Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gmina Smołdzino

27928 odpowiedzi w tym temacie

#27841 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 22:34:58

Kazimierz T. ma problemy alkoholowe, wszyscy co go znają doskonale o tym wiedzą.
Najbardziej z tego powodu szkoda mi jego rodziny.

Każdy ma jakieś problemy. U ciebie widać jakiś problem seksualne. Idź się leczyć.

#27842 ~Wałach~

~Wałach~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 23:36:00

Każdy ma jakieś problemy. U ciebie widać jakiś problem seksualne. Idź się leczyć.

Kaziu a tobie stoi jeszcze czy wspomagasz się medykamentami?

#27843 ~Ze Słupska~

~Ze Słupska~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 04:37:32

Czy może Pan wymienić zaslugi Tura dla gminy oprócz zaproszenie Elżbiety Jaworowicz do swojej wioski?

Na miejscu Jaworowicz bardziej dokładnie sprawdzałbym te brednie, które jej uczestnicy programu opowiadają. To jakiś splot wyssanych z palca i tworów uszkodzonych mózgów. Słyszałem kiedyś wypowiedź tego człowieka na zebraniu. Wyraźnie ma jakieś problem złapania kontaktu z realnością. Najbardziej mnie przeraża fakt, że ludzie tego nie widzą. Jaki wniosek?

#27844 ~Chorągiewki~

~Chorągiewki~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 04:50:08

Niewielu już myśli, że Tur to niezłomny rolnik - opozycjonista. Wielu, w tym także i ja, poznało jego fałszywy charakter, skłonności do zdrady publicznych interesów na rzecz prywatnych korzyści oraz zamiłowania do wysokoprocentowego alkoholu.
Z tychże powodów podziękowałem mu za dotychczasową "współpracę" i wykreśliłem z grona znajomych.
Dochodzą mnie jednak wieści o tym, że aktualnie przylgnęli do niego wójt Arkadiusz Walach i niedawny "opozycjonista", Tomasz Pietrzak.
Własne wnioski ze wspólnego połączenia się takich "znamienitych" osobistości wyciągnijcie Państwo sami.
Jan B. - Gardna Wielka

Opozycjonista Pietrzak ma lepszą orientację w trendach bo „siedzi” w Warszawie. On wie w którą stronę wiatr wieje i tak ustawia kolesiów żeby i oni uszczknęli kawałek z tego tortu. Teraz wyraźnie Walach się w stronę tego pisu przechyla. Lada chwila będzie razem klęczał koło Tomusia, Gienia,Stasia, Boki zrywać, to chcę jeszcze przeżyć. Trzeba się tak zeszmacić, żeby nie wrócić do spawarki. Wykonywałeś uczciwy zawód a teraz musisz się wyginać w każdą stronę , żeby ukraść mieszkańcom gminy pieniądze za nic nie robienie. O przepraszam, twoje życie to teraz wymyślanie , jak tu się utrzymać przy „władzy”.
Kupcie sobie lustro, duże. Wy Tomusie, Arusie i inni. Wkrótce zaczną wam ludzie w twarz pluć, nie tylko na forum.

#27845 ~Plakaty~

~Plakaty~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 05:26:14

Przyjrzyjcie się tym twarzom patrzących na nas z każdego niemal płotu. Kim są, jakie doświadczenia wniosą do naszego życia stając się
Od dzisiaj na jutro, POLITYKAMI. Cóż takiego osiągnął Pan Muller?
Kim się otacza? Skąd ma pieniądze na te wszystkie plakaty? Co osiągnął sam w życiu? Mdli mnie jak przejeżdżam przez te wszystkie ubogie wsie i widzę twarze uśmiechniętych przyszłych parlamentarzystów. Czy ludzie już przestali myśleć, stali się stadem baranów i dają się manipulować za miskę ryżu? Jak sami widzicie i czytam na forum , nie zastanawiacie się ,że dzisiaj „komuch to już nie ten komuch co kiedyś i pisior to też nie taki jakiego byśmy chcieli. Dzisiaj przechodzi się z partii do partii nie koniecznie znając zawartość statutu. Ważny jest prywatny interes i gdzie mam większe szanse zostać przy lub dostać się do koryta. Spryciarze już ustawiają się u boku kandydata tej odpowiedniej partii. Może się załapią. Co tam
ideologia, kto by tym się przejmował. Boże , patrzysz i nie grzmisz.

#27846 ~Wybór~

~Wybór~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 05:36:56

To wróć do szkoły i naucz się czytać. Tutaj wójt jest biedny Bo daje się sterować sekretarzowi. Sekretarz rządzi i na niego wszystko spada. Coś ci się pomyliło o poranku. czekaj na pierwszy dzwonek do szkoły Może się czegoś nauczysz i zrozumiesz chociaż to co ludzie piszą.

Wójt jest bezczelny, bo wiedząc , ze nie posiada stosownej wiedzy, nie umie się wysłowić , nie ma pojęcia o niczym poza spawaniem a mimo tego pcha się na stanowisko wójta. On nie jest biedny. Sekretarz odwala za niego robotę a ten tylko głupoty opowiada. Jeszcze się nie zorientowaliście kto tu rządzi? Wybierając wójta, wybraliście sekretarza.

#27847 ~Ppdatnica~

~Ppdatnica~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 08:55:04

Wójt jest bezczelny, bo wiedząc , ze nie posiada stosownej wiedzy, nie umie się wysłowić , nie ma pojęcia o niczym poza spawaniem a mimo tego pcha się na stanowisko wójta. On nie jest biedny. Sekretarz odwala za niego robotę a ten tylko głupoty opowiada. Jeszcze się nie zorientowaliście kto tu rządzi? Wybierając wójta, wybraliście sekretarza.

i bardzo dobrze. Oto właśnie chodziło. Dzięki temu nie płacę.podatkow To się opłaca Dalej będę na niego głosowa .

#27848 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 08:57:51

Przyjrzyjcie się tym twarzom patrzących na nas z każdego niemal płotu. Kim są, jakie doświadczenia wniosą do naszego życia stając się
Od dzisiaj na jutro, POLITYKAMI. Cóż takiego osiągnął Pan Muller?
Kim się otacza? Skąd ma pieniądze na te wszystkie plakaty? Co osiągnął sam w życiu? Mdli mnie jak przejeżdżam przez te wszystkie ubogie wsie i widzę twarze uśmiechniętych przyszłych parlamentarzystów. Czy ludzie już przestali myśleć, stali się stadem baranów i dają się manipulować za miskę ryżu? Jak sami widzicie i czytam na forum , nie zastanawiacie się ,że dzisiaj „komuch to już nie ten komuch co kiedyś i pisior to też nie taki jakiego byśmy chcieli. Dzisiaj przechodzi się z partii do partii nie koniecznie znając zawartość statutu. Ważny jest prywatny interes i gdzie mam większe szanse zostać przy lub dostać się do koryta. Spryciarze już ustawiają się u boku kandydata tej odpowiedniej partii. Może się załapią. Co tam
ideologia, kto by tym się przejmował. Boże , patrzysz i nie grzmisz.

Jak myślą ludzie najlepiej pokazują wybory wójta gminy Smołdzino.

#27849 ~moja ocena~

~moja ocena~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 08:59:49

Mieszkańcy naszej gminy powinni zadać sobie kluczowe pytanie. Czy chcemy rozwoju gminy i jej infrastruktury, czy jednak dalej zatrudniamy rodziny i pociotków na fikcyjnych kosztownych stanowiskach? Możliwości finansowe tej gminy nie pozwalają na jedno i drugie.

#27850 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 11:37:17

Moderatorzy na tym forum są idiotami - szczególnie Yktorn i smakosz.

#27851 ~Bukiecik~

~Bukiecik~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 11:51:03

NIK przydał by się żeby sprawdził prawidłowość sprzedaży mienia gminnego. Taki informację słyszałam:

Za pani wójt O. jak działki szły dla zainteresowanych osób pracujących w gminie za bezcen dla np. A.P.. - informację o przetargu ukrywane. 

"

Jednym słowem podzieliliście sobie gminę pomiędzy kilku kolesiów
A tym niekolesiom zatkaliście gęby jakimiś obiektami typu szkoła, ten posmarował komu trzeba ale zorientował się że go wykiwano bo inni zagarnęli więcej bez łapówki i teraz jest zły. Dlatego wybiera się TAKICH wójtów , żeby albo byli z kliki albo na tyle nierozgarnięci, żeby się nie czepiali. Tu kurczę trzeba NIK sprowadzić, żeby to bagno przekopał.
Jak można oczekiwać, że ktoś w powiecie weźmie TAKIEGO wójta poważnie. Drogi i chodniki robią w sąsiednich gminach, Ustka już wszystko porobiła, Wytowno będzie miało drogę, chodniki i rowy odwadniające. Smołdzino nic. Jak starosta się nie wstydzi przyjeżdżając na otwarcie muzeum tymi drogami. Słuchając wójta trudno cokolwiek zrozumieć, to pewnie dlatego nie wiedzą o co mu chodzi ci tam w tym powiecie.
To z jakiej opcji partyjnej jest wójt przypomnijcie mi , coś ostatnio włazi w tyłek Milerowi( wybaczcie pisownię ale nie mam tej niemieckiej literki z kropkami na górze) i jeszcze komuś z pisu. Chyba zmieni partię bo jego koledzy jeszcze nie wiszą na płotach. Co nikt nie startuje? Może wyślijmy Arka do Warszawy. Pasowałby do tych rządzących."

#27852 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 13:43:14

Mieszkańcy naszej gminy powinni zadać sobie kluczowe pytanie. Czy chcemy rozwoju gminy i jej infrastruktury, czy jednak dalej zatrudniamy rodziny i pociotków na fikcyjnych kosztownych stanowiskach? Możliwości finansowe tej gminy nie pozwalają na jedno i drugie.

Pozwalają, co widać słychać i czuć  :D  :D  :D

#27853 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 14:19:23

NIK przydał by się żeby sprawdził prawidłowość sprzedaży mienia gminnego. Taki informację słyszałam:

Za pani wójt O. jak działki szły dla zainteresowanych osób pracujących w gminie za bezcen dla np. A.P.. - informację o przetargu ukrywane. 

"

Jednym słowem podzieliliście sobie gminę pomiędzy kilku kolesiów
A tym niekolesiom zatkaliście gęby jakimiś obiektami typu szkoła, ten posmarował komu trzeba ale zorientował się że go wykiwano bo inni zagarnęli więcej bez łapówki i teraz jest zły. Dlatego wybiera się TAKICH wójtów , żeby albo byli z kliki albo na tyle nierozgarnięci, żeby się nie czepiali. Tu kurczę trzeba NIK sprowadzić, żeby to bagno przekopał.
Jak można oczekiwać, że ktoś w powiecie weźmie TAKIEGO wójta poważnie. Drogi i chodniki robią w sąsiednich gminach, Ustka już wszystko porobiła, Wytowno będzie miało drogę, chodniki i rowy odwadniające. Smołdzino nic. Jak starosta się nie wstydzi przyjeżdżając na otwarcie muzeum tymi drogami. Słuchając wójta trudno cokolwiek zrozumieć, to pewnie dlatego nie wiedzą o co mu chodzi ci tam w tym powiecie.
To z jakiej opcji partyjnej jest wójt przypomnijcie mi , coś ostatnio włazi w tyłek Milerowi( wybaczcie pisownię ale nie mam tej niemieckiej literki z kropkami na górze) i jeszcze komuś z pisu. Chyba zmieni partię bo jego koledzy jeszcze nie wiszą na płotach. Co nikt nie startuje? Może wyślijmy Arka do Warszawy. Pasowałby do tych rządzących."

A co tu ma NIK do roboty, skoro wszystko było jak najbardziej zgodne z prawem. Teraz czekamy na zgodne z prawem sprzedanie mieszkań SPN.

#27854 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 14:26:26

Oficjalnie od dożynek gmina nosi nazwę PiSowskiej enklawy na Pomorzu a Smołdzino stało się wylęgarnią pisowskich APARATCZYKÓW . GRATULACJE JESTEM DUMNY

#27855 ~DUMA~

~DUMA~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 15:09:35

Oficjalnie od dożynek gmina nosi nazwę PiSowskiej enklawy na Pomorzu a Smołdzino stało się wylęgarnią pisowskich APARATCZYKÓW . GRATULACJE JESTEM DUMNY

A czy jest jakaś różnica czy Gmina  to enklawa ORMO-owska, PZPR-owska , PO-owska czy PIS-owska? Aparatczyki cały czas o tych samych nazwiskach zbiorowisko lokalnych nierobów i cwaniaków. Pozostali to głupki dający sobą manipulować  wredni i zawistni.Dlatego maja takiego mądrego wójta, urzędników i radnych.Wszyscy w tej gminie do siebie idelnie pasują .....no prawie wszyscy.    

#27856 ~Ciekawy~

~Ciekawy~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 19:01:24

A kto powiesił sobie Millera na płocie?

#27857 ~Pisowiec z poza komuszek e~

~Pisowiec z poza komuszek e~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 21:54:53

Oficjalnie wójt gminy Smołdzino to iegdysiejzzy prominentny działacz platformy obywatelskiej w tym aktywny przywódca młodzieży czyli młodzieżowej przystawki czyli młodej ręki po. Co to ma wspólnego z pisem Nie bardzo rozumiem. A od kiedy to niby pisowcy działacze aktywiści w gminie Smołdzino podają do sądu rząd PiSu o pieniądze które im się rzekomo należą. a już kuriozum tej twojej wiadomości to to że aktywiści działacze młodzieżówka partyjni pisowcy w smołdzinie obradują i zachwycają się pomnikiem czerwonej gwiazdy która jest rzekomo symbolem tej pisowskiej Gminy jednej na Pomorzu enklawy. weź ty koło i walnij się w czoło a później walnij się deklem muszli klozetowej może ci się poprawi. gdybyś napisał że Smołdzino enklawa post peerelowskiej lity układów korupcji w chwili innych to wtedy można by było się z tobą zgodzić ale co to ma wspólnego z PISu to chyba tylko kretyn albo deb*** zrozumie. W smołdzinie PiSu nie było nie ma i nie będzie. Dziękuję i dobranoc.

#27858 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 21:57:43

A czy jest jakaś różnica czy Gmina to enklawa ORMO-owska, PZPR-owska , PO-owska czy PIS-owska? Aparatczyki cały czas o tych samych nazwiskach zbiorowisko lokalnych nierobów i cwaniaków. Pozostali to głupki dający sobą manipulować wredni i zawistni.Dlatego maja takiego mądrego wójta, urzędników i radnych.Wszyscy w tej gminie do siebie idelnie pasują .....no prawie wszyscy.

Z całą pewnością nikt z PISu do tej Gminy jej władz i mieszkańców nie pasuje. A z drugiej strony czemu te przysłowiowe głupki wyborcze Nie mieliby teraz zagłosować na tych którzy im plakaty pokażą i na opowiadają o różnych ciekawostek które ziemniaki kupią i głos swój oddadzą. Wszak to w gminie smołdzinie norma i w każdych wyborach tak to się odbywa.

#27859 ~Baska~

~Baska~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 21:59:31

A kto powiesił sobie Millera na płocie?

Nie widziałam żadnego Millera wiszącego na płocie. Za to paru naszych najmądrzejszych ludzi w gminie już na płotach wisiało niektórzy nawet do dzisiaj wiszą.

#27860 ~Wieszaki~

~Wieszaki~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 00:31:53

Nie widziałam żadnego Millera wiszącego na płocie. Za to paru naszych najmądrzejszych ludzi w gminie już na płotach wisiało niektórzy nawet do dzisiaj wiszą.

U Tomka wisi i u Stasia i na płocie przy wjeździe do Magdy ......
A co Arek zaspał znowu i kolesie partyjni się nie wieszają, czy się „przechla „ na drugą stronę?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 7

0 użytkowników, 7 gości, 0 anonimowych