Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gmina Smołdzino

29702 odpowiedzi w tym temacie

#29101 ~Maurycy Z.~

~Maurycy Z.~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 01:48:08

Jak gmina dba o ludzi starych i samotnych, czy jest zorganizowana pomoc w zakupach. Czy ktoś z socjalu ruszył tyłek i przeszedł się po chałupach. Czy czekacie aż się ich pozbędziecie?

Mam 76 lat i mieszkam samotnie. Moja żona zmarła 8 lat temu. Moje dzieci są w Kanadzie i odwiedzają mnie 2 razy w roku.
Jestem zobowiązany podziękować urzędnikom z gminy Smołdzino, że zainteresowali się moją osobą. 
Osobiście przyszli do mnie i zapytali czego potrzebuję. Nie potrzebuję niczego, bo jestem jeszcze samodzielny i sam sobie radzę.
Docenić jednak trzeba dbałość urzędników gminnych o osoby starsze i samotne takie jak ja.

Kto wie czy za rok albo 2 nie będę potrzebował pomocy. 
Dziękuję i cieszę się że jesteście ze mną w kontakcie i dbacie o takich ludzi jak ja.
To się chwali i honoruje.

Dziękuję.

#29102 ~7 wspaniałych z urzędu gmi~

~7 wspaniałych z urzędu gmi~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 08:12:12

Mam 76 lat i mieszkam samotnie. Moja żona zmarła 8 lat temu. Moje dzieci są w Kanadzie i odwiedzają mnie 2 razy w roku.
Jestem zobowiązany podziękować urzędnikom z gminy Smołdzino, że zainteresowali się moją osobą.
Osobiście przyszli do mnie i zapytali czego potrzebuję. Nie potrzebuję niczego, bo jestem jeszcze samodzielny i sam sobie radzę.
Docenić jednak trzeba dbałość urzędników gminnych o osoby starsze i samotne takie jak ja.

Dziękuję i cieszę się że jesteście ze mną w kontakcie i dbacie o takich ludzi jak ja.

Dziękuję.

Jak na tak starego dziada to świetnie sobie radzisz z internetem.A może to Ci wspaniali urzędnicy którzy cię odwiedzili za ciebie napisali ten super dobry post. Pozdrawiamy życzymy zdrowe i następnych 70 lat życia. podpisali ci do których wspaniali urzędnicy gminy jeszcze nie dotarli.

#29103 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 11:41:25

Dziękuję.           

Tekst:

Jerzy Raube

Redaktor Naczelny

#29104 ~Żarty się skończyły~

~Żarty się skończyły~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 11:51:01

Skoro to gmina tak działa, park też wprowadził kontrolę odwiedzin dla ludzi spoza terenu to teraz kolej na sklepy. Może by wprowadzili godziny zakupów dla osób po 60 tak jak w wielu miejscowościach. Np. Od 8-10. Oni i tak wcześniej wstają. Jak na razie to widać jak tylko starzy łażą po sklepie między półkami. Na sklepach trzeba przyczepić kartki z informacją , że tylko po 5 osób i ma być przed wejściem środek dezynfekujący ręce. Gmina niech o to zadba bo wszystko ma spaść na właścicieli sklepów a gdzie ta „tarcza”. Mieszkańcy mają dostać maski , które po przepracowaniu można znowu używać. Do roboty wójcie!

#29105 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 12:56:46

Właśnie rozpoczął się etap zastraszania ludności, te megafony. Mnie kojarzą się ze stanem wojennym. 
Można by to zrozumieć ale z drugiej strony wybory mają się odbyć? Czy ktoś jeszcze coś jest w stanie pojąć? 

#29106 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 14:01:55

Właśnie rozpoczął się etap zastraszania ludności, te megafony. Mnie kojarzą się ze stanem wojennym.
Można by to zrozumieć ale z drugiej strony wybory mają się odbyć? Czy ktoś jeszcze coś jest w stanie pojąć?

Sprawa jasna. Dodatkowych wyjaśnień udziela wójt gminy.

#29107 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 14:39:54

Jak na tak starego dziada to świetnie sobie radzisz z internetem.A może to Ci wspaniali urzędnicy którzy cię odwiedzili za ciebie napisali ten super dobry post. Pozdrawiamy życzymy zdrowe i następnych 70 lat życia. podpisali ci do których wspaniali urzędnicy gminy jeszcze nie dotarli.

Twój sposób traktowania ludzi starszych jest karygodny. Świadczy to niezbicie o poziomie twojej kultury, a co za tym idzie inteligencji i wykształcenia.
Wyobraź sobie jednak, że ludzie starsi tacy jak ja też potrafią korzystać z internetu. 
Przyznam się,  że kilka lat temu skończyłem kurs dla osób starszych jak korzystać z internetu. Kurs ten był sponsorowany przez Urząd Miejki w Słupsku i odbywał się na ul. 3go Maja w Słupsku.
 W przeciwieństwie do ciebie nie będę ciebie obrażał, bo ty w gruncie rzeczy nie jesteś wstanie mnie obrazić. Tym co napisałeś pod moim adresem sam siebie obraziłeś.
Współczuję ci i życzę mimo wszystko wszystkiego dobrego. 

#29108 ~Maurycy Z.~

~Maurycy Z.~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 14:41:09

Zapomniełem się podpisać, przepraszam. Powyższy post jest mojego autorstwa.

#29109 ~Ania z Czystej~

~Ania z Czystej~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 14:45:41

Dziękuję.

Ja Panu wierzę Panie Maurycy. Moja mama też miała wizytę z urzędu gminy w Smołdzinie i pytali się mamy czy czegoś nie potrzebuje i czy w czymś pomóc. 
Mama odpowiedziała że nie trzeba, bo ma córkę (mnie) która do niej prawie codziennie przyjeżdża z sąsiedniej wsi. 

#29110 ~Trybuna Ludu 1981~

~Trybuna Ludu 1981~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 15:39:55

Dziękuję.

Docenić jednak trzeba funkcjonariuszy Ochotniczej Rezerwy Milicji Obywatelskiej za ofiarność i zaangażowanie w utrzymaniu porządku publicznego. Funkcjonariusze tej formacji osobiście pałowali obywateli którzy wyrażali swoje żądania a ci dziękowali i cieszyli się, że funkcjonariusze są z nimi w kontakcie. Funkcjonariusze szczególnie zaangażowani w udzielanie takiej formy pomocy obywatelskiej otrzymali pochwałę i uhonorowani zostali odznaczeniami resortowymi.
Jasne, że wszyscy Tobie wierzymy  Małrycy.                                                                                                             

#29111 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 19:49:21

Kiedy gmina  łaskawie  zakupi  maseczki dla mieszkańców ? 

#29112 ~Rozsądna0~

~Rozsądna0~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 21:25:51

Kiedy gmina łaskawie zakupi maseczki dla mieszkańców ?

Wybacz, ale każdy sam musi zadbać o własne bezpieczeństwo.

#29113 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 22:03:45

Wybacz, ale każdy sam musi zadbać o własne bezpieczeństwo.

To za co nieroby łącznie z radnymi biorą kasę? Czy na czas pandemii zrzekli się poborów/diet?  Pensje/diety  jak  w wielkim mieście, za nic nierobienie!  Czy jeszcze w tej gminie mieszka ktoś rozsądny???

#29114 ~Maurycy Z.~

~Maurycy Z.~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 22:05:31

Docenić jednak trzeba funkcjonariuszy Ochotniczej Rezerwy Milicji Obywatelskiej za ofiarność i zaangażowanie w utrzymaniu porządku publicznego. Funkcjonariusze tej formacji osobiście pałowali obywateli którzy wyrażali swoje żądania a ci dziękowali i cieszyli się, że funkcjonariusze są z nimi w kontakcie. Funkcjonariusze szczególnie zaangażowani w udzielanie takiej formy pomocy obywatelskiej otrzymali pochwałę i uhonorowani zostali odznaczeniami resortowymi.

Jasne, że wszyscy Tobie wierzymy  Małrycy.                                                                                                             

Dlaczego wciąż piszesz w liczbie mnogiej. Jesteś sam, czy może jednak siedzi tam was więcej ?
Uświadom sobie, że jesteś sam i to co piszesz to piszesz w swoim imieniu. Nie dodawaj sobie zatem otuchy pisząc o sobie w liczbie mnogiej, tak to nie działa, uwierz mi.
Nie jestem byłym ormowcem. Pracowałem kilkadziesiąt lat jako piekarz, to jest praca trudna i potrzebna społecznie.
Proszę żebyś nie osądzał innych ludzi wedle siebie. Nie wszyscy są tacy jak ty.

Pozdrawiam cię i życzę ci więcej szczęścia w życiu, bo mimo tego że jesteś ode&mnie zapewne dużo młodszy, to jesteś jak widać nieszczęśliwym niespełnionym człowiekiem, któremy w życiu nie wyszło. 
Weź się w garść, wstań z kolan i zacznij myśleć pozytywnie,
czego ci z całego serca życzę. 

#29115 ~Maurycy Z.~

~Maurycy Z.~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 22:09:58

Ja Panu wierzę Panie Maurycy. Moja mama też miała wizytę z urzędu gminy w Smołdzinie i pytali się mamy czy czegoś nie potrzebuje i czy w czymś pomóc. 
Mama odpowiedziała że nie trzeba, bo ma córkę (mnie) która do niej prawie codziennie przyjeżdża z sąsiedniej wsi. 

Dziękuję Aniu, pozdrów odemnie swoją Mamę. 
 Wydaje mi się, że wiem kim jest Twoja Mama. 
Pozdrawiam. :)

#29116 ~Rozsadna0~

~Rozsadna0~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 22:37:47

To za co nieroby łącznie z radnymi biorą kasę? Czy na czas pandemii zrzekli się poborów/diet? Pensje/diety jak w wielkim mieście, za nic nierobienie! Czy jeszcze w tej gminie mieszka ktoś rozsądny???

Nie jestem z Waszej gminy. Może dlatego myślę inaczej, to znaczy rozsądnie. Pozdrawiam i życzę zdrowia w tym trudnym dla wszystkich czasie.

#29117 ~Zofya~

~Zofya~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 23:46:06

Muszę potwierdzić u mnie też byli. Scenariusz zawsze taki sam. Najpierw pytali czy coś potrzeba czy może coś przynieść czy może w czymś pomóc. Berlin bardzo mili i przydatni. A potem przeszukali moje mieszkanie. Zabrali Co cenniejsze rzeczy. Na wschodni jeszcze parę razy pałą po pupie. .. jestem szczęśliwa że już do mnie nie przychodzą. Może nie mają już po co bo chcę cennik rzeczy wyniesione. jak że jestem szczęśliwa że nie muszę czekać już na tą pomóc. Można powiedzieć że pomogli mi we wszystkim ze wszystkiego mnie ogłaszając. Ja też mam prawie 80 lat i prawie skończyłam kurs komputerowy w Głubczycach. jakoś sobie radzę ale nie myślę żeby to trwało już długo.

#29118 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2020 - 00:27:39

Dziękuję Aniu, pozdrów odemnie swoją Mamę. 
 Wydaje mi się, że wiem kim jest Twoja Mama. 
Pozdrawiam. :)

Ja Ciebie również pozdrawiam Aniu, wiesz trochę się obawiam o Jurka redaktora, powinnaś  na niego uważać. Myślę,że zdrowo mu odwaliło. Podejrzewam że naczytał się ostatniego numeru strażnicy albo zafiksował na punkcie odkupienia win po ostatniej rewaloryzacji emerytury do poziomu najniższej za grzechy przeszłości i chce czynić tylko dobro na świecie. Dopytany o szczegóły zadeklarował, że  nie był ormowcem tylko piekarzem. Gdyby on był tylko piekarzem i miał epizod bycia członkiem ORMO przez jakiś czas to śmiało można by go uznać za przyzwoitego człowieka. W tym przypadku jest dużo gorzej ten jegomość śmierdzi oficerem politycznym z mienionej epoki na kilometr.Traktuje wszystkich jak deb***i a w efekcie sam wychodzi na deb***a.Dziwię się naszemu Panu Wójtowi, że utrzymuje jakiekolwiek stosunki i zależności z tym reliktem czasów słusznie minionych. :)  

#29119 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2020 - 12:21:08

:rolleyes: 
schizofrenik 

#29120 ~Urzędniczka USC~

~Urzędniczka USC~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2020 - 15:32:48

Ja Ciebie również pozdrawiam Aniu, wiesz trochę się obawiam o Jurka redaktora, powinnaś na niego uważać. Myślę,że zdrowo mu odwaliło. Podejrzewam że naczytał się ostatniego numeru strażnicy albo zafiksował na punkcie odkupienia win po ostatniej rewaloryzacji emerytury do poziomu najniższej za grzechy przeszłości i chce czynić tylko dobro na świecie. Dopytany o szczegóły zadeklarował, że nie był ormowcem tylko piekarzem. Gdyby on był tylko piekarzem i miał epizod bycia członkiem ORMO przez jakiś czas to śmiało można by go uznać za przyzwoitego człowieka. W tym przypadku jest dużo gorzej ten jegomość śmierdzi oficerem politycznym z mienionej epoki na kilometr.Traktuje wszystkich jak deb***i a w efekcie sam wychodzi na deb***a.Dziwię się naszemu Panu Wójtowi, że utrzymuje jakiekolwiek stosunki i zależności z tym reliktem czasów słusznie minionych. :)

Zupełnie nie mam pojęcia kim jest mama Ani a tym bardziej tata. Szczególnie że zawsze tu były wątpliwości. Może ktoś z odwiedzających jest w to zamieszany?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych