Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gmina Główczyce kto na Wójta

607 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Joleczka~

~Joleczka~
  • Goście

Napisano 11 maj 2018 - 21:29:47

Uczy, uczy A jakże. Widać mu tylko uszy z tyłka p. dyr.

Moja córka ma.do dziś koszmary z Hildebradem w roli głównej

#42 ~Bolus~

~Bolus~
  • Goście

Napisano 11 maj 2018 - 21:29:56

ha, ha dobre aż tak głęboko?!

#43 ~Żabcia~

~Żabcia~
  • Goście

Napisano 11 maj 2018 - 21:33:17

Dalej się już da. Szuka następnego . Chyba już znalazł. Nowa p. dyr. ma całkiem pokaźny tyłeczek- zmieści się cały

#44 ~Byku~

~Byku~
  • Goście

Napisano 11 maj 2018 - 21:36:10

Co wy gadacie przecież Hildebrandt darł koty ze Żmudową

#45 ~Bolus~

~Bolus~
  • Goście

Napisano 11 maj 2018 - 21:37:27

No faktycznie gadał na nią rózne rzeczy a teraz taka miłość?>

#46 ~Full~

~Full~
  • Goście

Napisano 11 maj 2018 - 21:38:29

Żabcia to ty Gośka?

#47 ~Żabcia~

~Żabcia~
  • Goście

Napisano 11 maj 2018 - 21:42:22

Żabcia to ty Gośka?

Jaka Gośka? Może Pochodaj.

#48 ~Żabcia~

~Żabcia~
  • Goście

Napisano 11 maj 2018 - 21:43:26

nooooooooooo ja a co?

#49 ~Żabcia~

~Żabcia~
  • Goście

Napisano 11 maj 2018 - 21:44:17

Nie Pochodaj ale Gośka też

#50 ~Joleczka~

~Joleczka~
  • Goście

Napisano 11 maj 2018 - 21:44:27

Nakazał się A teraz kocha. Zmienny jak chorągiewka. Zresztą robi co chce to jak ma nie kochać p. dyr.?

#51 ~Żabcia2~

~Żabcia2~
  • Goście

Napisano 11 maj 2018 - 21:49:06

Ja wiem o czym mówicie ja tam też kiedyś pracowałam

#52 ~Atencion~

~Atencion~
  • Goście

Napisano 12 maj 2018 - 08:48:09

Rodzice powinni się zbuntowac, szkoła i wyborami na dyrektora i wgl władza, powinny zainteresować się media, bo niestety ale kuratorium to już stanowczo za mało, tym bardziej, że nowa Pani Dyrektor została wybrana tylko i wyłącznie dzięki protekcji starej... Rodzice obudźcie się, przecież chodzi o edukację Naszych dzieci! Czy da się w takich warunkach wykształcić zdrowo myślących ludzi? Tam już od dawna bardzo dobrych nauczycieli można policzyć na palcach jednej ręki! Nie godzmy się na to co próbuje w tej szkole zrobić władza, nie godzmy się na rządy Nowej Starej Pani Dyrektor!!!

#53 ~Kowal~

~Kowal~
  • Goście

Napisano 12 maj 2018 - 09:53:40

Rodzice powinni się zbuntowac, szkoła i wyborami na dyrektora i wgl władza, powinny zainteresować się media, bo niestety ale kuratorium to już stanowczo za mało, tym bardziej, że nowa Pani Dyrektor została wybrana tylko i wyłącznie dzięki protekcji starej... Rodzice obudźcie się, przecież chodzi o edukację Naszych dzieci! Czy da się w takich warunkach wykształcić zdrowo myślących ludzi? Tam już od dawna bardzo dobrych nauczycieli można policzyć na palcach jednej ręki! Nie godzmy się na to co próbuje w tej szkole zrobić władza, nie godzmy się na rządy Nowej Starej Pani Dyrektor!!!

O czym tu mowa ? przeciez my rodzice nic z tym nie możemy zrobić, ale zaprosić telewizję to można

#54 ~megi~

~megi~
  • Goście

Napisano 12 maj 2018 - 10:05:42

Wybory na wójta mamy jeszcze przed sobą, ale właśnie zakończył się konkurs na Dyrektora SP w Pobłociu. Żenada - obecna pani dyrektor zaprowadziła swoją faworytke pod drzwi,"poklepała" swoją koleżankę z kuratorium, no i ... Konkurs się skończył zanim się zaczął. BRAWO! Niech żyją układy, ale u nas w gminie - to norma. Czekaliśmy na "dobre zmiany", bo na nie akurat moda, a tu - powtórka z rozrywki. To istny łańcuszek - p. Bielański wypromował obecną p. dyrektor, a ona dziś - córkę byłego. To może za 5 lat - syn p. Żmudy na Dyrektora. Przecież tu tak jest. Czy ktoś bierze pod uwagę opinię rodziców. Nie - bo po co? Fajnie! Niech żyje " nowy dyrektor" - narzędzie w rękach obecnej derektorki.

Ale wstyd dla tej nowej

#55 ~WSTYD~

~WSTYD~
  • Goście

Napisano 13 maj 2018 - 13:48:36

Anonimowe prostaki rzucają nazwiskami. WSTYD. Za pewne teksty tutaj, policja powinna się wziąć.

#56 ~Gaduła~

~Gaduła~
  • Goście

Napisano 13 maj 2018 - 19:07:12

Mówisz o sobie?

#57 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 13 maj 2018 - 21:17:28

Policja to powinna się wziąć za fałszowanie wyborów, a konkretnie za ich ustawienia. To jest - przestępstwo, a nie pisanie prawdy. Chociaż różnie to bywa. U nas to co prawdziwe jest złe, a to co jest fałszem - kest aprobowane przez ogół. Jak żyć w kraju pełnym absurdów? Anonimowość - gwarantuje nam bezpieczeństwo.Czy jest w tym coś złego? Kto nam zapewni, że moje dziecko nie będzie źle traktowane W szkole, gdzie wszystko jest " ukartowaje" nawet Wybory na dyrektora? Dlaczego nie może być ? Jak można cieszyć się z niezasłuzonego zwycięstwa? Jak tu uczyć dzieci honoru; poczucia sprawiedliwości czy nawet uczciwości skoro aby osìągnąć zwycięstwo sięga sìę do podłości i nepotyzmu? Jak można cieszyć się z takiego zwycięstwa? Pedagog to człowiek z pewnymi wartościami? To gdzie one są, skoro aby osiągnąć cel sięgamy do takiej podłości i nieczyste walki? Nieczyste zwycięstwo - to porażka. Nowa pani dyrektor powinna to przemyśleć. W tej walce to pokonamy jest zwycięzcą! Zawsze myślałam, że ta Pani ma zadady. Dziś zmieniam zdanie. Czy jedtwm jedyna? Chyba - nie. Nows pani dyrektor, trochę empatii, to może zyska Pani szacunek!

#58 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 13 maj 2018 - 21:19:19

Policja to powinna się wziąć za fałszowanie wyborów, a konkretnie za ich ustawienia. To jest - przestępstwo, a nie pisanie prawdy. Chociaż różnie to bywa. U nas to co prawdziwe jest złe, a to co jest fałszem - kest aprobowane przez ogół. Jak żyć w kraju pełnym absurdów? Anonimowość - gwarantuje nam bezpieczeństwo.Czy jest w tym coś złego? Kto nam zapewni, że moje dziecko nie będzie źle traktowane W szkole, gdzie wszystko jest " ukartowaje" nawet Wybory na dyrektora? Dlaczego nie może być ? Jak można cieszyć się z niezasłuzonego zwycięstwa? Jak tu uczyć dzieci honoru; poczucia sprawiedliwości czy nawet uczciwości skoro aby osìągnąć zwycięstwo sięga sìę do podłości i nepotyzmu? Jak można cieszyć się z takiego zwycięstwa? Pedagog to człowiek z pewnymi wartościami? To gdzie one są, skoro aby osiągnąć cel sięgamy do takiej podłości i nieczyste walki? Nieczyste zwycięstwo - to porażka. Nowa pani dyrektor powinna to przemyśleć. W tej walce to pokonamy jest zwycięzcą! Zawsze myślałam, że ta Pani ma zadady. Dziś zmieniam zdanie. Czy jedtwm jedyna? Chyba - nie. Nows pani dyrektor, trochę empatii, to może zyska Pani szacunek!

#59 ~Szlam~

~Szlam~
  • Goście

Napisano 13 maj 2018 - 21:44:14

Ale czemu się rozdrabniać? Obsmarujcie jeszcze nauczycieli z żelkowa, Stowięcina, Głowczyc w ogóle całą gminę. Każde stanowisko. Wybory na wójta idą. Tam będzie pole do popisu. Wy..... anonimowe...

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2018 - 21:51:48

To smutne! W takiej sytuacji wszystkie zasady tracą na ważności? Nowa pani dyrektor ma dzieci, jaki daje im przykład? Czy " władza" - to najważniejsza rzecz w życiu? Tak może myśleć tylko " pustak ". Czy Nowa pani dyrektor nie ma żadnych zasad? Czy władza może zaślepić wszystko to co najważniejsze? Nowa pani dyrektor, jakie wartości chce Pani przekazać dzieciom - swoim wychowankom? Proszę się odwołać do swojego sumienia- jeśli je Pani ma!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych