Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gmina Smołdzino

28176 odpowiedzi w tym temacie

#27961 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 07:37:19

Co JB chce od Tura . Pisze że Tur zdradził i nie mógł wystartować na wójta bo całej listy nie zarejestrował. Panie JB przecież startował Pan na radnego z komitetu Tura liczba głosów 2 .

Chłop ,doradził chłopa. Smołdzino już w Europie. Brawo wójt i Rada.

#27962 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 09:00:18

A kto0 zdradził lokatorów SPN i nie sprzdedał im ich mieszkan? 

#27963 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 09:08:55

Wójt gminy Arkadiusz Walach otrzymał w ostatnich wyborach ponad 80% poparcia A jego konkurent Jacek Lachutta niecałe 20% poparcia . Mieszkańcy gminy pokazali komu ufają . Panie Jacku słychać wycie to znakomìcie . Na nic sojusz z Borodyjukiem

#27964 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 09:09:04

Wójt gminy Arkadiusz Walach otrzymał w ostatnich wyborach ponad 80% poparcia A jego konkurent Jacek Lachutta niecałe 20% poparcia . Mieszkańcy gminy pokazali komu ufają . Panie Jacku słychać wycie to znakomìcie . Na nic sojusz z Borodyjukiem

#27965 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 09:30:01

Taki tam wywiad z Internetu. Jan Borodyjuk były współwiezień Leszka P zwanego jako wampir z Bytowa :Nikt nie wierzył aby Pękalski mógł być sprawcą przestępstw tych rozmiarów .....Panie Borodyjuk następnym razem jak będziesz pisać że Tur jakieś drzewo komuś sprzedał bez asygnatu czy jakoś tak proszę przeczytaj wyrok za co byłeś w kryminale

#27966 ~Łon~

~Łon~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 13:52:57

Walach jest święty. 

#27967 ~Niewinny~

~Niewinny~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 13:54:02

Taki tam wywiad z Internetu. Jan Borodyjuk były współwiezień Leszka P zwanego jako wampir z Bytowa :Nikt nie wierzył aby Pękalski mógł być sprawcą przestępstw tych rozmiarów .....Panie Borodyjuk następnym razem jak będziesz pisać że Tur jakieś drzewo komuś sprzedał bez asygnatu czy jakoś tak proszę przeczytaj wyrok za co byłeś w kryminale

Za nie winność. 

#27968 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 13:56:08

Gdybyście wybrali 

Pana JAcka to dziś

nie byłoby

takich problemów

o których tu piszecie

MAcie nauczkę

Głupio wybieracie 

głupio macie. 

Pozdrawiam z Afryki

#27969 ~Zaufanie społeczne~

~Zaufanie społeczne~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 13:58:21

A kto0 zdradził lokatorów SPN i nie sprzdedał im ich mieszkan? zdradzili wójt i dyrektor to proste

#27970 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 14:28:32

Ja łajza nie byłem za to Ty Zbyszku Skoczelas jesteś jedynym slusarzem nocnym którego znam . W straży też poznali co potrafi ślusarz nocny . A jak chłopaki się dowiedzą jak im dupkę obrobiłes to się zesrasz

Złodziejaszku samochodowy i łajzo wiejska.Zapłacisz mi za te pomówienia.

#27971 ~Wróćmy do Gminy~

~Wróćmy do Gminy~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 15:02:13

, Wójt Gminy Smołdzino nie posiada stosownej wiedzy w poruszanych sprawach.

Z poważaniem: Wójt Gminy Smołdzino

Arkadiusz Walach 

A PAMIĘTACIE TO...

KTO TO WYPISYWAŁ?

#27972 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 15:03:01

Ile chcesz?

#27973 ~OSP~

~OSP~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 15:22:25

Ja łajza nie byłem za to Ty Zbyszku Skoczelas jesteś jedynym slusarzem nocnym którego znam . W straży też poznali co potrafi ślusarz nocny . A jak chłopaki się dowiedzą jak im dupkę obrobiłes to się zesrasz

Dawaj Władek niech chłopaki ze straży dowiedzą się jak ślusarz nocny im dupkę obrobił.

#27974 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 15:50:58

Dawaj Władek niech chłopaki ze straży dowiedzą się jak ślusarz nocny im dupkę obrobił.

W sobotę na zebranie do straży pójdę. Chyba że wycofa te bzdury co o mnie wypisuje

#27975 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 17:45:53

HISTORIA PIS-U SZYBCIEJ NIŻ PZPR-U SIĘ ZAKOŃCZY !!!

#27976 ~Zainteresowany p. Władziem~

~Zainteresowany p. Władziem~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 17:53:23

W sobotę na zebranie do straży pójdę. Chyba że wycofa te bzdury co o mnie wypisuje

Panie Zbyszku, bardzo uprzejmie proszę o imię i nazwisko niejakiego Władzia S. Obsmarował Pana na forum i jeszcze podał imię i nazwisko do publicznej wiadomości. Swoje jednak zataił. Chciałbym poznać tego tajemniczego bohatera, czy on sam taki święty.

#27977 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 19:02:21

</p> </p></p> </p>
Panie Zbyszku, bardzo uprzejmie proszę o imię i nazwisko niejakiego Władzia S. Obsmarował Pana na forum i jeszcze podał imię i nazwisko do publicznej wiadomości. Swoje jednak zataił. Chciałbym poznać tego tajemniczego bohatera, czy on sam taki święty.</p></p>

O jaka obraza i agresją. Borodyjuk Tura błotem walił a tu lament . Trafiony zatopiony

#27978 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 19:12:13

Niezłe jaja . Jan B . Was podpuszcza napuszcza jednych na drugich . Tu niby Władek tu Gienek a Wy kipicie. Zbyszek daj spokój wszyscy Cię znamy szanujemy . Działaj dalej .

#27979 ~kobyła~

~kobyła~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 21:32:49

Władziu S. czy ty też brałeś od Tura drewno bez asygnaty albo żwir?

#27980 ~Dawca~

~Dawca~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 22:01:23

Wszyscy brak jak ona to i ja brałem. A co miałem nie brać, jak wszyscy brali?
Władziu S. czy ty też brałeś od Tura drewno bez asygnaty albo żwir?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Alexa (1)