Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gmina Smołdzino

27921 odpowiedzi w tym temacie

#27821 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 05:32:50

[quote name="Gość" post="2316032" timestamp="1568086865"]
[quote name="Gajowy z Bukowej" post="2316020" timestamp="1568060370"]Natomiast Kazimierz T. - były radny Rady Gminy Smołdzino oraz działacz PiS i Solidarności Rolniczej też ma ciekawe korzenie, albowiem jego ojciec był funkcjonariuszem KBW, który polował na żołnierzy wyklętych w latach 40-tych. Kilka lat temu ów radny "uczcił pamięć" tych żołnierzy podczas jednego ze słupskich marszy pamięci żołnierzy wyklętych wyrażaniem wulgarnych epitetów pod wpływem znacznych środków procentowych.
W tym roku paradował z licznymi orderami i sztandarem solidarności rolniczej uszytym przez siostry klaryski.
Czyżby odpokutowywał grzechy ojca?[/
Dla mnie ten radny żyje w swoim wyimaginowanym świecie, który nie ma nic z realnym wspólnego. Wystarczy go odwiedzić i zobaczyć ten
chaos w obejściu. Tok jest w jego głowie. Nie należy z takich ludzi kpić. Poza tym dzieci nie odpowiadają za czyny rodziców.[/quote]
Tylko 1 dodatek i uwaga. On nie jest żadnym radnym.

#27822 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 05:35:45

Czytam te posty i widzę, że od wielu lat reprezentują nas te same sprzedajne ćwoki. Gdyby mieszkańcy w uczciwych wyborach mogli odpędzić ich od samorządowej kasy to musieliby uczciwie pracować. Obawiam się, że nie zarobiliby nawet na chleb i pomarliby z głodu. Sekretarz był kiepskim nauczycielem i dlatego poszedł w gminną politykę. Każdy dotychczasowy wójt to bezwolny osiłek skazany na nieusuwalnego czerwonego sekretarza. Taka to ta "nasza" gminna ojszczana elyta.

Wybory były jak najbardziej uczciwe. Ludzie mają prawo i wybrali kogo sobie życzą. i to jaką większością głosów jeszcze żaden wójt nie miał takiego poparcia w gminie. Można powiedzieć że 100% go popiera. Tych kilku patałachów co na niego nie głosowali się nie liczą.

#27823 ~Maria GL~

~Maria GL~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 09:37:32

Mieszkam obecnie w Słupsku, niegdyś byłam mieszkanka gminy Smołdzino.Czy wy myślicie że Tur to Niezłomny rolnik, opozycjonista? O nie ludzie mylicie się. Ja go znam od prawie 50 lat. Działałam za czasów PRL jak wielu młodych ludzi w latach 70tych w Związku Młodzieży Socjalistycznej. Pamiętam Kazika Tura jako oddanego aktywiste i działacza Zwiazku Młodzieży Socjalistycznej, wtedy podobał sie wielu kobietom gdyż urodą przypominał Zbyszka Wodeckiego. Aż mnie dziw bierze że Kazik dziś popiera rządy które łamią konstytucję, upolityczniaja sady i prawa obywatela. Kazik widać ma sentyment do komuny i socjalizmu. Gmina Smołdzino ma własnego Piotrowicza jest nim Kazimierz T. Pozdrawiam.

#27824 ~Maria GL~

~Maria GL~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 09:37:59

Mieszkam obecnie w Słupsku, niegdyś byłam mieszkanka gminy Smołdzino.Czy wy myślicie że Tur to Niezłomny rolnik, opozycjonista? O nie ludzie mylicie się. Ja go znam od prawie 50 lat. Działałam za czasów PRL jak wielu młodych ludzi w latach 70tych w Związku Młodzieży Socjalistycznej. Pamiętam Kazika Tura jako oddanego aktywiste i działacza Zwiazku Młodzieży Socjalistycznej, wtedy podobał sie wielu kobietom gdyż urodą przypominał Zbyszka Wodeckiego. Aż mnie dziw bierze że Kazik dziś popiera rządy które łamią konstytucję, upolityczniaja sady i prawa obywatela. Kazik widać ma sentyment do komuny i socjalizmu. Gmina Smołdzino ma własnego Piotrowicza jest nim Kazimierz T. Pozdrawiam.

#27825 ~Kuba~

~Kuba~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 11:15:38

Kobieto jesteś niewiarygodna Jak sama piszesz należałaś do kłamliwej organizacji, która łgała, kłamała i uczyła nienawiści do ludzi. Twoje zdanie się nie liczy. Powinnaś być wywieziona do Korei Północnej Tam Twoje miejsce 

#27826 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 11:17:13

No właśnie, a co z mieszkaniami Słowińskiego Parku NArodowego. Pójdą pod młotek?

No włąśnie!!! Co???

#27827 ~Jan B.~

~Jan B.~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 12:36:30

Mieszkam obecnie w Słupsku, niegdyś byłam mieszkanka gminy Smołdzino.Czy wy myślicie że Tur to Niezłomny rolnik, opozycjonista? O nie ludzie mylicie się. Ja go znam od prawie 50 lat. Działałam za czasów PRL jak wielu młodych ludzi w latach 70tych w Związku Młodzieży Socjalistycznej. Pamiętam Kazika Tura jako oddanego aktywiste i działacza Zwiazku Młodzieży Socjalistycznej, wtedy podobał sie wielu kobietom gdyż urodą przypominał Zbyszka Wodeckiego. Aż mnie dziw bierze że Kazik dziś popiera rządy które łamią konstytucję, upolityczniają sady i prawa obywatela. Kazik widać ma sentyment do komuny i socjalizmu. Gmina Smołdzino ma własnego Piotrowicza jest nim Kazimierz T. Pozdrawiam.

Niewielu już myśli, że Tur to niezłomny rolnik - opozycjonista. Wielu, w tym także i ja, poznało jego fałszywy charakter, skłonności do zdrady publicznych interesów na rzecz prywatnych korzyści oraz zamiłowania do wysokoprocentowego alkoholu. 

Z tychże powodów podziękowałem mu za dotychczasową "współpracę" i wykreśliłem z grona znajomych.

Dochodzą mnie jednak wieści o tym, że aktualnie przylgnęli do niego wójt Arkadiusz Walach i niedawny "opozycjonista", Tomasz Pietrzak.

Własne wnioski ze wspólnego połączenia się takich "znamienitych" osobistości wyciągnijcie Państwo sami. 

Jan B. - Gardna Wielka

#27828 ~Maria GL~

~Maria GL~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 16:34:31

Kobieto jesteś niewiarygodna Jak sama piszesz należałaś do kłamliwej organizacji, która łgała, kłamała i uczyła nienawiści do ludzi. Twoje zdanie się nie liczy. Powinnaś być wywieziona do Korei Północnej Tam Twoje miejsce 

Panie Jakubie, czy ja miałabym kłamać? Nie mam w tym interesu, nie wypieram się swojej przeszłości, w porównaniu do byłego radnego. Nie mogę patrzeć na obłudę partii PiS, która odcina się od reliktów komuny, a sama posiada znaczną ilość w swoich szeregach. 

Jak pan taki mądry jest to pojedź  do Bukowej, tam masz miniaturkę Korei Północnej na czele z Kim Dzong Turem. 

#27829 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 17:27:06

Panie Jakubie, czy ja miałabym kłamać? Nie mam w tym interesu, nie wypieram się swojej przeszłości, w porównaniu do byłego radnego. Nie mogę patrzeć na obłudę partii PiS, która odcina się od reliktów komuny, a sama posiada znaczną ilość w swoich szeregach.
Jak pan taki mądry jest to pojedź do Bukowej, tam masz miniaturkę Korei Północnej na czele z Kim Dzong Turem.

Co ty nie powiesz? Byłem w Bukowie wiele razy. Super ludzie tam mieszkają. Dlaczego się czepiasz dopa Tura? Porządny z niego gość. Bardzo wiele zrobił dla gminy i dla ludzi. A jakoś nikt nie słyszał żebyś ty coś dobrego dla ludzi i dla gminy zrobiła.

#27830 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 17:29:40

Niewielu już myśli, że Tur to niezłomny rolnik - opozycjonista. Wielu, w tym także i ja, poznało jego fałszywy charakter, skłonności do zdrady publicznych interesów na rzecz prywatnych korzyści oraz zamiłowania do wysokoprocentowego alkoholu.
Z tychże powodów podziękowałem mu za dotychczasową "współpracę" i wykreśliłem z grona znajomych.
Dochodzą mnie jednak wieści o tym, że aktualnie przylgnęli do niego wójt Arkadiusz Walach i niedawny "opozycjonista", Tomasz Pietrzak.
Własne wnioski ze wspólnego połączenia się takich "znamienitych" osobistości wyciągnijcie Państwo sami.
Jan B. - Gardna Wielka

wyciągnęliśmy wnioski gmina się rozwija a ludziom żyje się coraz lepiej wszyscy są bardziej zadowoleni i szczęśliwi i uśmiechnięci dla siebie bardziej życzliwy wszystko idzie w dobrym kierunku oby więcej takich związków w naszej gminie powstało.

#27831 ~Marycha~

~Marycha~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 18:09:19

Co ty nie powiesz? Byłem w Bukowie wiele razy. Super ludzie tam mieszkają. Dlaczego się czepiasz dopa Tura? Porządny z niego gość. Bardzo wiele zrobił dla gminy i dla ludzi. A jakoś nikt nie słyszał żebyś ty coś dobrego dla ludzi i dla gminy zrobiła.

Czy może Pan wymienić zaslugi Tura dla gminy oprócz zaproszenie Elżbiety Jaworowicz do swojej wioski?

#27832 ~J.B.~

~J.B.~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 19:31:25

Czy może Pan wymienić zaslugi Tura dla gminy oprócz zaproszenie Elżbiety Jaworowicz do swojej wioski?

Przed wyborami w 2014 roku Tur zasłużył się dla gminy Smołdzino w sposób szczególny!  Chciał oczyścić gminę z odwiecznych korupcyjnych układów i - dodatkowo - przywrócić tu normalność na wzór gmin ościennych! 

W dniu 4 września 2014r., na kilka godzin przed pierwszym zebraniem Komitetu Wyborczego "Gmina Smołdzino Dla Mieszkańców" z mieszkańcami Smołdzina, wezwała go wicewójt Małgorzata Żebrowska i zagroziła że jak będzie za bardzo podskakiwał to straci prawo do dzierżawy działki nr 222 przylegającej do jego gospodarstwa.

Tur zrozumiał przekaz. Położył uszy i rozwalił komitet wyborczy w ten sposób, że zarejestrował tylko 7 okręgów wyborczych. Wymogiem desygnowania kandydata na wójta przez komitet wyborczy była rejestracja co najmniej ośmiu okręgów wyborczych.

W taki podstępny sposób, kandydata na wójta K. Tur zostawił na lodzie, a dla niedawnej konkurentki, Małgorzaty Żebrowskiej, zorganizował w swoim gospodarstwie zebranie wyborcze z mieszkańcami wsi Bukowa. Małgorzacie Żebrowskiej w niczym to nie pomogło. Natomiast, Kazimierz Tur wykorzystał sytuację i w ramach zarejestrowanego komitetu wyborczego wybrany został radnym gminy Smołdzino. K. Tur to dobry człowiek, ale niestety: Słaby, sprzedajny i fałszywy jak (...)

#27833 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 19:35:54

Jak za dużo się napił pod wiejskim sklepem to wszytkim sprzedawał swoje "mądrości".
Zwyczajny moczymorda, nawet jak ubierze się w garnitur, to i tak mu słoma z butów wystaje.

#27834 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 19:39:18

Jak go znasz, to wiesz że to często damski bokser i nie raz po pijanemu przyłożył swojej biednej małżonce, a i synowi się oberwało jak stawał w obronie matki.

#27835 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 19:40:58

Wybory były jak najbardziej uczciwe. Ludzie mają prawo i wybrali kogo sobie życzą. i to jaką większością głosów jeszcze żaden wójt nie miał takiego poparcia w gminie. Można powiedzieć że 100% go popiera. Tych kilku patałachów co na niego nie głosowali się nie liczą.

Turku, sam siebie chwalisz ?!  :lol:Twoje ip cię zdradza głąbie.

#27836 ~Kto jest kto~

~Kto jest kto~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 19:45:13

Ludzie wybrali go na radnego. Ciebie nie wybrali. Prosty wniosek kto ma u ludzi poważanie A kto jest nikim.

#27837 ~Kto to kręci~

~Kto to kręci~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 19:49:51

Przed wyborami w 2014 roku Tur zasłużył się dla gminy Smołdzino w sposób szczególny! Chciał oczyścić gminę z odwiecznych korupcyjnych układów i - dodatkowo - przywrócić tu normalność na wzór gmin ościennych!
W dniu 4 września 2014r., na kilka godzin przed pierwszym zebraniem Komitetu Wyborczego "Gmina Smołdzino Dla Mieszkańców" z mieszkańcami Smołdzina, wezwała go wicewójt Małgorzata Żebrowska i zagroziła że jak będzie za bardzo podskakiwał to straci prawo do dzierżawy działki nr 222 przylegającej do jego gospodarstwa.
Tur zrozumiał przekaz. Położył uszy i rozwalił komitet wyborczy w ten sposób, że zarejestrował tylko 7 okręgów wyborczych. Wymogiem desygnowania kandydata na wójta przez komitet wyborczy była rejestracja co najmniej ośmiu okręgów wyborczych.
W taki podstępny sposób, kandydata na wójta K. Tur zostawił na lodzie, a dla niedawnej konkurentki, Małgorzaty Żebrowskiej, zorganizował w swoim gospodarstwie zebranie wyborcze z mieszkańcami wsi Bukowa. Małgorzacie Żebrowskiej w niczym to nie pomogło. Natomiast, Kazimierz Tur wykorzystał sytuację i w ramach zarejestrowanego komitetu wyborczego wybrany został radnym gminy Smołdzino. K. Tur to dobry człowiek, ale niestety: Słaby, sprzedajny i fałszywy jak (...)

Wszystko fajnie tylko coś to się nie zgadza. Taki niby nikt tour aż 7 okręgów zarejestrował. Jakiegoś kandydata na wójta wykiwał. Z władzą potrafił się dogadać. Sam radnym został. To są prawie taki mądry jak obecnie urzędujący wójt. A to można rzucać się że tak I nikt. Coś tu się nie zgadza Panie Janie.

#27838 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 19:51:29

Jak go znasz, to wiesz że to często damski bokser i nie raz po pijanemu przyłożył swojej biednej małżonce, a i synowi się oberwało jak stawał w obronie matki.

A ty to niby taki święty. Pierwszy byś kamieniem to robi w łeb przyłożył. Ale tobie wolno ale jak tur coś zrobi to jemu wszystko zakazane. Puknij się w głowę ty ptasi móżdżku. To robi nawet do pięt nie dorasta sz.

#27839 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 20:06:50

Kazimierz T. ma problemy alkoholowe, wszyscy co go znają doskonale o tym wiedzą.
Najbardziej z tego powodu szkoda mi jego rodziny.

#27840 ~haker2~

~haker2~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 20:10:11

Ludzie wybrali go na radnego. Ciebie nie wybrali. Prosty wniosek kto ma u ludzi poważanie A kto jest nikim.

Kazik, wstydu sobie oszczędź i przestać pisać sam o sobie chwalebne posty.
Łosiu, bo tak powinieneś się nazywać, 
powinieneś zrozumieć że wiele osób wie które posty są twoje.

Jest z tego niezły ubaw. 

Jest takie coś jak ip, wiem że nie wiesz co to takiego, dlatego się wciąż kompromitujesz.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Bing (1)