Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gospodarstwo Agroturystyczne w Słosinku

26 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Agro Słosinko~

~Agro Słosinko~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2013 - 20:31:48

Gospodarstwo Agroturystyczne Agro Kaśka w Słosinku
raj dla wędkarzy

http://www.agroturys...o.blogspot.com/

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2013 - 21:28:39

to reklama, czy przaśny filmik rodzinny?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2013 - 21:36:30

Nie poznajesz to twoja stara poszła na polowanie dla ciebie.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2013 - 22:25:51

Weź co to wogóle za ryby, może sztuczne, pewnie sami przywiesili je na te haczyki.

#5 ~zainteresowana~

~zainteresowana~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2013 - 06:06:01

oj masełko zmień profil zainteresowań ....daj komus do montazu i nie rób wstydu tym ludziom

#6 ~paździoch~

~paździoch~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2013 - 06:31:03

oj masełko zmień profil zainteresowań ....daj komus do montazu i nie rób wstydu tym ludziom

Zazdrość :-)

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2013 - 07:37:13

jak zazdrość ? niby czego ? że chłopaka nie możesz znależć? to raczej twój problem

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2013 - 13:57:14

jak zazdrość ? niby czego ? że chłopaka nie możesz znależć? to raczej twój problem

Zostawcie go biedak ma tylko to forum, pozatym stracił kontakt, z rzeczywistością. Ostatnio podbijał sobie prędkość w Petrusie do 50Mb, żeby mógł cały internet ściągnąć. Teraz jest kozakiem, a wy mu każecie być przyzwoimtym i się zachowywać,

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2013 - 20:16:09

on internet w petrusie ??? no co ty ? przecież taki fachura miał swoja sieć i co się z nią stało ... ja uciekłem po miesiącu od niego

#10 Beniamin

Beniamin

Bywalec

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPip
  • 97 postów

Napisano 07 kwiecień 2013 - 22:01:06

Kolega ma problemy z uważnym czytaniem czy z rozdwojeniem jaźni ?

#11 Beniamin

Beniamin

Bywalec

• PipPipPip
  • 97 postów

Napisano 07 kwiecień 2013 - 22:01:44

Najpierw czytaj potem napisz inaczej nie trafiasz w temat.

Użytkownik Beniamin edytował ten post 07 kwiecień 2013 - 22:03:11

#12 ~wkur wiony~

~wkur wiony~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2013 - 22:48:40

No właśnie chyba ty masz takie problemy ! Powiedz lepiej jak brałeś 250 pln od klienta za obietnice neta (super)i co z tego wyszło?Kupa gowna jak zawsze gdy twoja osoba bierze się za coś z czym nie ma pojęcia,zresztą po tej szkole to możesz mieć pojęcie jedynie ile puszki po piwie kosztują na złomie.Zawsze chciałem poznać twoich rodziców i zobaczyć z jakiego ty się zoo wywodzisz ,robisz świństwa na miasteckim rynku i się dziwię że tak piechotką sobie łazisz po Miastku .Ale słyszałem że już nie długo .....

#13 Beniamin

Beniamin

Bywalec

• PipPipPip
  • 97 postów

Napisano 08 kwiecień 2013 - 12:34:57

Dalej masz problemy z czytaniem, tamten wpis odnosił się do kogoś kto wypowiedział się w podobnym tonie do twojego. A ty dalej wylewasz swoje żale. I nie podpisujesz się, czyli nie pozwalasz na obiektywną ocenę tego co napisałeś. Sam sobie odbierasz głos. Mówisz, że słyszysz głosy, jak długo do ciebie mówią. Bo to zdanie chyba tu jakiś czas ktoś wpisuje, mam nadzieje, że nie ty?

Pozdrawiam i życzę trochę więcej optymizmu.

