Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gmina Smołdzino

29943 odpowiedzi w tym temacie

#29661 ~Zuraw~

~Zuraw~
  • Goście

Napisano 28 maj 2020 - 21:28:57

Nic nikomu się nie należy. W gminie i SPNs rządzi PiS. Tyle w temacie

Mieszkańcom gminy to się należy to co wybierają czyli bieda z nędzą

#29662 ~Nn~

~Nn~
  • Goście

Napisano 29 maj 2020 - 21:29:33

Mieszkańcom gminy to się należy to co wybierają czyli bieda z nędzą

Mają to co mają i mają to na co zasługują i mają to co sobie sami wybrali

#29663 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 29 maj 2020 - 21:30:17

Przecież dyrektora Słowińskiego Parku narodowego ludzie sobie nie wybrali A to on zespół odpowiada za brak sprzedaży mieszkań SPN

#29664 ~Turysta~

~Turysta~
  • Goście

Napisano 30 maj 2020 - 05:22:35

Kiedy to park raczy otworzyć muzeum za unijne pieniądze , może to trzeba napisać do unii, żeby sprawdziła na co zostały te pieniądze wydane i czy spełniają warunki na jakich uzyskali kasę. 
a co z latarnią, też nie otwierają bo tłok tam, przecież można wpuszczać ludzi pojedyńczo. To samo z Rowokołem. 

Śpita w tym parku , pobudka niedźwiedzie. 

#29665 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2020 - 22:15:29

Kiedy to park raczy otworzyć muzeum za unijne pieniądze , może to trzeba napisać do unii, żeby sprawdziła na co zostały te pieniądze wydane i czy spełniają warunki na jakich uzyskali kasę.
a co z latarnią, też nie otwierają bo tłok tam, przecież można wpuszczać ludzi pojedyńczo. To samo z Rowokołem.
Śpita w tym parku , pobudka niedźwiedzie.

Nie twoja to rzecz. Przyjechałeś w gościnę więc milcz. A na marginesie dlaczego nie pytasz kiedy park sprzeda mieszkania SPN lokatorom.

#29666 ~Nas trzech~

~Nas trzech~
  • Goście

Napisano 30 maj 2020 - 22:28:52

Nie twoja to rzecz. Przyjechałeś w gościnę więc milcz. A na marginesie dlaczego nie pytasz kiedy park sprzeda mieszkania SPN lokatorom.

BELEW!  Tym razem przegiąłeś ty sprzedajna łachudro. Jedziem po ciebie z bejsbolem! Za kwadrans wyłaź z nory z założonymi na karku łapami!

#29667 ~Parkowa~

~Parkowa~
  • Goście

Napisano 31 maj 2020 - 08:01:03

BELEW! Tym razem przegiąłeś ty sprzedajna łachudro. Jedziem po ciebie z bejsbolem! Za kwadrans wyłaź z nory z założonymi na karku łapami!

A to weź się podszywać się pod SPN. ale żeby od razu z bejsbolami na lokatorów mieszkań SPN. sprzedajcie im te mieszkania Parku i będzie po kłopocie a nie od razu lanie i wyzywanie

#29668 ~Tylko~

~Tylko~
  • Goście

Napisano 31 maj 2020 - 11:42:02

A to weź się podszywać się pod SPN. ale żeby od razu z bejsbolami na lokatorów mieszkań SPN. sprzedajcie im te mieszkania Parku i będzie po kłopocie a nie od razu lanie i wyzywanie

Niezbyt często zaglądam na forum ale widzę że sprawa braku sprzedaży mieszkań Słowińskiego Parku Narodowego nadal nie rozwiązana. Co robi wasz wójt???

#29669 ~Ire~

~Ire~
  • Goście

Napisano 31 maj 2020 - 13:41:32

Niezbyt często zaglądam na forum ale widzę że sprawa braku sprzedaży mieszkań Słowińskiego Parku Narodowego nadal nie rozwiązana. Co robi wasz wójt???

A kto niby miał rozwiązać sprawę braku sprzedaży mieszkań SPN? Dyrektor Sobocki - sprawa go przerasta, wójt gminy??? Nie rozśmieszanie mnie!!! Wałach coś załatwił? Oprócz bardzo bardzo wysokich apanaży dla siebie. Oczywiście obsadził też swoimi cała Gminę. Na szczęście idzie PiS i oczyścisz Gminę z tych naleciałości.

#29670 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2020 - 14:45:58

Dobrze że swego koleżki pedofila nie zatrudnił w szkole.

#29671 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2020 - 16:34:25

Kto to wie????

#29672 ~Sexeducator~

~Sexeducator~
  • Goście

Napisano 31 maj 2020 - 21:57:15

Jak to nie zatrudnił? Przecież koleżka Borsuk pracuje w szkole.

#29673 ~Dzień Dziecka.~

~Dzień Dziecka.~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2020 - 12:47:24

To moze na zakonczenie dzisiejszej mojej wizyty na forum GP
zapodam 1 dowcip, no a nastepnie bedziemy sie wszyscy razem zwijali na lody ...na takie smaczne duze w pucharach ^_^ ...wszak dzisiaj jest Dzien Dziecka.
:) 
....
....

Dowcip pod tytulem "LOGIKI NIE MA".
Rok 1968 / Polska.
Na terenie szkoly podstawowej na boisku szkolnym spaceruje sobie mlody Icek.
Widzi to dyrektor szkoly, podchodzi do niego i pyta surowym glosem:
- Dlaczego ty nie jestes na lekcji ?!
Icek odpowiada:
- ...bo nie ma logiki.
- Jak to logiki nie ma ( pyta oburzony dyrektor)
- no nie ma (odpowiada Icek), bo ja nasmrodzilem w klasie i nauczyciel kazal mi wyjsc.
Teraz oni tam siedza w tym smrodzie, 
a ja spaceruje sobie na swiezym powietrzu.

#29674 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2020 - 14:12:50

A mnie interresuje dlaczego dyrektor SPN zajmuje się mieszkalnictwem a nie ochroną przyrody? 

#29675 ~DzieńDzieckaJeszczeTrwa~

~DzieńDzieckaJeszczeTrwa~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2020 - 16:19:22

To moze na zakonczenie dzisiejszej mojej wizyty na forum GP
zapodam 1 dowcip, no a nastepnie bedziemy sie wszyscy razem zwijali na lody ...na takie smaczne duze w pucharach ^_^ ...wszak dzisiaj jest Dzien Dziecka. :) 
....
....

Dowcip pod tytulem "LOGIKI NIE MA".
Rok 1968 / Polska.
Na terenie szkoly podstawowej na boisku szkolnym spaceruje sobie mlody Icek.
Widzi to dyrektor szkoly, podchodzi do niego i pyta surowym glosem:
- Dlaczego ty nie jestes na lekcji ?!
Icek odpowiada:
- ...bo nie ma logiki.
- Jak to logiki nie ma ( pyta oburzony dyrektor)
- no nie ma (odpowiada Icek), bo ja nasmrodzilem w klasie i nauczyciel kazal mi wyjsc.
Teraz oni tam siedza w tym smrodzie, 
a ja spaceruje sobie na swiezym powietrzu.

#29676 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2020 - 20:18:09

A mnie interresuje dlaczego dyrektor SPN zajmuje się mieszkalnictwem a nie ochroną przyrody?

Dowcipy są super. A może by tak jakiś dowcip o braku sprzedaży mieszkań SPN...

#29677 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2020 - 22:28:49

Czyli kogo?

#29678 ~czarna pantera.~

~czarna pantera.~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2020 - 22:39:08

Dowcipy są super. A może by tak jakiś dowcip o braku sprzedaży mieszkań SPN...

...jasne ze moze byc i taki dowcip, dlaczego nie.  :D

#29679 ~Sexpandemnia~

~Sexpandemnia~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2020 - 23:01:28

Czyli kogo?

Podobnież rozchodzi się o Koszutkoskiego.

#29680 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2020 - 05:19:26

Wjeżdżając wczoraj na teren gminy , zaintrygowała mnie nowa betonowa droga do lasu za Czystą. Ku mojemu zaskoczeniu zobaczyłem osiedle domków jak grzyby w lesie wyrosły domy. W pierwszej chwili byłem zachwycony. Po dokładnym obejrzeniu zadałem sobie pytanie? Kto buduje za duże pieniądze taki domek?

Na małej działeczce powstaje domek w niewiadomo jakim stylu.

Dach ładny, raz z mniejszym okapem raz z większym, zasłaniającym światło w oknach. Dlaczego w naszym klimacie ktoś sobie zasłania słońce, bo go za dużo? Okna są plastikowe , małe i nie pasują do tego stylu a drzwi ze złotymi szprosami, na bogato. Jak do wiejskiej chałupy można coś takiego zrobić. Nie wiem czy to inwestor czy właściciel pola,  porobił takie małe działki . Jaki sens ma budowa domu na wsi żeby zaglądać sąsiadowi do talerza.

plot wiejski, dach wiejski a reszta to kicz.

TA INWESTYCJA TO ZBRODNIA EKOLOGICZNA . TEREN ZOSTAŁ ZDEWASTOWANY, WSZĘDZIE WALAJĄ SIĘ ŚMIECI Z BUDOWY, PO LESIE LEŻĄ PLASTIKOWE OPAKOWANIA PO BUDOWIE, TEREN ZOSTAŁ ZAŚMIECONY TOTALNIE. BUTELKI I PUSZKI, GRUZ W ROWACH PRZY TEJ ŚLICZNEJ DRODZE, ROWY ZASYPANE. 

Gratuluję właścicielom, mieszkacie na śmietniku a na waszych działkach są zakopane śmieci z budowy. Teren wokół został totalnie zaśmiecony. 
JAK W CIĄGU TYGODNIA NIE BĘDZIE POSPRZĄTANE , ZGŁOSZĘ DO OCHRONY ŚRODOWISKA. 

Przejdźcie się tam, zobaczcie jak bogacze dewastują przyrodę. 
Bo kto bogatemu zabroni?

Już się nie martw, wszystkie „zbrodnie ekologiczne” zostały zasypane piaskiem. W rowach już nie widać plastiku i gruzu. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych