Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

gres, płytki, okolice lęborka

28 odpowiedzi w tym temacie

#21 rysiek

rysiek

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 21 czerwiec 2015 - 21:48:59

no o rakotwórczych płytkach które są napromieniowane i świecą w nocy to jeszcze jak żyje nie słyszałem   :blink:

Użytkownik rysiek edytował ten post 21 czerwiec 2015 - 21:49:20

#22 marcinwu

marcinwu

Nowy

• Pip
  • 19 postów

Napisano 22 czerwiec 2015 - 21:02:24

samego zainteresowanego chyba nieźle napromieniowało bo milczy jak zaklęty i nie chce się podzielić informacjami  :D

#23 ~kornelia~

~kornelia~

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 02 lipiec 2015 - 20:28:48

ohohoho, a to dobre! ja wiem, że nie każdemu wszystko pasuje, ale jak krytyka to też by się merytoryczna przydała. więc jak rozumiem godne polecenia? nie będę świecić jak ich dotknę? :D

#24 ~herszt~

~herszt~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2015 - 16:25:01

to gość który pracuje dla fimala bo udzielam się na dwóch forach i na obu pisze ten sam komentarz tylko lekko go modyfikuje. ale ze sklepem dla biedoty dorównuje samemu prezesowi kaczorowi...oskar za żenadę stulecia i nie ma już o czym gadać.

#25 lucyna39

lucyna39

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 10 maj 2016 - 12:02:16

Ja zawsze robię zakupy w sieci bo mają duży asortyment i atrakcyjne ceny. Mam sówj sprawdzony sklep www.alekafelki.pl, gdzie mozna kupić fajne wzory dobrej jakości gresu do domu.

#26 brzula

brzula

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 06 listopad 2016 - 20:19:22

Mnie się podobają takie płytki czy kamień, naprawdę fajnie to wygląda http://www.tubadzin.pl/collection/471 szkoda że ja nie mam takiej łazienki dużej, bo wymiar 170/160 to klitka niestety, nawet pralki tam nie mam, a tym bardziej nie mam żadnej zabudowy. No ale jak to mówią jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Ważne że swoje i nie muszę u rodziców pomieszkiwać, a pralkę ulokowaną mam w kuchni ;P

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2017 - 22:34:48

Nie polecam totalne pustki syf z sredniowiecza

#28 wero01

wero01

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 07 kwiecień 2017 - 11:33:36

bat w sierakowicach. praktycznie wszystko znajdziesz ;)

#29 mastii

mastii

Znajomy

• PipPip
  • 48 postów

Napisano 02 styczeń 2020 - 10:59:38

Wbrew pozorom zamawianie płytek przez internet wcale nie jest taką głupią opcją. Jasne, że cena dostawy moze być spora, jednak płytki mogą być o wiele tańsze na cenie m2. Szczególnie jeśli chcecie zamówic sobie płytki oryginalne, z droższej firmy. Poza tym mam wrażenie, ze w sklepach stacjonarnych niewiele jest oryginalnych wzorów i królują biel, szarość, drewno oraz heksagony  ( które są dość ryzykowne bo mogą szybko wyjść z mody)

Ze swojej strony polecam sklep Home 100. W sklepie jest bardzo wiele oryginalnych wzorów i zdecydowanie na plus cenowo. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych