Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Gmina Główczyce kto na Wójta

469 odpowiedzi w tym temacie

#461 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 18:31:04

Panie Macieju! Nie znam Pana, ale wierzę, ze Panu jest bardzo przykro z powodu ostatnich wpisów. To jest dno. Ja i wielu moich znajomych jestesmy za p. May, bo to odpowiednia kandydatka na naszego wójta.A analizując poprzednie wpisy , mam przekonanie , ze to nie wyborcy p. Lipczyńskiej piszą te okropności, tylko trzeciej kandydatki. No cóż, ktoś tu napisał na forum wcześniej - tonący brzydko się chwyta.

#462 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 18:31:50

Panie Macieju! Nie znam Pana, ale wierzę, ze Panu jest bardzo przykro z powodu ostatnich wpisów. To jest dno. Ja i wielu moich znajomych jestesmy za p. May, bo to odpowiednia kandydatka na naszego wójta.A analizując poprzednie wpisy , mam przekonanie , ze to nie wyborcy p. Lipczyńskiej piszą te okropności, tylko trzeciej kandydatki. No cóż, ktoś tu napisał na forum wcześniej - tonący brzydko się chwyta.

#463 ~G~

~G~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 18:42:28

Panie Macieju! Nie znam Pana, ale wierzę, ze Panu jest bardzo przykro z powodu ostatnich wpisów. To jest dno. Ja i wielu moich znajomych jestesmy za p. May, bo to odpowiednia kandydatka na naszego wójta.A analizując poprzednie wpisy , mam przekonanie , ze to nie wyborcy p. Lipczyńskiej piszą te okropności, tylko trzeciej kandydatki. No cóż, ktoś tu napisał na forum wcześniej - tonący brzydko się chwyta.[/quote]. Ale oszczerstwo. Dowody. Obrazasz innych. Jak można oskarżać innych bez dowodów. Jak poczytasz ze zrozumieniem wpisy to zobaczysz, że najbardziej obrażają zwolennicy p. May.

#464 ~G~

~G~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 18:44:23

Ale oszczerstwo. Dowody. Obrazasz innych. Jak można oskarżać innych bez dowodów. Jak poczytasz ze zrozumieniem wpisy to zobaczysz, że najbardziej obrażają zwolennicy p. May

#465 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 22:52:53

Pani May - jestesmy z Pania. 

#466 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2018 - 15:38:23

P. Dęga jesteśmy z Panią

#467 ~X~

~X~
  • Goście

Napisano 19 październik 2018 - 15:51:34

P. Lipczynska-my także jesteśmy z Panią

#468 ~głos na TAK~

~głos na TAK~
  • Goście

Napisano 19 październik 2018 - 16:43:48

P. Dęga jesteśmy z Panią

ja również  z Panią Dega !!!! 

#469 ~Zuzu~

~Zuzu~
  • Goście

Napisano 19 październik 2018 - 16:47:11

Tylko Pani May . Trzymamy kciuki

#470 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 19 październik 2018 - 22:36:59

Niestety, dalej zastanawiam sie pomiedzy p. May a p. Lipczynska, bo obie te kandydatki maja kompetencje, które  gwarantują  , ze mogą się sprawdzić na stanowisku wójta. A wpisy na forum - niestety , slabe. O trzeciej kandydatce nawet nie mysle, bo po prostu - kto to jest? jakie ma kompetencje? Mam jeszcze troche czasu do myslenia ))) 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych