Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Polak w Angli~

~Polak w Angli~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2016 - 20:36:42

Jestem pełen podziwu dla polskiej policji jak widzę zaciekłość z jaką walczą z handlarzami podrobionych produktów. W imię czego? W obronie interesów wielkich korporacji? w obronie klientów? Jeżeli idę na rynek i kupuje kosmetyki, odzież czy jak w tym wypadku galanterię znanej marki i jest ona w cenie dużo niższej niż cena rynkowa to wiadomo ze mamy do czynienia z podróbką lub towarem pochodzącym z kradzieży, stąd ta cena. Korporacje nich same zadbają o swoje interesy a nie wysługują się policją, policja przeznaczona jest do innych zadań.Inna sprawa jeżeli te podróbki były w cenach rynkowych czyli mamy tutaj do czynienia z oszustwem na szkodę klienta, klient nie musi się znać na rzeczy i nie musi odróżnić oryginał od podróbki.

Wracając do sprawy, jak ta sprawna policja wyłapie już wszystkich handlarzy podróbkami to zapraszam do Anglii, roboty w bród, co nie miara. Codziennie dziesiątki jeżeli nie setki bazarów i miliony podróbek, zegarki, kosmetyki, ubrania itd. Jednym słowem nie wiadomo gdzie ręce włożyć.

Zegarki wartości od 5-35 tys. funtów za jedyne 70 funtów i nikt jakoś nie czepia się tych podróbek, ludzie stoją na dużych straganach stoją,stoją niczego się nie boją. Zapraszam bo ta Angielska policja jakoś nie kwapi się do obrony interesów wielkich tego świata.#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2016 - 00:31:04

Bardzo cieszę się z takiego obrotu sprawy, aczkolwiek szkoda tej kobiety bo pewnie sprzedawała te produkty nieświadomie, ale bardzo dobrze ze ktoś się wykonu wziął za ludzi którzy sprzedają podrobione rzeczy wielkich projektantów to jest moim zdaniem kradzież, masz ochotę sobie kupić to idź do butiku i kup a nie podróbki nosisz. Dokładnie tak samo jest z muzyka masz ochotę posłuchać to kup płytę albo plik a nie kradnij z internetu. Każdy z was chce mieć dobra prace zarabiać sporo kasy ale wydać to najlepiej nic.

#3 ~przepocony Janek~

~przepocony Janek~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 10:39:28

Witam używam kosmetyków JANKO SPOCENI (pod pachą) - polecam nawet mucha nie siada

Dodaj odpowiedź  Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: podrabiana, galanteria, łeba

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych