Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

GOK Główczyce

648 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~on~

~on~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2012 - 22:07:04

niech radni z glowczyc cos zaczna robic.oni niczym sie nie interesuja zaczna latac jak beda sie zblizaly nastepne wybory a czas leci ja na nich juz napewno nie zaglosuje

#42 ~on~

~on~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2012 - 22:08:51

niech radni z glowczyc cos zaczna robic.oni niczym sie nie interesuja zaczna latac jak beda sie zblizaly nastepne wybory a czas leci ja na nich juz napewno nie zaglosuje

#43 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2012 - 22:19:20

dobre podsumowanie pozdrawiam

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2012 - 17:18:31

Robią ale do swojej kieszeni, jak każda osoba będąca u władzy, Ryba psuje się od głowy,

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 15:14:34

Czyżby ten pan też?

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 15:30:57

jest jedna osoba która jest poza wszelkimi podejrzeniami i jestem pewien że nawet złotówki nie zmalwersował. Wszyscy wiemy o którego radnego chodzi, widać że to chodząca uczciwość :)

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2012 - 19:43:33

Szkoda, że ta jedyna :( osoba.

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2012 - 21:39:04

Fakt jest taki-wszędzie się coś dzieje-a u nas cicho sza.dwa festyny w lato i koniec:(((

#49 ~GS~

~GS~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2012 - 00:00:40

Wszędzie tzn gdzie? Ja jezdżę do Szarlotty, tam się czasem coś dzieje oraz Ustka i Słupsk. Główczyce to wiocha i tak pozostanie

#50 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2012 - 06:51:32

wlasnie koniec wakacji a dla dzieci nic nie bylo,rozgrywki na hali jak to bylo zorganizowane smiechu warte kazdy latal robil co chcial poprostu zle zorganizowane nic nie przygotowane dlatego prawie nikt nie chodzil bylo zorganizowane tak jak dzien matki kto byl to wie 15 osob na sali az szkoda gadac

#51 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2012 - 14:55:40

za to po ścianach grafitti Tomek W. robi gdzie popadnie...

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2012 - 15:58:20

graffiti? To chyba nie widziałeś jak wygląda ten rodzaj sztuki, bo tego co się u nas pojawia na murach to raczej w ten sposób nazwać nie można. Widziałeś? Zgłoś rodzicom lub policji i po problemie...

#53 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2012 - 16:31:10

roidzicom na kogos dorosłego a policja pewnie już wie moze nie graffiti ale co by to nie było to jakiś po...b to robi

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2012 - 18:14:32

Czego chcecie od Pana Dyrektora, stara się jak może (ciężko orze na ugorze). Tyle ciekawych zajęć i imprez, tyle na stronie się dzieje, a wy co, wciąz niezadowoleni.
Gdyby więcej działał, to kiedy miałby mieć czas na elaboraty na stronie "co się uda". Eh wy niewdzięcznicy.

#55 ~misia~

~misia~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2012 - 18:50:52

Czego chcecie od Pana Dyrektora, stara się jak może (ciężko orze na ugorze). Tyle ciekawych zajęć i imprez, tyle na stronie się dzieje, a wy co, wciąz niezadowoleni.
Gdyby więcej działał, to kiedy miałby mieć czas na elaboraty na stronie "co się uda". Eh wy niewdzięcznicy.

hehe, ktoś przez przypadek napisał coś mądrego. Tak to jest jak się pluje na oślep to trzeba mocno uważać żeby wiadomość zachowała odpowiednio napastliwy ton. Zachęcam do odwiedzenia sąsiednich gmin (Potęgowo, Damnica, Smołdzino) i do zapoznania się z ich ofertą kulturalną. Tak dla porównania...

Ja byłam na występie młodzieży z Białorusi i byłam pod wrażeniem - ciekaw jestem ilu z tych wypowiadających się na forum zdobyło się na ten trud by odkleić się od komputera...

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2012 - 20:39:09

hehe, ktoś przez przypadek napisał coś mądrego. Tak to jest jak się pluje na oślep to trzeba mocno uważać żeby wiadomość zachowała odpowiednio napastliwy ton. Zachęcam do odwiedzenia sąsiednich gmin (Potęgowo, Damnica, Smołdzino) i do zapoznania się z ich ofertą kulturalną. Tak dla porównania...

Ja byłam na występie młodzieży z Białorusi i byłam pod wrażeniem - ciekaw jestem ilu z tych wypowiadających się na forum zdobyło się na ten trud by odkleić się od komputera...

Ja zrozumiała/łem to zupełnie inaczej - pochwały w tym nie ma wcale. A ty misiu - "byłam i ciekaw jestem" - kim jesteś? misia czy imć misiaczek :blush: co sam orze na ugorze :D

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2012 - 16:31:01

super dożynki.

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2012 - 17:29:59

super dożynki.

To prawda, impreza bardzo fajna. Widać było zaangażowanie wielu osób - pracowników gok, urzędu, szkół. Widać Pani Wójt potrafi zmotywować i zaangażować pracowników. Jak dla mnie 5 + !

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2012 - 18:13:17

super dożynki.

Zgadzam się, były super. Czerwone gitary rewelacja, a później zaspół też świetnie grał. Ogólna organizacja była dobra.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2012 - 21:05:04

a Paweł Ż. jest jeszcze dyrektorem, bo po stadionie chodził bardziej jak widz, a nie organizator? Widać było pracowników GOK, urzędu, wolontariuszy i szkół jak pracowali - cały czas zaangażowani, a on chodził jakiś wylajtowany. Ani w komisjach nie był, ani na scenie, tylko się kręcił po stadionie jakby nie wiedział po co tam jest.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych