Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gnojownica z fermy zatruwa powietrze w calej wsi. Dębnica Kaszubska

gnojownica Dębnica Kaszubska zatruwa

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Luciano~

~Luciano~
  • Goście

Napisano 02 październik 2013 - 06:04:30

Mieszkam Debnicy koło 5 lat w tym roku smród był lekko mówiąc nie do zaakceptowania, Niech Pan Nadiak nie zasłania się rozgrywkami politycznymi, bo na to pewnie pora jesze przyjdzie. Ale panie Wójcie to jest "Wioska" i musi śmierdzieć czyż nie tak?

Za to i za inne ignorancje w stosunku do mieszkańców gminy podziękujemy naszemu wójtowi już niedługo.

Ps. Ferma w Skarszewie jest na 300 tuczników, a podobno są plany na budowę fermy w pobliżu Dębnocy Kaszubskiej na 1500 tuczników.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2013 - 08:15:59

Pan Nadiak i Pan Bejnarowicz z Panem Dańczakiem mają w głębokim poważaniu mieszkańców Dębnicy Kaszubskiej.

Rozgryfki polityczne ? Smród jest apolityczny bez względu na kolor wójta. !

Mieszkańcy Słupska i Dębniczanie uwierzyli pięknym zaproszeniom do osiedlania się na Osiedlu Fornalskiej i Północ.Pobudowali piękne domy i zagospodarowali przepięknie swoje działki. I co dalej.

Nieudolność i prywata obecnej  władzy  tzw Dańczakowej jest przyczyną smrodu nie tylko na osiedlach ale w całej Dębnicy Kaszubskiej. Tłumaczenie wójta jest zabawne.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 październik 2013 - 08:41:25

Nadal śmierdzi!

#4 ~Nieznajoma~

~Nieznajoma~
  • Goście

Napisano 31 październik 2013 - 10:15:01

Nie wiem.Nie byłam u was to nie wiem jak tam jest :)

#5 PYRA

PYRA

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 04 listopad 2013 - 23:53:48

gdzie jest ta cała ferma ?? i moze ktoś dokładniej powiedzieć o tym co tam sie dzieje ?

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2013 - 17:35:13

na Skarszewie górnym , dziś znowu śmierdzi  i nikt z tym nic nie robi . dopiero jak ta władza przegra , to może nowy wójt coś z tym zrobi ,ponieważ Dańczak nie będzie robił na przekór swojemu zastępcy ,bo to jego świniarnia.

#7 ~Artur~

~Artur~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2018 - 10:56:02

Współczuję, faktycznie, w 2016 jeździłem po gminie i robiłem audyty fotowoltaiczne. Czasem rzeczywiście mocno śmierdziało.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2018 - 13:46:51

Poco te odgrzewane kotlety jak śmierdziało tak śmierdzi!a gdzia ta fotowoltaika oto jest pytanie?.!proszę cię panie!

#9 ~Skarszewiak!~

~Skarszewiak!~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2018 - 20:33:51

A na fermie w Skarszewie dalej deszczują gnojowicą!Leją na kartofelki!to widać i czuć!

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2018 - 06:59:55

Chcieliście Danczaka to teraz macie. Miłych zapaszków.

#11 ~Skarszewiak!~

~Skarszewiak!~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2018 - 16:22:30

Gościu jest a.d.2018 mówi to coś ?!Dańczak to historia !Panuje p.Warkocka!Weszło do łba!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gnojownica, Dębnica Kaszubska, zatruwa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych