Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Hasan Kebab

5169 odpowiedzi w tym temacie

#5161 ~bejbe~

~bejbe~
  • Goście

Napisano 29 październik 2016 - 19:56:24

wielkosc porcji nie wazna, ale jakosc miesa. a tej mielonki to chyba nawet psy raczej by nie ruszyly?

hasan byl niezly tylko przez miesiac od startu - to bylo jeszcze w lokalu na Pilsudskiego, gdy dostali w hurtowni w promocji mieso wysokiej jakosci. sami wtenczas zjadali 1/3 szpindla, bo miesko bylo primo sort. jak promocja sie skonczyla, to zaczeli zamawiac te najtansze i czar hasana prysl. ciagnal jeszcze troche wskutek sztuczek marketingowych, ale kto sie zrazil, a tych bylo coraz wiecej, ten nie wracal do takiej padliny.

jak widac w miescie limit glupkow sie skonczyl, to i lokal padl. a jednak dobrze, ze ludzie wyciagaja wnioski, ze czlowieka mozna nabrac tylko 1 raz.

mi hasan pozostanie w pamieci, przez te cyrki na forum ,z tymi idiotycznymi reklamami oglupiajacymi ludzmi.

na przyszlosc polecam trzymac jakosc, moze cos byc drozsze, ale nie oszukiwane. ja osobiscie jestem sklonny zaplacic wiecej, ale za towar pierwszej kategorii, za towar delikatesowy/luksusowy. bo takiego lokalu w Slupsku, oprocz Atmosfery i Intrygi niestety nie ma. wszedzie chlam po taniosci... pizzerie to samo. oszukuja na wszystkim. znowu zaczela wiekszosc serwowac pseudo sery, gowniane salami i inne podlej jakosci skladniki. 

Nie no ku*** proszę nie rozpier***aj mi konstrukcji. Post o kebabie, jedzeniem dla patoli i naje***ych małolatów a Ty tu wyjeżdzasz z jakimis porównaniami do restauracji i to całkiem dobrych. 

#5162 ~norte~

~norte~
  • Goście

Napisano 30 październik 2016 - 09:47:31

Nie no ku*** proszę nie rozpier***aj mi konstrukcji. Post o kebabie, jedzeniem dla patoli i naje***ych małolatów a Ty tu wyjeżdzasz z jakimis porównaniami do restauracji i to całkiem dobrych. 

Aha czyli teraz wyznacznikiem pozycji spolecznej jest... jedzenie? Kebab-patol, schabowy-hrabia? I gdzie tam jest porownanie do tych calkiem dobrych restauracji? :lol: :lol: :lol:

#5163 ~Wozizlom~

~Wozizlom~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2016 - 16:31:19

Aha czyli teraz wyznacznikiem pozycji spolecznej jest... jedzenie? Kebab-patol, schabowy-hrabia? I gdzie tam jest porownanie do tych calkiem dobrych restauracji? :lol: :lol: :lol:

Dokladnie tak jest, ze plebs je resztki, a zamozni perliczki ;)

tylko, ze teraz resztki sa ladniej/?/ podane ;) :lol: :lol:

Wlasciciel jednak nie jest pewny interesu ..i dorabia wozeniem aut powypadkowych :o

#5164 labbb

labbb

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 styczeń 2017 - 13:30:24

nie wiem jak można jeść te kebaby z budy. Przecież to obrzydliwe jest. Co innego prawdziwy kebap z knajpy

#5165 ~dresiarz~

~dresiarz~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2017 - 11:25:03

czy to jeszcze funkcjonuje?

#5166 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2017 - 11:49:57

czy to jeszcze funkcjonuje?

Daj sobie na luz z nimi. Wejdz na ich fb i poczytaj co o nich pisza.

#5167 ~Lucek~

~Lucek~
  • Goście

Napisano 24 luty 2017 - 02:34:03

A co ciekawego pisza, odkad chlopaki to sprzedali to pies z kulawa noga tam Nie zachodzi. Szkoda bo wszystko poszlo na marne

#5168 gmerka

gmerka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 październik 2017 - 14:38:05

mnie ten kebab nie smakuje....

#5169 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2017 - 09:48:10

mózg sobie powiększ a nie cycki

#5170 ~Killer głąbów rodzimych~

~Killer głąbów rodzimych~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 08:32:27

Co za okropna maniera polskiego niedouczonego plebsika,  że rozpoczyna zdanie od małej litery. Poprawcie się niedouki jeśli zabierać głos na forum publicznym.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych