Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Handlowe zmiany na promenadzie :: zobacz komentowany artykuł

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ustczanin~

~ustczanin~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2007 - 09:02:00

Laguna swoje zarobiła i się sypie - Górecki za lagunę zbudował 2 duże domy wczasowe (ul.Storczykowa i Zubrzyckiego) i tam zarabia kasę na zielonych szkołach i kolonistach.

#2 ~słup od lampy~

~słup od lampy~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2007 - 10:08:00

cytuje:" tłumaczy Jacek Cegła, rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Ustce. - Zgodnie z prawem budynek powinien zostać rozebrany jeszcze w lipcu. W tym czasie trwał sezon wakacyjny i nie chcieliśmy żeby rozbiórka przeszkadzała wczasowiczom. Dlatego burmistrz zgodził się na pozostawienie obiektu do 24 września"no jasne ze chodzi o turystów,powiedz lepiej Cegła ze daliscie"Korasarzowi" zarobic tego lata..ostatni raz.Po co kłamac,robic z opini publicznej "wała".Osmieszasz sie pajacu ,zawsze nim byłes odkad pamietam...Remont M.Polskiej nie przeszkadza tutystom?Głupota wasza nie zna granic tak jak i apetyt na rzadzenie...Z ta "Laguna " tez dziwne sprawa,jeszcze niedawno Olech likwidoowął przejazd przez promenade na zyczenie "laguny"..teraz nagle ja sprzedaja...cos mi tu smierdzi....Te wasze "fortuny" tez niewiadomo skad sie wzieły...."Spółka promenada" itp...

#3 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2007 - 20:19:00

Ale ty durnowaty jesteś, drogi Tomaszu K. Boli, że straciło sie cieplą posadkę, oj boli. Nie znam większego pajaca od Ciebie.

#4 ~(Anonimowy)~

~(Anonimowy)~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2007 - 21:03:00

Obydwaj chcecie uchodzic za nieskazitelnych ,a zioniecie siara jak czarni, mowiac w tym czasie z troska o bledach innych.Wnosze stad, ze jeden uwaza, iz zgarnal mniej od drugiego!Do "wora" Was i moze nastepny zacznie trzezwo myslec.

#5 ~słup od lampy~

~słup od lampy~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2007 - 09:13:00

was is das Tomasz k.?

#6 ~Danger~

~Danger~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2007 - 16:51:00

No i racja. Kotwicy zardzewiałej nie przyznano. Teraz, za nowych rządów jest tak pięknie, że nawet nie ma komu przyganić. Po prostu cud malina. A ja bym dał zardzewiałą firmie, która zapomniała na promenadzie zrobić podjazd dla inwalidów.

#7 ~slup od lampy~

~slup od lampy~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2007 - 17:10:00

Racja. Ale idącc Twoim tokiem myslenia, Zardzewiała Kotwice powinni dostać bylyl burmistrz i jego wicek, bo to oni nie dopilnowali, by w planach znalazl sie podjazd dla niepelnosprawnych. Olech tak naprawde naprawil ich blad i dobudowal to zejscie.

#8 ~ustczanin~

~ustczanin~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2007 - 16:02:00

Idę o zakład, że kolega słup to kolejne wcielenie kopra. A swoją zółć wylewa teraz na forum. Panie Olech, powodzenia. Niech Pan pamięta, że psy szczekają....

#9 ~prawdziwy"słup od lampy&quo~

~prawdziwy"słup od lampy&quo~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2007 - 00:57:00

widze ze ktos zaczyna bardzo nie ładnie bawic sie,podszywajac sie pod mój nick.nieładnie fałszywy słupie.Co do p.K,juz wiem o kim mowa i informuje ze były rzecznik Graczyka i słup od lampy to dwie zupełnie różne osoby.ja po pierwsze jestem bezpartyjny

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych