Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Grupa Sierleccy Słupsk

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Judyta~

~Judyta~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2020 - 09:58:47

Witam, chciałam zapytać czy podpisywał umowę z tym developerem lub ma jakieś informacje czy wszystko było w porządku Itp ponieważ jestem zainteresowana kupnem mieszkania A niestety mieszkam bardzo daleko od Słupska I nie mam pojęcia. Bardzo proszę o jakieś opinie

#2 ~Dff~

~Dff~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2020 - 09:34:12

Nabudowali się od groma. Geodetów zatrudniają na potęgę. Jakaś realizacja stoi. Jest grupa a Facebooku, która o tym pisze

#3 ~Judyta~

~Judyta~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2020 - 22:30:55

Nabudowali się od groma. Geodetów zatrudniają na potęgę. Jakaś realizacja stoi. Jest grupa a Facebooku, która o tym pisze

#4 ~Judyta~

~Judyta~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2020 - 22:31:39

A wiesz może jaka ta grupa bo nie mam pojęcia gdzie szukać?

#5 ~Asdf~

~Asdf~
  • Goście

Napisano 14 maj 2020 - 18:22:23

Witam, chciałam zapytać czy podpisywał umowę z tym developerem lub ma jakieś informacje czy wszystko było w porządku Itp ponieważ jestem zainteresowana kupnem mieszkania A niestety mieszkam bardzo daleko od Słupska I nie mam pojęcia. Bardzo proszę o jakieś opinie

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2020 - 18:22:59

Omijajcie Sierleckich z daleka. Obiecują szybkie terminy a co do czego po wplacie zaliczki traktują ludzi jak deb***i. Budowa zakończona z opóźnieniem ponad czterech miesięcy. Ciągle wciskają inne bajki, i tak co miesiąc a kluczy jak nie było tak nie ma. Na swoich stronach usuwają nie pochlebne komentarze dla tego ciężko coś złego o nich znaleźć.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2020 - 18:32:14

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych