Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Groteskowość władz Ustki

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Zet~

~Zet~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 07:29:24

Nie tak dawno czytałem o uroczystej, tegorocznej inauguracji połączenia kolejowego (pociąg "Słoneczny"). Był czerwony dywan, orkiestra...
Wczoraj miałem okazję odwiedzić usteckie perony. Oczekujący pasażerowie siedzieli bezpośrednio na betonie. Oni jednej ławki!!@

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 05:31:16

Nie tak dawno czytałem o uroczystej, tegorocznej inauguracji połączenia kolejowego (pociąg "Słoneczny"). Był czerwony dywan, orkiestra...
Wczoraj miałem okazję odwiedzić usteckie perony. Oczekujący pasażerowie siedzieli bezpośrednio na betonie. Oni jednej ławki!!@

Władze Ustki rzeczywiście zachowują się groteskowo, ale akurat ta sprawa nie ma z nimi nic wspólnego, bo to nie jest inwestycja miejska. Perony jeszcze nie są skończone, ławki pewnie się dopiero pojawią.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 05:51:57

Władze Ustki rzeczywiście zachowują się groteskowo, ale akurat ta sprawa nie ma z nimi nic wspólnego, bo to nie jest inwestycja miejska. Perony jeszcze nie są skończone, ławki pewnie się dopiero pojawią.

Tak, to nie jest inwestycja miejska-i gdy jest nią jakiś problem, to od razu jest to podkreślane. Jeżeli natomiast jest już zrealizowana - to zaraz wstęgi, orkiestra i wzmianka na stronie miasta. Wiadomo - sukces ma wielu ojców. Podobnie będzie z Darłowską - wygląda to tragicznie, mieszkańcy wymęczeni, miasto się odcina od tego bajzlu - ale jak już zrobią, to pewnie będzie podkreślane, że "to za tej kadencji" itp.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych