Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gmina Smołdzino

29144 odpowiedzi w tym temacie

#28621 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2020 - 07:09:00

Wójt dobrze odpisał niedouczonemu Kazikowi, że w tej sprawie upoważnionym do przeprowadzenia kontroli jest Pomorski Kurator Oświaty.
Do Kazimierza to jednak nie dociera.
Na to już się nic nie poradzi. Tłuk to tłuk.

#28622 ~Goru~

~Goru~
  • Goście

Napisano 13 luty 2020 - 16:56:19

Wójt dobrze odpisał niedouczonemu Kazikowi, że w tej sprawie upoważnionym do przeprowadzenia kontroli jest Pomorski Kurator Oświaty.
Do Kazimierza to jednak nie dociera.
Na to już się nic nie poradzi. Tłuk to tłuk.

Jak tak brzydko można pisać o wocu całej gminy?

#28623 ~Pammeela~

~Pammeela~
  • Goście

Napisano 13 luty 2020 - 19:23:34

Jak tak brzydko można pisać o wocu całej gminy?

Jaka kmina taki syf!!! Wuc!!!

#28624 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2020 - 19:50:04

Jaka kmina taki syf!!! Wuc!!!

Wuc kminy jest tylko jeden - Kaźmirz !  ^_^

#28625 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2020 - 19:52:29

Kaźmirz na prezydenta ! a reszta kandydatów na piwo / ale bez Kaźmirza ! Chociaż Kaźmirz też piwo lubi lubi. 

#28626 ~Obsługa sklepiku~

~Obsługa sklepiku~
  • Goście

Napisano 13 luty 2020 - 20:08:00

Kaźmirz na prezydenta ! a reszta kandydatów na piwo / ale bez Kaźmirza ! Chociaż Kaźmirz też piwo lubi lubi. 

Oj lubi lubi  :D

#28627 ~taka gmina~

~taka gmina~
  • Goście

Napisano 13 luty 2020 - 20:12:49

Niby Kazimierz tak martwi się (na pokaz) losem dzieci w szkole,
ale dobrego przykładu to on sam dziatwie nie daje.
Z tego co jest ogólnie wiadomo, to picie alkoholu w miejscu publicznym ( a za takowe uważany jest sklep spożywczy i jego pobliże ) jest w Polsce zakazane,
no ale co wolno wojewodzie ...
...ot i hipokryzja i dwulicowość.

#28628 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2020 - 21:50:54

Niby Kazimierz tak martwi się (na pokaz) losem dzieci w szkole,
ale dobrego przykładu to on sam dziatwie nie daje.

To nie Kazimierz martwił się losem dzieci w szkole. On tylko zadał pytania wójtowi, a kto inny te pytania mu napisał. 

#28629 ~mieszkanka~

~mieszkanka~
  • Goście

Napisano 15 luty 2020 - 13:45:29

Fragment wiersza nieznanego autora z gminy Smołdzino pt. "Kto rządzi naszą gminą"?

dedykuję zwolennikom obecnie rządzących.
......
"A jaka na nich rada?
Bo czuję, moi mili,
że z dziecięcą ufnością
pytacie mnie w tej chwili,
Muszę prawdę powiedzieć,
wbrew ufności dziecięcej:
niestety, nas jest za mało.
Durniów jest znacznie więcej.
My skłóceni, więc słabi.
durnie zgodni, więc silni.
my się często mylimy.
durnie są nieomylni." ........

Podoba mi się. Napisz coś jeszcze. Chociaż byłabym chyba w tej grupie durniów. Ale prawdziwa cnota krytyk się nie boi. I w tej grupie znajdzie się paru z rozumem.

#28630 ~mieszkanka~

~mieszkanka~
  • Goście

Napisano 15 luty 2020 - 13:45:59

Fragment wiersza nieznanego autora z gminy Smołdzino pt. "Kto rządzi naszą gminą"?

dedykuję zwolennikom obecnie rządzących.
......
"A jaka na nich rada?
Bo czuję, moi mili,
że z dziecięcą ufnością
Muszę prawdę powiedzieć,
My skłóceni, więc słabi.
my się często mylimy.

Podoba mi się. Napisz coś jeszcze. Chociaż byłabym chyba w tej grupie durniów. Ale prawdziwa cnota krytyk się nie boi. I w tej grupie znajdzie się paru z rozumem.

#28631 ~Pytam~

~Pytam~
  • Goście

Napisano 15 luty 2020 - 17:43:02

Ojczyzno moja, gmino moja, czy zasługujemy na taki chaos i bałagan?

#28632 ~płk Mazguła~

~płk Mazguła~
  • Goście

Napisano 15 luty 2020 - 22:13:58

To nie Kazimierz martwił się losem dzieci w szkole. On tylko zadał pytania wójtowi, a kto inny te pytania mu napisał. 

Jestem oficerem prowadzącym Kazimierza T. (ps. RUT) i potwierdzam, że to ja napisałem pytania. Agent RUT został przeze mnie zadaniowany do zadania tych pytań wójtowi i z zadania się wywiązał. (płk. Mazguła)

#28633 ~Ps Bula~

~Ps Bula~
  • Goście

Napisano 15 luty 2020 - 22:42:54

Jestem oficerem prowadzącym Kazimierza T. (ps. RUT) i potwierdzam, że to ja napisałem pytania. Agent RUT został przeze mnie zadaniowany do zadania tych pytań wójtowi i z zadania się wywiązał. (płk. Mazguła)

A możesz jeszcze napisać kto prowadzi wójta?

#28634 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2020 - 22:45:01

Ojczyzno moja, gmino moja, czy zasługujemy na taki chaos i bałagan?

oczywiście że w pełni zasługujecie takiego wyboru władz ty mnie nie to tylko właśnie ci co kochają bałagan i chaos mogli dokonać czyli tylko i wyłącznie mieszkańcy gminy Smołdzino cała Polska się z was się śmieje.

#28635 ~Sicret Servis~

~Sicret Servis~
  • Goście

Napisano 15 luty 2020 - 23:13:13

A możesz jeszcze napisać kto prowadzi wójta?

Jak na razie o szczegółach pisać nie mogę. Pomnę tylko, że niebawem ujawniona zostanie zawartość szafy płk Jana Lesiaka. "Szafa Lesiaka" ujawni rzeczywistych "włodarzy" naszej gminy oraz ich rezydentów.

#28636 ~Niunia~

~Niunia~
  • Goście

Napisano 16 luty 2020 - 10:18:53

Dawno nie byłam w kraju i w tej gminie. To co teraz zobaczyłam po przylocie do mnie przeraziło gorzej już być nie może. Jak to możliwe że ludzie wybrali kogoś takiego jak Walach. Niech mi ktoś wytłumacz y. Jak to możliwe żeby tysiące mieszkańców wybrały sobie kogoś takiego na wójta. Szok. Po prostu tego nie rozumiem. To już kilka osób w tej radzie gminy jest mądrzejszy. Dlaczego oni nie zostali wójtem tylko Walach. Przecież on się nawet na radnego nie nadaje. nie wiem czy był kiedyś sołtysem ale wydaje mi się że i ta funkcja go przerasta.

#28637 ~Jaka rada???~

~Jaka rada???~
  • Goście

Napisano 16 luty 2020 - 15:13:20

Dawno nie byłam w kraju i w tej gminie. To co teraz zobaczyłam po przylocie do mnie przeraziło gorzej już być nie może. Jak to możliwe że ludzie wybrali kogoś takiego jak Walach. Niech mi ktoś wytłumacz y. Jak to możliwe żeby tysiące mieszkańców wybrały sobie kogoś takiego na wójta. Szok. Po prostu tego nie rozumiem. To już kilka osób w tej radzie gminy jest mądrzejszy. Dlaczego oni nie zostali wójtem tylko Walach. Przecież on się nawet na radnego nie nadaje. nie wiem czy był kiedyś sołtysem ale wydaje mi się że i ta funkcja go przerasta.

Odpowiedź jest prosta: Gminą, poprzez swego rezydenta, wiecznego czerwonego sekretarzyka, zarządzają "ważni goście z Warszawy i ze Słupska".

To sekretarzyk, wraz z czerwonym, gminnym zapleczem z PO, PSL i nie do końca jeszcze zdechłego SLD, organizuje wybory i jako ostatni liczy kartki wyborcze.

Jedynym celem tej czerwonej gminnej zarazy jest trwanie przy władzy, w celu zapewnienia sobie łatwego i dostatniego życia kosztem gminy i jej mieszkańców.

O jakimkolwiek rozwoju gminy zapomnij. Różnice widać, kiedy spojrzysz na ościenne gminy ze znacznie mniejszym potencjałem rozwoju. Tam działa kanalizacja, a u nas beczkowozy. Podobnie jest w obszarze kultury, oświaty, sportu, czy bezpieczeństwa.

Gdyby zarządzający gminą byli w stanie w pełni wykorzystać jej położenie, sąsiedztwo SPN i turystyczne walory, to wszyscy by na tym skorzystali. Także ci, zarażeni czerwonym wirusem nieudolności i zaprzaństwa.

"A jaka na nich rada?

Bo czuję, moi mili,
że z dziecięcą ufnością
Muszę prawdę powiedzieć,
My skłóceni, więc słabi.
my się często mylimy.

#28638 ~Rychu~

~Rychu~
  • Goście

Napisano 16 luty 2020 - 17:08:05

Odpowiedź jest prosta: Gminą, poprzez swego rezydenta, wiecznego czerwonego sekretarzyka, zarządzają "ważni goście z Warszawy i ze Słupska".
To sekretarzyk, wraz z czerwonym, gminnym zapleczem z PO, PSL i nie do końca jeszcze zdechłego SLD, organizuje wybory i jako ostatni liczy kartki wyborcze.
Jedynym celem tej czerwonej gminnej zarazy jest trwanie przy władzy, w celu zapewnienia sobie łatwego i dostatniego życia kosztem gminy i jej mieszkańców.
O jakimkolwiek rozwoju gminy zapomnij. Różnice widać, kiedy spojrzysz na ościenne gminy ze znacznie mniejszym potencjałem rozwoju. Tam działa kanalizacja, a u nas beczkowozy. Podobnie jest w obszarze kultury, oświaty, sportu, czy bezpieczeństwa.
Gdyby zarządzający gminą byli w stanie w pełni wykorzystać jej położenie, sąsiedztwo SPN i turystyczne walory, to wszyscy by na tym skorzystali. Także ci, zarażeni czerwonym wirusem nieudolności i zaprzaństwa.
"A jaka na nich rada?
Bo czuję, moi mili,
że z dziecięcą ufnością
pytacie mnie w tej chwili,
Muszę prawdę powiedzieć,
niestety, nas jest za mało.
My skłóceni, więc słabi.
my się często mylimy.

Przecież wykorzystują położenie gminy jak tylko umieją i mogą. W ostatnim czasie pojawiły się przystanki w gminie Smołdzino. Właściwie trudno je nazwać przystankami. jednak takie butki jak nie przymierzając sracz pasują do tych gminy jak ulał o ile Słowińskiego parku narodowego też. Przecież ktoś już napisał o gminie Smołdzino że to gmina jak z Darwina.

#28639 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 17 luty 2020 - 00:51:53

Wystarczy poczytać lokalny informator.
Jakie duze problemy ma Gmina. 1. Ekologiczne ogrzewanie domów, bo nie ma gazociągu.A rzeczka Łupawa może da jakieś elektrownie wodne budować? Fotovoltaliki nie są tanie.
2. Drogi nie najnowsze.
3. Dla turystów niewiele atrakcji można zrobić bo ptaki by uciekły przez wiatraki żeglarzy surfivi ma jeziorach Gardło Łebskie.
4. Przy złej pogodzie nie ma basenów pod dachem.
5. Wieża widokowa ma mocne anteny elektromagnetyczne i podobno ma instalowanie 5G co premier z Hauwei Chińczykami wprowadza . Jest jakiś bunt ale wyników nie widać. 5G zabroniła Belgia , Izrael Dbają o swoją ludność. 5G ma najwyższą częstotliwość dla nowej generacji komórkowej. Że przg słabym organizmie może mózg się gotować lub nosić hełmy aluminiowe.
6. To wszystko zależy od finansów a nie od Wujta. Chiny wprowadziły autobusy elektryczne i auto tanie za parę lat będzie na cały świat jeśli ropa gaz roztopią lodowce to będzie po herbatce.
W Afryce mają autostrady i oczyszczalnie nowoczesne a po 75 latach po wojnie wiele miejscowości nie ma kanalizacji , oczyszczalni, a 2 miliony ludzi WC mają na zewnątrz.
Rada wystarczy przepisy ułatwić że prywatnie na dachu czy na podwórku można małe elektrownie wiatrowe do 20 kW budować bez zgody energetycznych zakładów i podłączenia do sieci a na własne potrzeby grzewcze wody ciepłej ogrzewania.
Atrakcje na jeziorze większe przystań żeglarska i na silniki elektryczne motorowki dopuścić itd.
Doradca techniczny R.J.P.

#28640 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 17 luty 2020 - 00:52:18

Wystarczy poczytać lokaluny informator.
Jakie duze problemy ma Gmina. 1. Ekologiczne ogrzewanie domów, bo nie ma gazociągu.A rzeczka Łupawa może da jakieś elektrownie wodne budować? Fotovoltaliki nie są tanie.
2. Drogi nie najnowsze.
3. Dla turystów niewiele atrakcji można zrobić bo ptaki by uciekły przez wiatraki żeglarzy surfivi ma jeziorach Gardło Łebskie.
4. Przy złej pogodzie nie ma basenów pod dachem.
5. Wieża widokowa ma mocne anteny elektromagnetyczne i podobno ma instalowanie 5G co premier z Hauwei Chińczykami wprowadza . Jest jakiś bunt ale wyników nie widać. 5G zabroniła Belgia , Izrael Dbają o swoją ludność. 5G ma najwyższą częstotliwość dla nowej generacji komórkowej. Że przg słabym organizmie może mózg się gotować lub nosić hełmy aluminiowe.
6. To wszystko zależy od finansów a nie od Wujta. Chiny wprowadziły autobusy elektryczne i auto tanie za parę lat będzie na cały świat jeśli ropa gaz roztopią lodowce to będzie po herbatce.
W Afryce mają autostrady i oczyszczalnie nowoczesne a po 75 latach po wojnie wiele miejscowości nie ma kanalizacji , oczyszczalni, a 2 miliony ludzi WC mają na zewnątrz.
Rada wystarczy przepisy ułatwić że prywatnie na dachu czy na podwórku można małe elektrownie wiatrowe do 20 kW budować bez zgody energetycznych zakładów i podłączenia do sieci a na własne potrzeby grzewcze wody ciepłej ogrzewania.
Atrakcje na jeziorze większe przystań żeglarska i na silniki elektryczne motorowki dopuścić itd.
Doradca techniczny R.J.P.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 7

0 użytkowników, 7 gości, 0 anonimowych