Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gmina Smołdzino

26560 odpowiedzi w tym temacie

#26081 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2018 - 17:45:45

Gmina zapadła w sen zimowy. Wszystko zamknięte, w sklepach puchy, sprzedawczynie snują się po pustym sklepie, nic nie wiedząc nicniewidzą, restauracje pozamykane, nikomu się nie opłaca otwierać bo ci co ich stać dojadają resztki po świętach. Jeden to kraj gdzie przed świętami wszyscy wpadają w obłęd zakupów , robią zapasy tak jakby miał nastąpić koniec świata, potop szwedzki i wojna jądrowa razem do kupy. Zapisy na chleb, zapisy na mięso, na ciasto.......
Nigdzie czegoś takiego nie ma. Teraz nie kupisz chleba, turysta ,który przez pomyłkę się tutaj zawieruszył musi umrzeć z głodu albo sobie coś przywieźć.
To prawda , mentalność się najtrudniej zmienia. Polska tkwi jeszcze w kartkowej mentalności a restauracje nie potrzebują gości. Bo kto by tam chciał otwierać dla kilku ludzi. Trzeba odrazu zaznaczyć w kalendarzu , że w Polsce od 24 grudnia do 2 stycznia zamiera życie. Świętujemy. A kto bogatemu zabroni.

i nie ma się co dziwić mentalności mieszkańców gminy Smołdzino wybierają właśnie takiego wujka który konserwuje to co opisałeś powyżej i dlatego mieszkańcom jest najlepiej A będzie jeszcze lepiej super lepiej pij hiper lepiej brak słów żeby opisać dobrobyt jaki mieszkańcy tutaj mają.

#26082 ~Misiek~

~Misiek~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2018 - 17:47:04

TEn temat niestety usycha jak przyroda w SPN i UG w Smołdzinie

uważnie matołki bezrozumne czytajacie co siem tu wypisuje. Wasz wybór tego nieudacznika ponownie tylko zupełnie to zadupie pogrąży ,a wasze wnuki Wam tego nie wybaczą

#26083 ~Gnus~

~Gnus~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2018 - 17:47:14

i nie ma się co dziwić mentalności mieszkańców gminy Smołdzino wybierają właśnie takiego wujka który konserwuje to co opisałeś powyżej i dlatego mieszkańcom jest najlepiej A będzie jeszcze lepiej super lepiej pij hiper lepiej brak słów żeby opisać dobrobyt jaki mieszkańcy tutaj mają.

taki sam marazm przy braku sprzedaży mieszkań espen post peerelowska gmina post perlowski park i to się nazywa życie w gminie jak w delfinie

#26084 ~Kosmaty~

~Kosmaty~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2018 - 19:29:01

taki sam marazm przy braku sprzedaży mieszkań espen post peerelowska gmina post perlowski park i to się nazywa życie w gminie jak w delfinie

Wydawać by się mogło że w SPN pracują inteligentni ludzie , a jednak okazuje się że nie do końca. Tak samo roszczeniowi jak większość postkomunistycznej społeczności gminy smołdzino.Jak sami nie będziecie egzekwować tego co się Wam należy z mocy prawa ,to z całą pewnością miłóściwie Wam panujący tego nie załatwi ani w najmniejszym stopniu nie pomoże.Przykro czytać jak płaczecie aby ktoś za Was to załatwił.

#26085 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2018 - 23:02:07

Wydawać by się mogło że w SPN pracują inteligentni ludzie , a jednak okazuje się że nie do końca. Tak samo roszczeniowi jak większość postkomunistycznej społeczności gminy smołdzino.Jak sami nie będziecie egzekwować tego co się Wam należy z mocy prawa ,to z całą pewnością miłóściwie Wam panujący tego nie załatwi ani w najmniejszym stopniu nie pomoże.Przykro czytać jak płaczecie aby ktoś za Was to załatwił.

Tak, dalej się wszystko załatwia i kto był silny w załatwianiu ten dalej załatwia. Tu nie wystarczy mieć pieniądze uczciwie zarobione, tu trzeba mieć znajomości, trzeba być w układach. Inaczej się nie liczysz, nie istniejesz. Żebyś nie wiem jakie miał doświadczenie, jaką wiedzę. To nie ma znaczenia. Miejscowi wszystko wiedzą najlepiej i to ich gmina. Niczego nie podpatrzą u sąsiadów za miedzą. Boją się nowości i nowego. Lepszy byle jaki wójt ale swój. Oby tą gminę zabrali do grobu. Za 30 lat coś się zmieni. W tym nastroju życzę gminie i mieszkańcom cudownego oświecenia w nadchodzącym roku.

#26086 ~Celnie~

~Celnie~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2018 - 23:16:23

Tak, dalej się wszystko załatwia i kto był silny w załatwianiu ten dalej załatwia. Tu nie wystarczy mieć pieniądze uczciwie zarobione, tu trzeba mieć znajomości, trzeba być w układach. Inaczej się nie liczysz, nie istniejesz. Żebyś nie wiem jakie miał doświadczenie, jaką wiedzę. To nie ma znaczenia. Miejscowi wszystko wiedzą najlepiej i to ich gmina. Niczego nie podpatrzą u sąsiadów za miedzą. Boją się nowości i nowego. Lepszy byle jaki wójt ale swój. Oby tą gminę zabrali do grobu. Za 30 lat coś się zmieni. W tym nastroju życzę gminie i mieszkańcom cudownego oświecenia w nadchodzącym roku.

Celne spostrzeżenia. ludzie sami sobie zgotowali ten los dlatego musi być syf kiła i mogiła. A do życzeń lepszej przyszłości także się dołączam. mam szczęście że ja już za poprzedniego najmądrzejszego wójta kopniaka udało mi się z tej Gminy zająć. Sług będzie miał teraz tak potężny budżet jak nigdy dotąd a gmina Smołdzino? będzie miała jak nigdy dotąd wysokie wydatki na możnowładców którzy nic nie robią a kasę biorą taką jak nie przymierzając chyba premier i prezydent. Ale cóżna ludzką głupotę lekarstwa jeszcze nie wynaleziono A jak pokazały wybory samorządowe w gminie chorych na tę chorobę jest 80% ludności.

#26087 ~Jojka~

~Jojka~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2018 - 11:54:16

Jak mi a. Och tak Bóg Kubie.

#26088 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2018 - 21:57:32

Widzę w Smołdzińskim Lesie ktoś usiłuje naprawić to co zostało zbezczeszczone a mianowicie jakieś wysiłki w ratowaniu nagrobków poniemieckiego cmentarza. Wszystko zrozumiałe ale nie róbcie jakichś schodów. Wystarczy postawić te kamienie nagrobkowe i nie przesadzać z odnawianiem. To lepiej wygląda naturalnie.

#26089 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2018 - 23:02:23

Widzę w Smołdzińskim Lesie ktoś usiłuje naprawić to co zostało zbezczeszczone a mianowicie jakieś wysiłki w ratowaniu nagrobków poniemieckiego cmentarza. Wszystko zrozumiałe ale nie róbcie jakichś schodów. Wystarczy postawić te kamienie nagrobkowe i nie przesadzać z odnawianiem. To lepiej wygląda naturalnie.

Jakich poniemieckich jakich poniemieckich

#26090 ~Jacek, mały wacek~

~Jacek, mały wacek~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2018 - 23:28:35

Jestem Jacek. Jestem strażnikiem parku i muszę to w końcu z siebie wyrzucić. Zawsze mi się spieszy żeby patrolować teren. Nawet w nocy jeździmy w poszukiwaniu i wyłapywaniu kłusowników. Mam żonę ale przez te ciągłe służby nie mam dla niej czasu. Dopiero teraz zauważyłem że poza żoną jeszcze nigdy nie miałem dziewczyny a moi niektórzy koledzy zaliczają po kilka w sezonie. Opamiętałem się ostatnio i zrozumiałem, że latanie jak pies na smyczy w poszukiwaniu kłusowników i turystów wnoszących psy na plażę nie ma sensu, bo człowiek sam się zatraca w poczuciu rzeczywistości i zwyczajnie cipieje. Postanowiłem w końcu coś ze sobą zrobić żeby tak jak moi niektórzy koledzy poznawać dziewczyny a nie tylko przy żonie się nudzić i dlatego zbieram na operację powiększenia przyrodzenia bo wstyd mi z takim małym wackiem za dziewczynami biegać. Przepraszam że musiałem to napisać. Teraz jest mi lżej.

Panie Jacku, mały wacek, to małe możliwości. Natury nie oszukasz Jacku poprzez operacyjne wydłużenie wacka. Natura tak to wszystko ułożyła, żeby osobnicy z małymi możliwościami nie rozmnażali się ponad miarę. Żeby jakoś z małym wackiem przeżyć, to tylko na strażnika parku, albo ewentualnie do policji. Tam, za wierną służbę swemu panu dostaniesz kompletne umundurowanie i comiesięczną pensję pozwalającą na przeżycie. W "cywilu", z braku konkretnego fachu, zanim ostatecznie umarłbyś z głodu, wcześniej, z gołym tyłkiem latałbyś po okolicy.

#26091 ~Jajcarz~

~Jajcarz~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 13:17:52

Najlepsze życzenia noworoczne z okazji nadchodzącego 2019 roku składam wszystkim mieszkańcom zdrowia szczęścia radości pomyślności i wreszcie mądrych rządzących.

#26092 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 14:17:11

Najlepsze życzenia noworoczne z okazji nadchodzącego 2019 roku składam wszystkim mieszkańcom zdrowia szczęścia radości pomyślności i wreszcie mądrych rządzących.

Przyłączam się do najlepszych życzeń dla wszystkich na 2019 rok

#26093 ~Kudłaty~

~Kudłaty~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 16:48:21

Do życzeń się przyłączam,co  do obecnie rządzących życzę ich wywalenia na zbity itd...bez tego ruchu ta gmina zczeżnie.

#26094 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2019 - 21:20:23

Do życzeń się przyłączam,co do obecnie rządzących życzę ich wywalenia na zbity itd...bez tego ruchu ta gmina zczeżnie.

A kiedy los Ostrowic?

#26095 ~Tuż tuż~

~Tuż tuż~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 17:48:56

A kiedy los Ostrowic?

Przy takim rządzeniu to już wkrótce

#26096 ~Bebzun duży~

~Bebzun duży~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 13:40:52

2019 będzie lepszy dal wykupienia mieszkań SPNu!!!

#26097 ~Czasowy mieszkaniec~

~Czasowy mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 18:56:35

Drodzy forumowicze, wracając do rzeczywistości pragnę jeszcze raz poruszyć problem jakości wody pitnej. Czy macie ten sam problem że w czajniku powstaje ciemny osad którego wcześniej nie było?
Zadanie dla Gminy, prosimy o ponowne zbadanie wody i upublicznienie wyniku badania na stronie Gminy.

#26098 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 12:11:19

Drodzy forumowicze, wracając do rzeczywistości pragnę jeszcze raz poruszyć problem jakości wody pitnej. Czy macie ten sam problem że w czajniku powstaje ciemny osad którego wcześniej nie było?
Zadanie dla Gminy, prosimy o ponowne zbadanie wody i upublicznienie wyniku badania na stronie Gminy.

Wracając do rzeczywistości, co ze sprzedażą mieszkań SPN? 

#26099 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 22:54:00

Wracając do rzeczywistości, co ze sprzedażą mieszkań SPN?

Dobre ale.malo

#26100 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 12:04:02

Dobre ale.malo

W tym roku na pewno będzie lepiej już widać że jest lepiej większy syf kiła i mogiła.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych