Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gmina Smołdzino

29122 odpowiedzi w tym temacie

#28441 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2020 - 08:21:50

Co się stało z oponam z „placu zabaw”synka znanego Smołdzińskiego restauratora i hotelarza? 
podobno porozwoził  je po okolicy. Czy służby , które zleciły mu uprzątnięcie nie sprawdziły tego, gdzie zostały uprzątnięte te opony. Są jakieś dowody ? Podobno część leży przy drodze 213, w lesie. Powinny być wywiezione i zutylizowane na koszt chłopczyka.

#28442 ~Greta Thunberg~

~Greta Thunberg~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2020 - 10:18:10

Co się stało z oponam z „placu zabaw”synka znanego Smołdzińskiego restauratora i hotelarza? 
podobno porozwoził  je po okolicy. Czy służby , które zleciły mu uprzątnięcie nie sprawdziły tego, gdzie zostały uprzątnięte te opony. Są jakieś dowody ? Podobno część leży przy drodze 213, w lesie. Powinny być wywiezione i zutylizowane na koszt chłopczyka.

Pod sklepem mówili że ta sprawa już śmierdzi na całą gminę i dlatego dzielnicowy Gieruś wszczył energiczne i szeroko zakrojone ślectwo w celu namierzenia znanego już sprawcy zaśmiecenia okolicy. Pewne jest że wójt wie o oponach i pomysłowym synku restauratora, ale tym razem nie doniósł na niego bo jakby synek gwałcił i był radnym opozycji to by doniósł. Jak synek restauratora rozwozi opony po lasach i nikogo nie gwałci to wójt patrzy na niego łaskawie. Na restauratora też łaskawie patrzy bo to jego kolega jest a koledzy powinni ze sobą trzymać, a nie donosić na swoich synów z byle jakiego błahego powodu. Nawet, gdyby miało ucierpieć na tym leśne środowisko naturalne, albo infrastruktura drogowa przy trasie numer 213. Niezależnie od więzów łączących wójta i restauratora i negatywnych tego skutkach dla ekologii, módlmy się, aby Gieruś złapał świeży jeszcze trop znanego już wszystkim sprawcy oponiarskiej afery i czem prędzej zatrzasnął kajdanki na jego przegubach.

#28443 ~Dziamka~

~Dziamka~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2020 - 00:52:43

Pod sklepem mówili że ta sprawa już śmierdzi na całą gminę i dlatego dzielnicowy Gieruś wszczył energiczne i szeroko zakrojone ślectwo w celu namierzenia znanego już sprawcy zaśmiecenia okolicy. Pewne jest że wójt wie o oponach i pomysłowym synku restauratora, ale tym razem nie doniósł na niego bo jakby synek gwałcił i był radnym opozycji to by doniósł. Jak synek restauratora rozwozi opony po lasach i nikogo nie gwałci to wójt patrzy na niego łaskawie. Na restauratora też łaskawie patrzy bo to jego kolega jest a koledzy powinni ze sobą trzymać, a nie donosić na swoich synów z byle jakiego błahego powodu. Nawet, gdyby miało ucierpieć na tym leśne środowisko naturalne, albo infrastruktura drogowa przy trasie numer 213. Niezależnie od więzów łączących wójta i restauratora i negatywnych tego skutkach dla ekologii, módlmy się, aby Gieruś złapał świeży jeszcze trop znanego już wszystkim sprawcy oponiarskiej afery i czem prędzej zatrzasnął kajdanki na jego przegubach.

dodatkowo w tym samym miejscu zauważono różne po wyrzucane gumowe worki chociaż prezerwatywy tudzież kondony tudzież inne tego typu przybory czy ta sprawa gumowa ma tak szerokie poparcie w całych mieszkańca gminy?

#28444 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2020 - 10:25:17

dodatkowo w tym samym miejscu zauważono różne po wyrzucane gumowe worki chociaż prezerwatywy tudzież kondony tudzież inne tego typu przybory czy ta sprawa gumowa ma tak szerokie poparcie w całych mieszkańca gminy?

Strasznie śmierdzi gumą. Jak można do tego dopuścić. Czyżby dawna gmina z Darwina stała się teraz gminą z gumy? Może i coś w tym jest. przecież na przykład pensja jednego człowieka tak się rozciągnęła że nie jedna guma już by pękła i byłyby z tego różne niecne sytuacje typu 500 Plus. A tu guma Nie pękła tylko nadal się rozciąga. Jakoś jednak tej gumy na wysypisko nie wywali.

#28445 ~Bolo~

~Bolo~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2020 - 10:30:12

Dlaczego w tym roku mieszkańcy gminy Smołdzino nie wystawili swojego lidera w konkursie na najlepszego Acana w powiecie słupskim? Konkurs bez materaca jest nic nie warte

#28446 ~może by tak?~

~może by tak?~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2020 - 13:35:39

Dajcie wujtowi spokój, podobno przechodzi załamanie nerwowe i potrzebuje wsparcia

Może zbyt mało zarabia? Podwyższyć już mu nie można bo ma MAX- wynagrodzenie. Więc zróbmy  zbiórkę mieszkańców dla idola?

#28447 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2020 - 21:25:43

Może zbyt mało zarabia? Podwyższyć już mu nie można bo ma MAX- wynagrodzenie. Więc zróbmy zbiórkę mieszkańców dla idola?

A jakby tak jego żonie podnieść tyle co jemu? Pasilo by?

#28448 ~Oleś~

~Oleś~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2020 - 10:53:13

Dziś, przed godziną 9 w lesie koło Żelaza ganiałem pokemony i w pewnym momencie potknąłem się i przewróciłem na wykorzystaną i porzuconą gumową lalę do uprawiania seksu. Co się działo później to napiszę wieczorem bo teraz jestem w szoku i idę spać.  

#28449 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2020 - 14:09:35

Wikary, który w grudniu w Wydminach pijany przyjechał do domu żałobnego, aby prowadzić ceremonię pogrzebową, został ukarany przez biskupa ełckiego m.in. wysłaniem do ośrodka specjalistycznego – poinformował rzecznik prasowy kurii w Ełku.

Pijany wikary w grudniu w Wydminach na Mazurach przyjechał do domu żałobnego autem. Miał prowadzić ceremonię wyprowadzenia zwłok z domu do kościoła. Żałobnicy zobaczyli jednak, że ksiądz jest kompletnie pijany, dlatego nie pozwolili mu zacząć pogrzebu i wezwali policję. Zanim patrol przyjechał na miejsce, wikariusza już nie było. Zamiast niego pogrzeb prowadził proboszcz.

Nietrzeźwy ksiądz otrzymał od biskupa upomnienie, został odwołany z urzędu wikariusza i wysłany do ośrodka specjalistycznego. 

Policja w Giżycku prowadzi postępowanie w sprawie prowadzenia przez księdza samochodu po pijanemu.

#28450 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2020 - 15:17:34

Wikary, który w grudniu w Wydminach pijany przyjechał do domu żałobnego, aby prowadzić ceremonię pogrzebową, został ukarany przez biskupa ełckiego m.in. wysłaniem do ośrodka specjalistycznego – poinformował rzecznik prasowy kurii w Ełku.
Pijany wikary w grudniu w Wydminach na Mazurach przyjechał do domu żałobnego autem. Miał prowadzić ceremonię wyprowadzenia zwłok z domu do kościoła. Żałobnicy zobaczyli jednak, że ksiądz jest kompletnie pijany, dlatego nie pozwolili mu zacząć pogrzebu i wezwali policję. Zanim patrol przyjechał na miejsce, wikariusza już nie było. Zamiast niego pogrzeb prowadził proboszcz.
Nietrzeźwy ksiądz otrzymał od biskupa upomnienie, został odwołany z urzędu wikariusza i wysłany do ośrodka specjalistycznego.
Policja w Giżycku prowadzi postępowanie w sprawie prowadzenia przez księdza samochodu po pijanemu.

Jaki związek?

#28451 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2020 - 17:38:21

Dziś, przed godziną 9 w lesie koło Żelaza ganiałem pokemony i w pewnym momencie potknąłem się i przewróciłem na wykorzystaną i porzuconą gumową lalę do uprawiania seksu. Co się działo później to napiszę wieczorem bo teraz jestem w szoku i idę spać.

A czyja eto była lalka

#28452 ~Sasza~

~Sasza~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2020 - 17:40:29

Sprawdź czyje odchody były w lalce. Wg nie potwierdzonych źródeł ma to coś wspólnego z tym, no....

#28453 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2020 - 17:42:35

Może zbyt mało zarabia? Podwyższyć już mu nie można bo ma MAX- wynagrodzenie. Więc zróbmy zbiórkę mieszkańców dla idola?

A ja bym.mu zabrała trochę obowiązków. Za dużo pracuje. Przemęcza się. A potem takie skutki że ludzie się z niego śmieją.

#28454 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2020 - 22:46:21

- My nie całujemy dłoni kapłana, to znaczy Tomasza, tylko całujemy dłonie Chrystusa - przekonuje ks. Tomasz Jochemczyk, który był gościem telewizji internetowej wRealu24. 

W ocenie duchownego, całowanie księdza w rękę to “normalne katolickie zachowanie”, które obecnie zanika. 

Według ks. Jochemczyka “ksiądz to drugi Chrystus i ucałowanie dłoni to oddanie czci samemu Panu Bogu, za które można uzyskać odpust”.

Dla niektórych tzw. księży wciąż mamy w Polsce Średniowiecze.

#28455 ~Straż leśna~

~Straż leśna~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2020 - 00:17:02

A czyja eto była lalka

Wstępnie wiadomo że należała do włodarza gminy. Pewnie po pijaku ją zaorał i wyrzucił na śmieci.

#28456 ~Aleksandra S.~

~Aleksandra S.~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2020 - 00:43:58

Wystarczy sprawdzić na facebooku tą AnaBel z GW żeby zobaczyć kto to jest i dlaczego popiera Arkadiusza Walacha z PO a nienawidzi PIS. Parę lat temu zaprosiła nawet Bula Komorowskiego z jego tłustą żoną. Kiedyś tam pracowałam i dlatego wiem że jest zwykłą pomocą od wędzenia ryb bo z ledwie udało jej się skończyć zawodówkę. Na pewno nie studiowała w Wyższej Szkole Bankowości i Finansów. W rozmowie to zwyczajny przygłup. Z wyglądu babochłop. Tacy są wyborcy A. Walacha.

To nie prawda że ta osoba skończyła tylko zawodówkę. Chwaliła się na siłce przy Kniaziewicza że zdobyła licencjat z gotowania na gazie i dodatkowo ukończyła kurs latania na miotle. A właściwie na dwóch bo jak próbowała na jednej to się złamała pod jej opasłym cielskiem.

#28457 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2020 - 00:50:45

To nie prawda że ta osoba skończyła tylko zawodówkę. Chwaliła się na siłce przy Kniaziewicza że zdobyła licencjat z gotowania na gazie i dodatkowo ukończyła kurs latania na miotle. A właściwie na dwóch bo jak próbowała na jednej to się złamała pod jej opasłym cielskiem.

To w końcu poleciała na rakiecie z 38 m

#28458 ~Irka~

~Irka~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2020 - 18:13:05

A co ze sprzedażą mieszkań SPN.

#28459 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2020 - 21:48:50

A co ze sprzedażą mieszkań SPN.

No właśnie, co z tą sprawą?