Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gmina Smołdzino

29650 odpowiedzi w tym temacie

#29121 ~Ania z Czystej~

~Ania z Czystej~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2020 - 17:39:27

Zupełnie nie mam pojęcia kim jest mama Ani a tym bardziej tata. Szczególnie że zawsze tu były wątpliwości. Może ktoś z odwiedzających jest w to zamieszany?

Tak to prawda, zostalam adoptowana gdy mialam 11 tygodni, ale nie wiem dlaczego poruszasz té kwestié w tym temacie, to jest moja prywatna sprawa.
To obrzydliwe z twojej stronyi na pewno nie jestes tym za kogo sie podajesz. 

#29122 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2020 - 21:14:40

Tak to prawda, zostalam adoptowana gdy mialam 11 tygodni, ale nie wiem dlaczego poruszasz té kwestié w tym temacie, to jest moja prywatna sprawa.

Wybacz mu Aniu. On nie wie co czyni, to schizofrenik.

#29123 ~Adamek~

~Adamek~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2020 - 21:19:40

A co się dziwisz???
A.moze????
"W sprawach (…), Wójt Gminy Smołdzino nie posiada stosownej wiedzy (…).
Z poważaniem: Wójt Gminy Smołdzino
Arkadiusz Walach"

#29124 ~Krysia Naiwna z Żelaza~

~Krysia Naiwna z Żelaza~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 20:37:30

Nie no, nie dam rady dalej. Popłakałam się. Co ta urzędniczka od niej chce? To bardzo dramatyczny jest w tej opowieści o szczęśliwej krainie -naszej gminie.Dlaczego dopuszczane są wpisy takich urzędniczek które zawsze mają jakieś głupie pytania i problemy. Ja to bym chciała aby dalej w tej opowieści występowali tylko Pani Zofia Roztropna ona jest  taka mądra i mieszka w Żelazie tam gdzie Ja łoł łoł. Albo pan Bogumił Przezorny on jest taki zapobiegawczy i dba o żonę i dom tylko ta brzydka pani ta jego sąsiadka on jest brzydka. Pana Maurycego Zaradnego bardzo  lubię bo on jest taki że zna się na komputerze i zapewne ma dużo gier i konsolę i jest podróżnikiem bo jeździł na kurs do Słupska.Jednak  pani Ania podoba mi się najbardziej bo ona wierzy panu Maurycemu czyli jest wierząca i czysto mieszka i opiekuje się mamą.Tylko ta urzędniczka się czepia mówi że jej mama to nie jej a przecież pan Maurycy mówi że wie kim ona  jest.Już dzisiaj czekam z wielką niecierpliwością na dalszy ciąg opowieści w stylu brazylijskiego tasiemca wyciskacza łeż bardzo je lubię uwielbiam.      :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes: 

#29125 ~Leonsio~

~Leonsio~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 22:02:36

Podobno Izaura z Czystej zaszla w ciaze z mechanikiem samochodowym ze Slupska.

#29126 ~Czeski Marynarz~

~Czeski Marynarz~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 22:44:27

A podobno pan Maurycy Zaradny jest synem pięknej Vinzency z Sieć i czeskiego marynarz który pływał parowcem po Łupawie.Nazywany jest piekarzem  bo zawsze piecze dwie pieczenie przy jednym ogniu taki jest Zaradny.

#29127 ~Owca Mariola~

~Owca Mariola~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 23:14:37

Cap z Bukowej ma odmienne zdanie w tej sprawie, czeski marynarzu.

#29128 ~Szwajcarski marynarz~

~Szwajcarski marynarz~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 23:19:43

Tak dla informacji idioty autora postu 29126. 
Czesi majá swoja flote morska. Czesi maja dostep do morza poprzez korzystanie miedzy innymi z portu w Szczecinie i w Hamburgu.
Wiele panstw, mimo tego ze nie maja fizyczngo dostepu do morza, posiadaja swoja flote morska.

#29129 ~nie ogarniasz tego~

~nie ogarniasz tego~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 23:21:19

A podobno pan Maurycy Zaradny jest synem pięknej Vinzency z Sieć i czeskiego marynarz który pływał parowcem po Łupawie.Nazywany jest piekarzem  bo zawsze piecze dwie pieczenie przy jednym ogniu taki jest Zaradny.

Wszystko ci sie pomieszalo. 

#29130 ~Zdenek Smetana~

~Zdenek Smetana~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 23:23:09

Czesi majá swoja flote morska. Czesi maja dostep do morza poprzez korzystanie miedzy innymi z portu w Szczecinie i w Hamburgu.
Wiele panstw, mimo tego ze nie maja fizyczngo dostepu do morza, posiadaja swoja flote morska.

Prawda taka jest, bo zeby sie napic piwa,
wcale nie trzeba kupowac browaru.

#29131 ~Czeski Marynarz bez brody~

~Czeski Marynarz bez brody~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2020 - 00:05:38

Ty a jak ten czeski marynarz co pływał parowcem po Łupawie pożeglował Łupawą przez jezioro Gardno do Rowów to na jakim morzu był? A tak właściwie to marynarze ze Szczecina I Hamburga zawsze mają brody a ten nie miał brody i był przystojny i poznał Vinzence i to był prawdziwy czeski marynarz który pływał parowcem po Łupawie.

#29132 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2020 - 18:42:03

A jakie zabezpieczenia w gminie poczyniła władza samorządowa przed koronawirus m?

A jakie działania podjął dyrektor SPN w sprawie sprzedaży mieszkań Słowińskiego parku narodowego dotychczasowym pracownikom emerytom lokatorom i najemcom?

Temat rzeka

#29133 ~Bożena~

~Bożena~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2020 - 18:43:26

A jakie działania podjął dyrektor SPN w sprawie sprzedaży mieszkań Słowińskiego parku narodowego dotychczasowym pracownikom emerytom lokatorom i najemcom?

Masz 100% racji a może nawet więcej. 

#29134 ~Emeryt~

~Emeryt~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2020 - 19:42:05

Słuszne działania podjął dyrektor SPN w sprawie sprzedaży mieszkań Słowińskiego parku narodowego dotychczasowym pracownikom emerytom lokatorom i najemcom.

Dziękuję.

#29135 ~Łowca gminnych pokemonów~

~Łowca gminnych pokemonów~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2020 - 22:42:50

Cap z Bukowej ma odmienne zdanie w tej sprawie, czeski marynarzu.

Już ja ci dam capa ty gnojku w dupsko wydymany! Dorwę cię i raszplą twój odbyt przenicuję tak, że idąc, będziesz kartofle gubił.

#29136 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2020 - 23:20:51

:wub: Ojej! Wariacie ty! :wub:

Już ja ci dam capa ty gnojku w dupsko wydymany! Dorwę cię i raszplą twój odbyt przenicuję tak, że idąc, będziesz kartofle gubił.

...
...
...

...tyle razy już mi to obiecałeś, a jak co do czego to mientka faja u ciebie :blush:

#29137 ~obwisł mu w 1998 roku~

~obwisł mu w 1998 roku~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2020 - 23:28:45

:wub: Ojej! Wariacie ty! :wub:

...
...
...

...tyle razy już mi to obiecałeś, a jak co do czego to mientka faja u ciebie :blush:

Od czasu kiedy capowi  nie staje, to jego kozy odetchnęły z ulgą.

#29138 ~Jeszcze nu dygnie~

~Jeszcze nu dygnie~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2020 - 21:39:28

Ja 1600 bym dała  i jeszcze  dodatkowo bym oddała wdzięki swojego ciała.

Dla Bogumiła  wszystko.

P.s.

To ja sąsiadka Twoja ta cycata co wieczorami z cycami w oknie wystaje.

Od czasu kiedy capowi  nie staje, to jego kozy odetchnęły z ulgą.

No ale zobacz jak z tego powodu rozpacza i cierpi sąsiadka Bogumiła ta cycata.

Ta to chyba jeszcze tylko pod tramwajem nie leżała.

#29139 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2020 - 23:32:41

Chwalcie łąki umajooonee
Góry dooliny zieloooonee
Chwaaalcie cieniste gaiki
Lasy iii kręte strumyki !

...

#29140 ~ale tak bez gumy ? ...hmm~

~ale tak bez gumy ? ...hmm~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2020 - 10:03:38

Jak żyć Zbyszku !?  Jak żyć !? 

Kopulować !
Każdy organizm w sytuacji zagrożenia gatunku chce się rozmnażać w jak największej ilości.
Tak było w stanie wojennym, kiedy obowiązywała godzina policyjna i wszyscy pozostawali w domach, tak jest i teraz.
Co nam pozostało, należy zakupić większą ilość alkoholu, następnie zamknąć się na czas kwarantanny w domu i kopulować. Kopulować do upadłego.
Za rok w styczniu będzie w Polsce niesamowity przyrost naturalny.
Tak działa właśnie natura. Natura nie jest głupia. Ludzie starsi i schorowani w dużej części umrą, a wkrótce urodzi się dużo mlodych ludzi. 
Problem z tym że społeczeństwo się starzeje i nie ma komu pracować na emerytów sam się właśnie rozwiązuje na naszych oczach.
Tak to działa w przyrodzie, nic nie dzieje się bez przyczyny,
zatem idąc tym tokiem rozumowania należy kopulować kto żyw, kto tylko może.
Do roboty więc wszyscy społem ! Kopulować !
Huurrrrrraaaaa ! 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 5

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych

Alexa (1)