Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci.
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Gmina Ustka utopiła rolników i mieszkańców Grabna.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1335 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~widz~

~widz~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 22:07:02

A Smerf ponawia swój donos na głupotę urzędniczą,
zamiast konkretów prymitywne ataki buraków z urzędu, żenada,
(oczywiście pisząc buraki , nie mam na myśli urzędników Gminy Wiejskiej !)
muszę znowu wpaść na sesję wiejską i nakręcić ten cyrk i zamordyzm
i co się tam dzieje.

Tak. ŻENADA. To dobre określenie dla tej dziwnej Smerfnej spółki z o.o. (czyt. z ogromną obłudą)...

#42 ~widz~

~widz~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 22:15:26

Kiedyś się doigrasz Marudo-Pieniaczu za te obelgi :)

Jak nie ma nic merytorycznego do powiedzenia, to ubliża. A, że się doigra - kwestia czasu.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 22:40:50

:D

i co się tam dzieje.

Aaaa donos... To tłumaczy spółę. Ale, że trafił się buraczany ekspert od drzew i do tego zna się na cyrku... Nooo....

#44 ~facio z piłą spalinową~

~facio z piłą spalinową~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 22:47:23

i co się tam dzieje.

wchodzę na forum i widzę że temat się dalej rozwija. smerfie widzę że dalej reprezentujesz stronniczość i brak obiektywizmu wobec powyższej sprawy. zacznij również rozmawiać z mieszkańcami o tych problemach a nie stajesz tylko po jednej stronie barykady. pozdrawiam :)

#45 ~ascribe letbov~

~ascribe letbov~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 22:57:18

-facio z piłą spalinową- a czy aby autoryzowałeś umieszczanie danych osobowych w materiale?

#46 ~Smerf Maruda~

~Smerf Maruda~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 23:13:45

wchodzę na forum i widzę że temat się dalej rozwija. smerfie widzę że dalej reprezentujesz stronniczość i brak obiektywizmu wobec powyższej sprawy. zacznij również rozmawiać z mieszkańcami o tych problemach a nie stajesz tylko po jednej stronie barykady. pozdrawiam :)

Przepraszam , ale moje adresy e-mail są podane na forum GP24 i www.Ustka-moja mała ojczyzna,
przypominam smerf_ustka@o2.pl , każdy może napisać , brak wam odwagi czy argumentów :huh:

Ponadto, po to piszę na ogólnodostęonym forum , aby każdy miał możliwość zabrać głos.
Czemu tego nie robicie na forum publicznie ?
Przecież tu mieszkańcy mogą rozmawiać !!!

#47 ~facio z piłą spalinową~

~facio z piłą spalinową~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 23:36:05

-facio z piłą spalinową- a czy aby autoryzowałeś umieszczanie danych osobowych w materiale?

właśnie też rozmyślałem o tym. poczytałem trochę par. ustaw które się wiążą z takimi sytuacjami i myślę żeby wyciągnąć jakieś zadośćuczynienie.

#48 ~Smerf Maruda~

~Smerf Maruda~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 23:59:22

właśnie też rozmyślałem o tym. poczytałem trochę par. ustaw które się wiążą z takimi sytuacjami i myślę żeby wyciągnąć jakieś zadośćuczynienie.

Myślisz , że parę zdrowasiek za wycięta drzewa wystarczy ?

:P :D :lol:
Poczytaj lepiej przepisy.

Użytkownik Smerf Maruda edytował ten post 29 luty 2012 - 00:01:13

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 00:27:22

Niezbędna jest zgoda osoby, której dane zostały wykorzystane w portalu, gdy dostęp do niego jest nieograniczony. Za naruszenie dóbr osobistych osoby, której dane bezprawnie zamieszczono w internecie, można dochodzić odszkodowania.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 07:57:26

przypominam smerf_ustka@o2.pl , każdy może napisać , brak wam odwagi czy argumentów

Oj Mazur naiwniaku, nie wiesz że ludzie wiedzą że później sprzedajesz historie podszyte absurdem i swoja szczyptą obiektywizmu?

Namawiasz do publicznego kablowania (trollowania) żeby dodać sobie pewności w tym co robisz.

#51 ~Smerf Maruda~

~Smerf Maruda~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 08:25:09

Kiedyś się doigrasz Marudo-Pieniaczu za te obelgi :)

Jak nie ma nic merytorycznego do powiedzenia, to ubliża. A, że się doigra - kwestia czasu.

Zdaję sobie sprawę z ryzyka wynikającego z mojej działalności, ale nie można już dłużej stać bezczynnie i patrzeć na głupotę i zawłaszczanie Polski,
przez najgorszy rodzaj mafii - ośmiornice urzędniczą :angry:

Ale ... społeczeństwo się powoli organizuje i skończy się panowanie urzędasów
( nie mylić z urzędnikami)

Akt Powołania Sądu Obywatelskiego
Sądy w Polsce straciły wiarygodność. W wymiarze sprawiedliwości szerzy się korupcja i jest on często postrzegany jako narzędzie niszczenia społeczeństwa. Dlatego zdecydowaliśmy się powołać sądy mające rzeczywisty mandat demokratyczny.

Akt Powołania Sądu Obywatelskiego.

27 lutego 2012 r.

Art. 1. Cel powołania Sądu Obywatelskiego.

Sądy w Polsce straciły wiarygodność, są nierzadko postrzegane nie jako służące obywatelom, lecz jako narzędzie władzy i dywersji społecznej. Pojawiają się zarzuty fabrykowania oskarżeń w celu rozbijania rodzin czy eliminacji niewygodnych osób z życia publicznego. Wskutek przestępczych działań urzędniczych przejmowane są polskie majątki i niszczone dobrze prosperujące firmy. Trudno uznać, aby były to dzieła przypadku - raczej świadome i ....

i przeczytaj całość :)

nowyekran.pl/post/54331,akt-powolania-sadu-obywatelskiego

Użytkownik Smerf Maruda edytował ten post 29 luty 2012 - 08:25:55

#52 ~Smerf Maruda~

~Smerf Maruda~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 11:56:17

Oj Mazur naiwniaku, nie wiesz że ludzie wiedzą że później sprzedajesz historie podszyte absurdem i swoja szczyptą obiektywizmu?

Namawiasz do publicznego kablowania (trollowania) żeby dodać sobie pewności w tym co robisz.

Wpierw Gościu piszesz, że jestem nieobiektywny, bo nie wysłuchałem innych opinii

smerfie jesteś nieobiektywny i stronniczy. opisujesz zdarzenie z jednego źródła informacji. widzieliśmy się przy rowie, zastanawiam się dlaczego nie chciałeś ze mną porozmawiać - strach przed panią "W"

Gdy zapraszam innych do dyskusji i spotkania,
straszysz ich, porównujesz kablowanie do trolowania ?
Oj, coś mi się wydaję, że ten tekst pisał urzędnik ,
który się boi , aby wszyscy podtopieni, nie zrobili pozwu zbiorowego o odszkodowanie od gminy Ustka :P

Jeszcze raz podaję swój adres i proszę o kontakt inne osoby poszkodowane błędnymi działaniami gminy i wygląda na to , że również bezczelnym łamaniem prawa ?.:huh:

smerf_ustka@o2.pl

(jeśli zrobiło się błąd to nie lepiej się do niego przyznać, naprawić , niż iść w zaparte,jak złodziej w przypowiastce, złapany za rękę krzyczy , że to nie jego ręka)

Pozdrowienia

Użytkownik Smerf Maruda edytował ten post 29 luty 2012 - 12:07:02

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 12:12:04

Naiwniak - moje wpisy nie mają niczego wspólnego z gościem od piły - pracuję w przychodni.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 12:44:36

Komu sprzedaje i za ile?

#55 ~Obserwator~

~Obserwator~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 14:58:34

Pytanie do facia z pilą spalinową.

1. Dlaczego boisz się ujawnienia swojego nazwiska ? Masz coś do ukrycia ?

2. Na fryko Gmina Ustka zezwolila Ci wyciąć ponad 40 - letnie drzewa ? Ile odpalileś Gminie za pozyskanie drewna ?

3. Czy Gmina zlecila Ci również poglębienie rowu melioracyjnego oraz udrożnienie zapchanych przepustów, blokujących swobodny przeplyw wód ? Na kiedy zaplanowaleś te prace, po wycince czy przed wycinką drzew ?

.... widzę, że jazda odchodzi tu na calego ....

#56 ~Obserwator~

~Obserwator~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 15:06:10

[quote name='Gość' timestamp='1330513924' post='862475']
Naiwniak - moje wpisy nie mają niczego wspólnego z gościem od piły - pracuję w przychodni.
[/quote

Pracujesz w przychodni, powiadasz ??? Na jakim stanowisku ???

Podaj adres to chętnie odwiedzę tę przychodnię z kamerą.

Ciekawy wątek - pracownik slużby zdrowia, specjalistą od systemów melioracyjnych ???

#57 ~facio z piłą spalinową~

~facio z piłą spalinową~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 16:07:57

Pytanie do facia z pilą spalinową.

1. Dlaczego boisz się ujawnienia swojego nazwiska ? Masz coś do ukrycia ?

2. Na fryko Gmina Ustka zezwolila Ci wyciąć ponad 40 - letnie drzewa ? Ile odpalileś Gminie za pozyskanie drewna ?

3. Czy Gmina zlecila Ci również poglębienie rowu melioracyjnego oraz udrożnienie zapchanych przepustów, blokujących swobodny przeplyw wód ? Na kiedy zaplanowaleś te prace, po wycince czy przed wycinką drzew ?

.... widzę, że jazda odchodzi tu na calego ....

wszelkie informacje dostępne są w gminie ustka. obserwator a co z twoim nazwiskiem ? zapomniałaś napisać?

#58 ~widz~

~widz~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 19:53:43

Pracujesz w przychodni, powiadasz ??? Na jakim stanowisku ???

Podaj adres to chętnie odwiedzę tę przychodnię z kamerą.

Ciekawy wątek - pracownik slużby zdrowia, specjalistą od systemów melioracyjnych ???

Obserwator. Chcesz wybitnych specjalistów, to wal do smerfnej pary. A i materiał zrobisz ciekawy. Z gatunku fantasy ;)

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 20:01:39

wszelkie informacje dostępne są w gminie ustka. obserwator a co z twoim nazwiskiem ? zapomniałaś napisać?

A pewnie, że zapomniał(a). Trudno spamiętać, jak pisze już pod czwartym nickiem :D A do tego jeszcze trzeba bajki wymyślać... Nie ogarnia mitomanka...

#60 ~Obserwator~

~Obserwator~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 20:16:30

1. Nie o mnie lecz o Ciebie chodzi bo nie ja lecz Ty wycinaleś drzewa. :P

2. Nie jesteś glównym bohaterem tego forum a przekręty Gminy Ustka :P więc po co straszysz pozwem.

3. Nie odpowiedzialeś na pytanie czy Gmina zlecila Ci poglębienie rowu i udrożnienie przepustów bo w tym wlaśnie leży sedno sprawy.

Zrobileś świetny interes, pozyskaleś "darmowe" drewno a rów jak nie byl drożny tak dalej nie jest.

Naprawdę nie widzisz, że przyczyną zastoju wód w rowie nie byly drzewa lecz brak poglębiania oraz udrażniania przepustów. :angry:

Drzewa byly winne ? :angry:

Nawet w PRL - u takie siupy nie odchodzily !

Ciekawi mnie, kiedy sobie te drzewa upatrzyleś do kominka ?

Kto kogo przekonywal - Ty Gminę czy Gmina Ciebie, że to olchy dlawily swobodny ruch wody ?

Rozumiem, że ktoś leci do Urzędu bo upatrzyl sobie sporo drzewa do kominka i przekonuje urzędnika, że to drzewa spowalniają przeplyw wód w rowie ... ale urzędnik fachowiec ( a nie jakiś dureń ) powinien byl niezwykle starannie wziąc pod uwagę wszystkie okoliczności ( drzewa, brak poglębiania, zamulone i zapchane przepusty ) a wydając decyzję dzialać w interesie spolecznym i ochrony środowiska naturalnego.
- w interesie spolecznym bo należalo poglębić rów melioracyjny i udrożnić zapchane przepusty ........ a tego Gmina do dziś nie zrobila. :angry:
- w interesie przyrody bo te ponad 40 - letnie drzewa nie blokowaly przeplywu wód w rowie
a przekonujecie na chama, że tak. :angry:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych