Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gmina Smołdzino

11919 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~votum bez separatum~

~votum bez separatum~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2012 - 22:36

Jak go zwał, to go zwał, ale najmądrzejszy jest nasz kandydat na wójta, choć on sam o tym nie wie i wiedzieć nie chce, ale to tylko chwila, krotochwila, i już bedzie u steru władzy, SPOKO. Ja Wam to mówię i załatwie. Sie ma. Na razie robta co chceta, a jak przyjdzie pora zadmę w złoty róg......................

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2012 - 22:43

Jak go zwał, to go zwał, ale najmądrzejszy jest nasz kandydat na wójta, choć on sam o tym nie wie i wiedzieć nie chce, ale to tylko chwila, krotochwila, i już bedzie u steru władzy, SPOKO. Ja Wam to mówię i załatwie. Sie ma. Na razie robta co chceta, a jak przyjdzie pora zadmę w złoty róg......................

hu hu hu mówisz (piszesz) i masz!!!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2012 - 22:59

AHA... To jest to.

#4 ~votum separatum~

~votum separatum~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2012 - 23:11

A jak nie zadmiesz to ja ci zacytuję : " ... Miałeś , chamie , złoty róg , miałeś , chamie , czapkę z piór , czapkę wicher niesie , róg huka po lesie , ostał ci się ino sznur ... " :lol: :wacko:

#5 ~AA~

~AA~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2012 - 11:08

A jak nie zadmiesz to ja ci zacytuję : " ... Miałeś , chamie , złoty róg , miałeś , chamie , czapkę z piór , czapkę wicher niesie , róg huka po lesie , ostał ci się ino sznur ... " :lol: :wacko:

Aleś mu/jej dowalił!!!

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2012 - 13:36

Zobaczę czy taki słowny jesteś Aż taka wierząca to nie jestem Nie jeden już mnie nabrał na puste obietnice

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2012 - 15:07

Zobaczę czy taki słowny jesteś Aż taka wierząca to nie jestem Nie jeden już mnie nabrał na puste obietnice

Figę zobaczysz . W cuda wierzysz . Ten votum to taki sam jak władza w Gminie . Pisać to tak . Potrafi . Jednak jak do roboty to

#8 ~Globus~

~Globus~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2012 - 19:57

Bardzo fajnie, że został otworzony taki temat. Gmina Smołdzino to jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Miałam przyjemność często bywać w Waszej Gminie. I ludzie też są tam świetni. Nic tylko przyejeżdżać i odpoczywać. Żałować tylko należy, że są tam też tacy co się kłócą pomiędzy sobą. Z tych kłótni to nic dobrego nie wypada dla nich samych. Widać jednak, że ludziska tego nie rozuemieją i tak ze sobą sie spierają.

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2012 - 09:31

Bardzo fajnie, że został otworzony taki temat. Gmina Smołdzino to jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Miałam przyjemność często bywać w Waszej Gminie. I ludzie też są tam świetni. Nic tylko przyejeżdżać i odpoczywać. Żałować tylko należy, że są tam też tacy co się kłócą pomiędzy sobą. Z tych kłótni to nic dobrego nie wypada dla nich samych. Widać jednak, że ludziska tego nie rozuemieją i tak ze sobą sie spierają.

oj Kobietko widać ,że dawno u nas nie byłaś ,a odpocząć można tylko że mieszkańcy mają swoje problemy o ktorych nic nie wiesz i nie kłócą sie między sobą tylko nie są zadowoleni z rządzących, marazm i nie wykorzystywanie szansy a obiecano co innego, ludzie czują sie oszukani

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2012 - 20:09

oj Kobietko widać ,że dawno u nas nie byłaś ,a odpocząć można tylko że mieszkańcy mają swoje problemy o ktorych nic nie wiesz i nie kłócą sie między sobą tylko nie są zadowoleni z rządzących, marazm i nie wykorzystywanie szansy a obiecano co innego, ludzie czują sie oszukani

Co racja, to racja!

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2012 - 09:13

No to zamykamy

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2012 - 12:04

Dlaczego miał by być zamknienty ten wontek o naszej gminie. Pżeciesz jest jeżtrze tyle do na pisania. Proże WAS nie zmykajcię tefo wontku

#13 ~Ewcia~

~Ewcia~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2012 - 14:52

Jaka przyszłość czeka Gminę Smołdzino? Ciągle tylko słychać, że jest to teren niewykorzystanych szans. Może, moi drodzsy, zacznijcie te szanse wykorzystywać. Tego Wam z całego serca życzę. Ewcia

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2012 - 22:13

Smnołdzino to przepiękna Gmina i przyszłość jej widzę w kolorach tęczy.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2012 - 22:30

Smnołdzino to przepiękna Gmina i przyszłość jej widzę w kolorach tęczy.

Owszem, gmina piękna, tylko ludzie nie tacy piękni jak by się chciało, dlatego nic z niej nie będzie.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2012 - 08:40

Z całym szacunkiem ale proszę mnie nie obrażać jako mieszkanki tej pięknej Gminy. Znam bardzo wielu mieszkańców Smołdzina. To dobrzy i mądrzy ludzie. I to nie jest tylko moja opinia lecz wielu mieszkańców a także przyjezdnych.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2012 - 13:34

Owszem, gmina piękna, tylko ludzie nie tacy piękni jak by się chciało, dlatego nic z niej nie będzie.

Pięknych dziewcząt Ci u nas dostatek. Wystaerczy sobie pooglądać Zdjęcia z GOK - u, z imprezek.

#18 ~Madzia~

~Madzia~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2012 - 15:48

Gmina Smołdzino jest postrzegana jako jedno z najbardziej urokliwych miejsc w Polsce. Przyjeżdżają tu setki tysięcy osób, a może już miliony odwiedziły Gminę. To ogromna szansa. Oby tylko nie zmarnować tak wielkich szans i możliwości. A Smołdzinianie też nie są głupi i wiedzą co dla nich dobre. Trzymajcier się. Pozdrowienia z południa Polski przesyła Magda.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2012 - 18:39

Madziu, masz rację

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2012 - 14:04

Smołdniae to jedni z madrzejszych ludzi w okolicy. Proszę ujawnić gdzie się więcej spraw dzieje niz u nas w Gminie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych