Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gmina Smołdzino

27689 odpowiedzi w tym temacie

#27681 ~BB~

~BB~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 14:44:16

Podobno sekretarz był niezłym nauczycielem, dzieci go lubiły. Już pewnie szykowałbym się na zasłużoną emeryturkę a tu musi codziennie zmywać z siebie plwociny którymi go mieszkańcy raczą. To wszystko za tą „ciężką” pracę dla cwaniaków i półinteligentów piastujących stanowiska wójtów. Coś tak jak wódz tylko ,że nie ma respektu i poszanowania. I po co to Panu było?

Zapytaj nie po co tylko za ile? Za taką kasę też byś się zgodził. I z głowy mam rozpuszczonych bachorów. 

#27682 ~Wasza reprezentantka~

~Wasza reprezentantka~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 10:27:29

Zapytaj nie po co tylko za ile? Za taką kasę też byś się zgodził. I z głowy mam rozpuszczonych bachorów. 

A ja się pytam dlaczego za taką wielką kasę on i jego szef , wójt nic nie robią w sprawie sprzedaży mieszkan Słwoińskiego Parku Narodowego? 

#27683 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 14:15:08

A ja się pytam dlaczego za taką wielką kasę on i jego szef , wójt nic nie robią w sprawie sprzedaży mieszkan Słwoińskiego Parku Narodowego? 

Za taką kasę to nic nie musza robić. 

#27684 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 15:36:12

Ale doją z kasy tą biedna gminę. Ludzie obudźcie się!

#27685 ~Joan~

~Joan~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 19:13:59

Ale doją z kasy tą biedna gminę. Ludzie obudźcie się!

A po co?

#27686 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 19:15:11

Widziałam dziś wójta w muzeum. Na stałe tam zostanie?

#27687 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 07:25:01

Widać że SPN to osada PO na naszym terenie. Wystarczy obejrzeć zdjęcia z otwarcia muzeum. Same pelo.

#27688 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 20:04:20

A Ci dalej z Tymi mieszkaniami. Ludzie zaróbcie i sobie kupcie, może premier pozwoli.

#27689 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 21:14:24

A Ci dalej z Tymi mieszkaniami. Ludzie zaróbcie i sobie kupcie, może premier pozwoli.

Czemu ty i twoi przydupasy w Smołdzinie nie zarobiliście a jednak kupiliście. Dlaczego dla was mają być przywileje a dla nas same kłody pod nogi. Dlaczego ma tania sprzedaż nie dotyczyć pracowników z PM skoro wcześniej pgrowwce policja wojsko świata i wszyscy inni już kupili praktycznie za darmo

#27690 ~Niedobra~

~Niedobra~
  • Goście

Napisano wczoraj, 17:02

Czemu ty i twoi przydupasy w Smołdzinie nie zarobiliście a jednak kupiliście. Dlaczego dla was mają być przywileje a dla nas same kłody pod nogi. Dlaczego ma tania sprzedaż nie dotyczyć pracowników z PM skoro wcześniej pgrowwce policja wojsko świata i wszyscy inni już kupili praktycznie za darmo

W smołdzinie zawsze byli równi i równiejsi. jedni mogą wszystko a drudzy mogą tylko na tych pierwszych głosować Co najczęściej z ochotą czynią a potem narzekają jak to jest niedobrze.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych