Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gmina Smołdzino

27361 odpowiedzi w tym temacie

#26061 ~D Arech Sucha~

~D Arech Sucha~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 15:06:06

A propos SPN i mieszkań, czy coś wiadomo na temat sprzedaży tych mieszkań lokatorom? 

TEn temat niestety usycha jak przyroda w SPN i UG w Smołdzinie

#26062 ~Arystiokratka~

~Arystiokratka~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 15:08:30

TEn temat niestety usycha jak przyroda w SPN i UG w Smołdzinie

Smołdzino, dnia 28-09-1017r.

W sprawach związanych z pracami Rady oraz Przewodniczącego, Wójt Gminy Smołdzino nie posiada stosownej wiedzy w poruszanych sprawach.

Z poważaniem: Wójt Gminy Smołdzino

Arkadiusz Walach 

Za to inne tematy kwitną, co tam mieszkania SPN, co tam przyroda, co tam UG i wójt Arek a może teraz szlachecko i po francusku D Arek

#26063 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 10:01:53

Co do przyrody, kto dał pozwolenie na wycinkę drzew w Smołdzinie
Biznesmenowi Markowi. Czy widzieliście jak po nowej nawierzchni asfaltowej ciągnął wielkie pnie drzew na swoje podwórko. Niszczy nawierzchnię. To się nazywa gospodarność. Zacznijmy od tego że ta droga nie powinna być wyasfaltowana . Zamknięta droga, czy warunki bezpieczeństwa były zapewnione. Niech zleceniodawca sprawdzi te działania.

#26064 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 14:37:28

Biznesmenowi Markowi. Czy widzieliście jak po nowej nawierzchni asfaltowej ciągnął wielkie pnie drzew na swoje podwórko. Niszczy nawierzchnię. To się nazywa gospodarność. Zacznijmy od tego że ta droga nie powinna być wyasfaltowana . Zamknięta droga, czy warunki bezpieczeństwa były zapewnione. Niech zleceniodawca sprawdzi te działania.

A po co?

#26065 ~smołdziński zrąb~

~smołdziński zrąb~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 16:36:33

Ale takie działania dla gminy w ostatnim czasie to norma.

Prace tak dokładnie nie bardzo wiadomo kto zlecił. Firma wykonująca cięcie typu "Ale Urwał", zero zapewnienia bezpieczeństwa w czasie wykonywania prac. Samo cięcie oczywiście "Na Rympał "co popadnie i gdzie popadnie i to ciąganie na smyka po całej wiosce ściętych drzew.Wypisz wymaluj cała  gmina Smołdzino i pomieszkujący tu fachowcy, którzy w ogóle nie powinni wychodzić z domu bez kasku na głowie . Dziwne jest tylko to ,że jeszcze pogotowie nie musiało przyjechać. :unsure: :wacko: :blink:

#26066 ~Głupki jedne~

~Głupki jedne~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2018 - 10:43:12

Prace tak dokładnie nie bardzo wiadomo kto zlecił. Firma wykonująca cięcie typu "Ale Urwał", zero zapewnienia bezpieczeństwa w czasie wykonywania prac. Samo cięcie oczywiście "Na Rympał "co popadnie i gdzie popadnie i to ciąganie na smyka po całej wiosce ściętych drzew.Wypisz wymaluj cała  gmina Smołdzino i pomieszkujący tu fachowcy, którzy w ogóle nie powinni wychodzić z domu bez kasku na głowie . Dziwne jest tylko to ,że jeszcze pogotowie nie musiało przyjechać. :unsure: :wacko: :blink:

Zgodę na wycinkę drzew daje samorząd. Samorząd wybierają ludzie. Tym samym zgodę na wycinkę drzew dali mieszkańcy. 

#26067 ~Młotkowy~

~Młotkowy~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2018 - 13:44:08

Oczywiście wszystko odbyło się zgodnie z zasadami sztuki, tylko jakiś przymulony zgłasza pretensje. 

#26068 ~Gmina ćpunow~

~Gmina ćpunow~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2018 - 22:07:32

Oczywiście wszystko odbyło się zgodnie z zasadami sztuki, tylko jakiś przymulony zgłasza pretensje.

Przymulony toś ty jest i reszta tych co wydają takie zgody. Człowiek zdrowy na rozumie nie niszczy czegoś co rosło kilkadziesiąt lat i chroni nas przed tym co palicie w piecach. To od tego jesteście przyczadzeni
I nie potraficie myśleć. Na prochy was nie stać to ćpacie ten czad z kominów. I od kogo tu wymagać rozsądnych decyzji.

#26069 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2018 - 07:53:34

A zgoda na wycinkę była?A opinia dendrologa?A zgoda z powiatu na zajęcie pasa drogowego?A od kiedy wlecze się drewno po asfalcie?Zgodnie ze sztuką?

#26070 ~All~

~All~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2018 - 21:32:55

Jestem Jacek. Jestem strażnikiem parku i muszę to w końcu z siebie wyrzucić. Zawsze mi się spieszy żeby patrolować teren. Nawet w nocy jeździmy w poszukiwaniu i wyłapywaniu kłusowników. Mam żonę ale przez te ciągłe służby nie mam dla niej czasu. Dopiero teraz zauważyłem że poza żoną jeszcze nigdy nie miałem dziewczyny a moi niektórzy koledzy zaliczają po kilka w sezonie. Opamiętałem się ostatnio i zrozumiałem, że latanie jak pies na smyczy w poszukiwaniu kłusowników i turystów wnoszących psy na plażę nie ma sensu, bo człowiek sam się zatraca w poczuciu rzeczywistości i zwyczajnie cipieje. Postanowiłem w końcu coś ze sobą zrobić żeby tak jak moi niektórzy koledzy poznawać dziewczyny a nie tylko przy żonie się nudzić i dlatego zbieram na operację powiększenia przyrodzenia bo wstyd mi z takim małym wackiem za dziewczynami biegać. Przepraszam że musiałem to napisać. Teraz jest mi lżej.

Zebrałeś Jacku na powiększenie swego małego Wacka? Napisz ile taka operacja kosztuje bo zainteresowany jest też policjant z G.W. Chyba byłoby prościej i taniej jakbyśta se razem ciężarki uwiesili.

#26071 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2018 - 18:07:13

Wesołych pogodnych zdrowych Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich bez wyjątku.

#26072 ~Cz. M.~

~Cz. M.~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2018 - 19:51:08

Wesołych pogodnych zdrowych Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich bez wyjątku.

Jestem wyjątkiem, bo Słowiański poganin nie obchodzi świąt żydowskiego okupanta.

Chwała Jezusowi Chrystusowi. Drodzy mieszkańcy gminy Smołdzino, tak jak dzień niepodległości Polski nie nastąpił 11 listopada, tak Zbawiciel Jezus nie narodził się w 24/25 grudnia. Tak naprawdę, jest to dzień starego pogańskiego święta ku czci słońca z którego KRK uczynił mix pogaństwa z chrześcijaństwem. Jesteście wnikliwi, to sami sprawdzacie jak się sprawy mają. Większość, niestety, łatwowiernie wierzy w opowiadane od wieków bajki. Czytajcie i żyjcie według Słowa Bożego jakim jest zbiór 66 ksiąg i listów natchnionych. Wszystkiego dobrego.

Ps.

Panie Jacku, będąc na Pana miejscu, tej porady z zawieszeniem ciężarka na wacku nie brałbym na serio bo można sobie tylko pogorszyć. Głowa do góry! Podobno małe też może być piękne.

#26073 ~Jaki ś~

~Jaki ś~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2018 - 20:02:55

Jestem wyjątkiem, bo Słowiański poganin nie obchodzi świąt żydowskiego okupanta.
Chwała Jezusowi Chrystusowi. Drodzy mieszkańcy gminy Smołdzino, tak jak dzień niepodległości Polski nie nastąpił 11 listopada, tak Zbawiciel Jezus nie narodził się w 24/25 grudnia. Tak naprawdę, jest to dzień starego pogańskiego święta ku czci słońca z którego KRK uczynił mix pogaństwa z chrześcijaństwem. Jesteście wnikliwi, to sami sprawdzacie jak się sprawy mają. Większość, niestety, łatwowiernie wierzy w opowiadane od wieków bajki. Czytajcie i żyjcie według Słowa Bożego jakim jest zbiór 66 ksiąg i listów natchnionych. Wszystkiego dobrego.
Ps.
Panie Jacku, będąc na Pana miejscu, tej porady z zawieszeniem ciężarka na wacku nie brałbym na serio bo można sobie tylko pogorszyć. Głowa do góry! Podobno małe też może być piękne.

Jakiś Ty mądry i biegły w księgach. Czy Ty aby wójtem nie jesteś w tej gminie bo on też taki oczytany i na rowokole Światowida pomnik chciał stawiać?

#26074 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2018 - 20:06:28

A zgoda na wycinkę była?A opinia dendrologa?A zgoda z powiatu na zajęcie pasa drogowego?A od kiedy wlecze się drewno po asfalcie?Zgodnie ze sztuką?

Wszystko odbyło się lege artis. I tyle w temacie. Jak nie wierzysz to spytaj prokuratora. Potwierdzi że wszystko było i jest ok.

#26075 ~Grześ~

~Grześ~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2018 - 20:36:58

Jakiś Ty mądry i biegły w księgach. Czy Ty aby wójtem nie jesteś w tej gminie bo on też taki oczytany i na rowokole Światowida pomnik chciał stawiać?

Jak to stawiać ? Najpierw kaplica a teraz Swiatowid ? 

#26076 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2018 - 14:40:38

Jak to stawiać ? Najpierw kaplica a teraz Swiatowid ?

A.co? Nasz wójt wszystka potrafi.

#26077 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2018 - 22:39:40

A.co? Nasz wójt wszystka potrafi.

Oj potrafi on, potrafi i nie tylko to

#26078 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2018 - 21:23:24

Oj potrafi on, potrafi i nie tylko to

Tylko co?

#26079 ~Cud nad cudami~

~Cud nad cudami~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2018 - 09:51:25

Tylko co?

Przecież wszyscy doskonale wiedzą co potrafi nasz kochany wójt. Przez 4 lata ostatniej kadencji już pokazał jak wiele Może jak wiele umie jak wiele potrafi jak wiele zrobił dla mieszkańców i dla gminy. ościenny wójtowie łapią się za głowę jak można było w tak krótkim czasie wyprowadzić gmina Smołdzino na prostą po nieudacznikach poprzednikach. W tej kadencji to dopiero będzie super hiper panowanie i gmina wyjdzie na czołówkę wszystkich Gminy w całym kraju. Przecież mieszkańcy gminy Mają wszystko czego tylko zapragną i czego tylko zechcą. Gmina jak marzenie pod rządami wójta jak marzenie No a teraz nowi radni również jak marzenie czyli raj na ziemi niebo na ziemi najwspanialsza nasza teraźniejszość a jeszcze wspanialsze przyszłość.

#26080 ~Zabłąkany turysta~

~Zabłąkany turysta~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2018 - 11:18:06

Gmina zapadła w sen zimowy. Wszystko zamknięte, w sklepach puchy, sprzedawczynie snują się po pustym sklepie, nic nie wiedząc nicniewidzą, restauracje pozamykane, nikomu się nie opłaca otwierać bo ci co ich stać dojadają resztki po świętach. Jeden to kraj gdzie przed świętami wszyscy wpadają w obłęd zakupów , robią zapasy tak jakby miał nastąpić koniec świata, potop szwedzki i wojna jądrowa razem do kupy. Zapisy na chleb, zapisy na mięso, na ciasto.......
Nigdzie czegoś takiego nie ma. Teraz nie kupisz chleba, turysta ,który przez pomyłkę się tutaj zawieruszył musi umrzeć z głodu albo sobie coś przywieźć.
To prawda , mentalność się najtrudniej zmienia. Polska tkwi jeszcze w kartkowej mentalności a restauracje nie potrzebują gości. Bo kto by tam chciał otwierać dla kilku ludzi. Trzeba odrazu zaznaczyć w kalendarzu , że w Polsce od 24 grudnia do 2 stycznia zamiera życie. Świętujemy. A kto bogatemu zabroni.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 5

0 użytkowników, 5 gości, 0 anonimowych