#14 ~NN~

~NN~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2013 - 15:22:47

Dalej masz problemy z czytaniem, tamten wpis odnosił się do kogoś kto wypowiedział się w podobnym tonie do twojego. A ty dalej wylewasz swoje żale. I nie podpisujesz się, czyli nie pozwalasz na obiektywną ocenę tego co napisałeś. Sam sobie odbierasz głos. Mówisz, że słyszysz głosy, jak długo do ciebie mówią. Bo to zdanie chyba tu jakiś czas ktoś wpisuje, mam nadzieje, że nie ty?

Pozdrawiam i życzę trochę więcej optymizmu.

To jest forum maślak i nie zmuszaj kogoś żeby się podpisywał z imienia i nazwiska najlepiej. Wystarczy że czytający wiedzą kim ty jesteś bezwstydniku :)

#15 Beniamin

Beniamin

Bywalec

• PipPipPip
  • 97 postów

Napisano 08 kwiecień 2013 - 16:58:55

Skoro się wstydzisz własnych personaljów to niech tak będzie. Muszę uszanować twoje zadanie. Być może jestem bezwstydnikiem to nie jest zabronione w Miastku.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 05:43:04

maslak przestań , bo traca tylko ci którzy chcieli być z tobą w tym stowarzyszeniu
niestety już coraz mniej ich zostało, tyle zwojowałeś głupimi gadkami
jak napisałam ci kiedyś
najpierw zrób coś dla Miastka anonimowo , i wtedy bedzie wiadomo co potrafisz, juz na starcie sie spaliłeś w tym momencie, a szkoda tych ludzi o których zresztą i tak nie piszesz , wszystko robisz po własną nazwą i nikt nic z tego nie ma.weź sie do roboty ,ukryj nawzwisko zrób coś i pokaz się Miastku po zrobieniu pożytecznych rzeczy :)

#17 Beniamin

Beniamin

Bywalec

• PipPipPip
  • 97 postów

Napisano 09 kwiecień 2013 - 08:38:13

Być może masz racje z tym ukryciem nazwiska. Ludzie wolą żeby tu sąsiad poniósł klęskę na wszelki wypadek. No chyba, że wyjedzie do dalekiego kraju to wtedy się do niego przyznają. Myślę, że tak czy inaczej podpisywanie się pod tym co się robi jest lepsze niż ukrywanie. Sam spróbuj napisać jakieś pismo do urzędu i się nie podpisz.
Trafi bezpośrednio do niszczarki.

Maruderów nie brakuje, udawaczy, którzy ci udowodnią, że jesteś wielbłądem.
Ale spokojnie te filmiki, na tym forum trafiają tylko do mieszkańców. Czyli możesz być spokojny to nic nie znaczy.
To chyba pocieszające. Bo nic się nie dzieje. Para w gwizdek.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2013 - 15:19:26

Być może masz racje z tym ukryciem nazwiska. Ludzie wolą żeby tu sąsiad poniósł klęskę na wszelki wypadek. No chyba, że wyjedzie do dalekiego kraju to wtedy się do niego przyznają. Myślę, że tak czy inaczej podpisywanie się pod tym co się robi jest lepsze niż ukrywanie. Sam spróbuj napisać jakieś pismo do urzędu i się nie podpisz.

Ale spokojnie te filmiki, na tym forum trafiają tylko do mieszkańców. Czyli możesz być spokojny to nic nie znaczy.

Co ty gościu porównujesz pismo urzędowe do wpisów na forum ? Filmiki twoje trafiają ale chyba w twoje gusta jedynie z resztą widać to po komentarzach na forum

#19 Beniamin

Beniamin

Bywalec

• PipPipPip
  • 97 postów

Napisano 10 kwiecień 2013 - 15:26:21

Okazuje się, że takich hejterów ja ty nie brakuje, ale są też normalni komentatorzy.

#20 ~benek maślanka~

~benek maślanka~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2013 - 15:40:00

Okazuje się, że takich hejterów ja ty nie brakuje, ale są też normalni komentatorzy.

Tak sobie tłumacz B)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych