Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gwałt a aborcja?

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kashmir082~

~kashmir082~
  • Goście

Napisano 27 październik 2011 - 23:25:59

Witam. Jestem tu nowy. Chciałbym poznać Wasze zdanie na temat dokonywania aborcji przez ofiary gwałtów. Czy jesteście za, przeciw?

Moje zdanie jest takie, jeśli dziewczyna padła ofiarą gwałtu, może podlegać zbiegowi aborcyjnemu, i religia nie ma tu nic do rzeczy.

#2 ~Jumanji~

~Jumanji~
  • Goście

Napisano 28 październik 2011 - 22:05:13

Witam. Jestem tu nowy. Chciałbym poznać Wasze zdanie na temat dokonywania aborcji przez ofiary gwałtów. Czy jesteście za, przeciw?

Moje zdanie jest takie, jeśli dziewczyna padła ofiarą gwałtu, może podlegać zbiegowi aborcyjnemu, i religia nie ma tu nic do rzeczy.

Cześć, czytam was też od lat, ale wbrew prozom religia i stare nawyki zawsze mają wiele do rzeczy.
Taka zgwałcona przez zbira kobieta, jak z tego wyniknie ciąża i nie usunie, musi być bardzo szczęśliwą matką na lata ... ?

Użytkownik Jumanji edytował ten post 28 październik 2011 - 22:06:28

#3 ~kashmir082~

~kashmir082~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2011 - 21:35:09

Gorzej jak się okaże że to nie jej wina że ubrała się tak a nie inaczej. Spotkała na swej drodze psychola, doszło do zapłodnienia. Jeśli jest ofiarą gwałtu dlaczego nie może mieć prawa do aborcji? W imię czego? Religii katolickiej bo zabrania? Dajcie spokój...

#4 ~napoleon~

~napoleon~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2012 - 23:20:37

Myślę, że aborcja nie pomoże w rozwiązaniu problemu kobiety zgwałconej. Gwałt, to wielkie zło i współczuje bardzo kobietom, które tego doświadczyły.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2013 - 16:37:18

Gorzej jak się okaże że to nie jej wina że ubrała się tak a nie inaczej. Spotkała na swej drodze psychola, doszło do zapłodnienia. Jeśli jest ofiarą gwałtu dlaczego nie może mieć prawa do aborcji? W imię czego? Religii katolickiej bo zabrania? Dajcie spokój...

Może dziecko urodzić, i oddać do adopcji, nie musi zabijać!!!

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2013 - 16:29:04

Może dziecko urodzić, i oddać do adopcji, nie musi zabijać!!!

I co,  wyrośnie kolejny genetyczny  wynaturzeniec -  gwałciciel !!!

#7 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 18 październik 2017 - 13:53:03

Szanowne Panie, 
jestem reporterką TVN24, programu „Czarno na Białym” Szukam bohaterek do reportażu, kobiet które dokonały aborcji po tym gdy zaszły w ciąże w wyniku gwałtu. Jeżeli któraś z Pań chciałaby opowiedzieć mi swoją historię, czekam na kontakt. Gwarantuję anonimowość.
Magdalena Gwóźdź
m.gwozdz@tvn.pl
519 520 511

#8 K.A.K.

K.A.K.

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 351 postów

Napisano 14 kwiecień 2018 - 13:54:23

Nawet czarny piątek nie pomógł, kobiety jak fabryki do rodzenia, a jak zaleją nam kraj przychodźcy, to dopiero się zacznie, aż strach w temacie pisać !

#9 ZosiaSamosia

ZosiaSamosia

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 09 wrzesień 2019 - 09:07:09

Myślę, że aborcja nie pomoże w rozwiązaniu problemu kobiety zgwałconej. Gwałt, to wielkie zło i współczuje bardzo kobietom, które tego doświadczyły.

Gwałt to bardzo ciężkie przeżycie. Aborcja także jest ciężka i zostawia trwały ślad w psychice. I prędzej czy później prowadzi do wyniszczenia kobiety. Dobrze, że są ludzie gotowi walczyć o prawdę, czystość i życie. 

#10 ~Józef Pyda~

~Józef Pyda~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 17:34:16

Często bywa, że tzw.  "ofiara" sama swoją słabością prowokuje otoczenie ! :(

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych