekalismy na zamowienie slyszelismy klotnie w kuchni.. Cos tam sie stalo.. To tak wygladala nasza wizyta dnia piewszego . W drugi dzien rowniez ok godziny 14 przyszedlem po rollo z kurczakiem na wynos. Mieli troche zamowien wiec poczekalem w srodku rollo robila mi ladna blondynka justyna slyszalem jak do niej mowia pani wczesniej pracowala w dagrasso chyba. Pańi ladna ale nie zbyt rozgarnieta w robieniu rollo rollo ktore mi zrobila bylo zimne mieso juz nie bylo skrojone swierzo tylko lezalo na tacy pod tym glownym nabitym polala to duza iloscia sosu ktory byl jak woda i meczyl mnie caly dzien.. Wnioski sam nie wiem jakie mieszane uczucia dZis mam w planach odwoedzic hassan po raz trzeci i zobaczymy jak to bedzie pozzdrawiam smakoszy,

#60 ~kebabowka~

~kebabowka~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2012 - 16:07:31

a wszystkie te wpisy sa jak psu na bude. ludzie i tak beda tam chodzic i zamawiac i tak, jedni beda zadowolenia inni nie i sytuacja sie unormuje, szkoda tylko ze jak zwykle ci co lubia pluc musieli znowu wywalic cale swoje bloto, uprzedzenia i kompleksy na forum :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych