Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gospodarstwo Agroturystyczne w Słosinku

26 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2013 - 16:46:57

masełko załóż biała szate i pokaz jak się chrzciłeś :))))) ale weź ze sobą swojego chłopaka :)

#22 Beniamin

Beniamin

Bywalec

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPip
  • 97 postów

Napisano 10 kwiecień 2013 - 21:49:14

A łyżka na to " nie możliwe". Podkręcasz to podkręcaj dalej, bo puki co to jesteś za cienki. :-)

Użytkownik Beniamin edytował ten post 10 kwiecień 2013 - 21:54:38

#23 ~łyżka~

~łyżka~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2013 - 14:46:38

hehe masło każdy cię lubi:)

#24 ~masło~

~masło~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2013 - 22:47:43

Tu pozostańmy na tym. Co prawda to prawda.

#25 ~były Gość~

~były Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 21:36:27

Nie polecam tej Agroturystyki,o ile można nazwać to 'Agroturystyką" to wogóle nie powinno istnieć,tam powinna być kontrola sanepidu! o godz 24 jakieś menele chodzą ,hałasują,krzyczą itp.Jedzenie nie dobre, fffuuuujjjj (stare produkty)w pokojach są nie czystości, właścicielka każe sobie płacić za wypoczynek na przód,i potrafi przyjść i powiedzieć to w oczy! odstrasza to bardzo! plus to tylko taki ,to piękne miejsce którego własciciel  nie umie wykorzystać,brak jakich kolwiek atrakcji ,nie polecam tego miejsca nikomu!dlatego że to nie jest odpoczynek,a męczarnia!

#26 Rumelski

Rumelski

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 21 maj 2020 - 08:26:21

to reklama, czy przaśny filmik rodzinny?

Pokaż twoją reklamę tego gospodarstwa agroturystycznego Kaśka w Gminie Miastko. No wiesz kuzynka chciała zobaczyć ale nigdzie nie może znaleźć, teraz biedna siedzi w koncie i płącze, jak możesz.

#27 Rumelski

Rumelski

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 21 maj 2020 - 08:31:30

hehe masło każdy cię lubi:)

A ja tak bardzo się staram żeby to zmienić, wszystko na nic, jestem załamany. Jak tak można, ja tu potrzebuje trochę hejtu, cokolwiek. Idę na most Bytowski nic więcej mi nie pozostało, zrobię pare ciekawych ujęć do nowego bloga,  termin_flohmark_pchli_targ_miastko.jpg

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych