Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 15:16:34

Zioło było na uspokojenie teraz to gościu dopiero pokarze ....

#2 ~Killer głąbów rodzimych~

~Killer głąbów rodzimych~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 15:23:17

Zioło było na uspokojenie teraz to gościu dopiero pokarze ....

Kogo ma niby "pokarać" ? Pokaże, pokaże, pokaże....niedouku.

Powinni go zastrzelić, byłoby jednego śmiecia mniej, a tak trzeba będzie chwasta utrzymywać w pierdlu na koszt społeczeństwa.

#3 ~Rk~

~Rk~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 16:12:32

Zaczął wymachiwać siekierą a oni się wycofali,ja pi....le jak ta policja ma być skuteczna czego oni uczą ich w tych szkółkach? Przecież powinni użyć broni i to natychmiast!!!!W stanach już by śmieć był martwy!!!

#4 ~Slupsk rules~

~Slupsk rules~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 18:14:01

Owoc kaszubskiej miłości brata i siostry dlatego taki gangsta okrytny

#5 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 19:00:20

Owoc kaszubskiej miłości brata i siostry dlatego taki gangsta okrytny

Lepiej być Kaszubem niż leszczem z du*ska haha kmiocie

#6 ~Slupsk rules~

~Slupsk rules~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 19:09:29

No jasne od małego się chować przed wojkiem i ojcem po nocach napewno lepiej

#7 ~tor~

~tor~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 19:42:18

Problem polega na ty ,ze o ile takich ludzi mozna ukarać za grożby to policjantów którzy nie tylko grożą śmiercią ale często doprowadzają do ŚMIERCI najlepiej w kupie i skutego ni jak nie można ukarac . Po prostu robili to nieświadomie ,.w dobrej wierze lub dla dobra całego Państwa i społeczeństwa a nie dla Wyżycia i pokazania kto tu rządzi

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 19:53:33

Lepiej być Kaszubem niż leszczem z du*ska haha kmiocie

Jak tak u ciebie droga odBytowa.

#9 ~Dawif~

~Dawif~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 07:57:18

deb***e, i teraz zgonia na krzaka że agresora przez niego złapał. Państwo niedoje***e, a co miał we krwi? Tego nie można napisać? 20g to ja biorę na Woodstock cały do czilowania.

#10 ~Bu~

~Bu~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 08:08:10

Wow, teraz się chwalisz, że na Woodstock? Po pierwsze to Woodstocku już nie ma geniuszu. Po drugie to gówno nas to obchodzi

#11 ~Killer głąbów rodzimych~

~Killer głąbów rodzimych~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 09:31:48

deb***e, i teraz zgonia na krzaka że agresora przez niego złapał. Państwo niedoje***e, a co miał we krwi? Tego nie można napisać? 20g to ja biorę na Woodstock cały do czilowania.

Co to za bełkot niedouczonej patologii ? Do łopaty, która jest Twoim przeznaczeniem, pisanie zostaw innym niedouku.

#12 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 18:42:45

No jasne od małego się chować przed wojkiem i ojcem po nocach napewno lepiej

Ja ta nie wiem co ci ojciec z wujkiem robili nie wnikam ale widać ze dalej cię boli haha

#13 ~Slupsk rules~

~Slupsk rules~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 19:42:06

No już Martina nie złość się ją wiem ze u was taka tradycja i więzi rodzinne mocno trzymane ze we wsi trzy nazwiska na krzyż haha

#14 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2018 - 05:07:31

No już Martina nie złość się ją wiem ze u was taka tradycja i więzi rodzinne mocno trzymane ze we wsi trzy nazwiska na krzyż haha

Oj widać ze dalej zły dotyk cię boli musieli mocno cię trzymać wujaszek z ojcem kup sobie maść na ból wiesz czego haha fajnie się na wiosce bawicie wyrazy współczucia haha

#15 ~Slupsk rules~

~Slupsk rules~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2018 - 20:34:46

Martina u nas w mieście dobrze bawi się tylko twoja mama zoncia i córka kolejka od Tuwima do maca jest haha ci...ko

#16 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 19:18:59

Martina u nas w mieście dobrze bawi się tylko twoja mama zoncia i córka kolejka od Tuwima do maca jest haha ci...ko

Niemożliwe du*sk unikamy szerokim łukiem zbyt dużo tam przygłupów takich jak ty haha nie moja wina ze stary ci wchodzi do wanny zaraz po wujku zły dotyk boli przez całe życie masz poprostu przechlapane bez odbioru

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych