Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gmina Dębnica Kaszubska, w innych gminach ok a u nas bagno dlaczego ?

7916 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~miła~

~miła~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2012 - 18:41:19

A dla mnie wszystko jest w porządku. Kocham tą Gminę i wszystkich mieszkańców. Pozdrawiam :P

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2012 - 18:43:19

A dla mnie wszystko jest w porządku. Kocham tą Gminę i wszystkich mieszkańców. Pozdrawiam :P

Chyba jesteś kochanką wójta :lol:

#63 ~miła~

~miła~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2012 - 19:28:18

Chyba jesteś kochanką wójta :lol:

Czy ja napisałam cos o wójcie? Ha ha ha nie wiesz że pomarzyć dobra rzecz.
Wyobraź sobie że w naszej gminie jest pięknie itd. od razu przyjemniej się robi, w rzeczywistości to chyba nie możliwe. Pozdrawiam. :P

#64 ~kowal~

~kowal~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2012 - 10:51:12

Znajdziemy kandydata na wójta, który zechce ograniczyć swoje zarobki. porozmawiajcie o tym z sąsiadami.

#65 ~miła~

~miła~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2012 - 08:23:43

wszystko super. Będzie lepiej widać to po nowym chodniku na cmentarz. Brawo

#66 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2012 - 22:46:32

a ciekawe kiedy zrobią wizytówkę gimnazjum czyli tę drogę lub to co po niej zostało ,bo ta droga to tragedia wąska dziurawa i bez żadnego pomysłu na to by jakoś reprezentowała halę sportową i gimnazjum .ale jak znając wójta i jego przydupasa ,to dopiero zaczną coś robić znowu przed wyborami ,,,,,,lub nieeee bo już co mieli wykupić z naszych ziem to już jest kupione to w sumie poco mają startować w wyborach . jak już mają wszystko kupione na synów ,przecież nie na siebie ,bo oni nic nie mają ......

#67 ~gościówa~

~gościówa~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2012 - 14:28:29

Nie wiem czy jest możliwa jakaś zmiana. Z tego co wiem nie ma chętnych wchodzenia w TO BAGNO. Jest za dużo machlojek w finansowaniu i łapka łapkę....

#68 ~Justa~

~Justa~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2012 - 14:53:25

Nie wiem czy jest możliwa jakaś zmiana. Z tego co wiem nie ma chętnych wchodzenia w TO BAGNO. Jest za dużo machlojek w finansowaniu i łapka łapkę....

Masz rację gościówo , ja rownież sądzę że nie będzie nikogo kto będzie chciał kandydować a my znowu nie bedziemy mieli na kogo głosować bo mniejsze zło to chyba już nie może wchodzić w grę jak do tej pory no chyba że chcemy likwidacji naszej gminy.

#69 ~Slupszczanin1~

~Slupszczanin1~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2012 - 12:11:22

Ludzie, recepta jest prosta wybrac wojta i rade z ludzi, ktorzy zamieszkali w gminie a nie urodzili sie i sa powiazani ukladami. Nie ma co dyskutowac tylko dzialac. Najpierw wybrac nowych ,potem rozgonic cale towarzystwo wlacznie dyrektorami szkol. O gimnazjum glosno w calym powiecie. Dyrektorka lepiej nie mowic. Jak przyjdzie nowe wtedy cos sie zmieni inaczej bedzie jak jest.

#70 ~Slupszczanin1~

~Slupszczanin1~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2012 - 12:11:49

Ludzie, recepta jest prosta wybrac wojta i rade z ludzi, ktorzy zamieszkali w gminie a nie urodzili sie i sa powiazani ukladami. Nie ma co dyskutowac tylko dzialac. Najpierw wybrac nowych ,potem rozgonic cale towarzystwo wlacznie dyrektorami szkol. O gimnazjum glosno w calym powiecie. Dyrektorka lepiej nie mowic. Jak przyjdzie nowe wtedy cos sie zmieni inaczej bedzie jak jest.

#71 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2012 - 20:26:42

Tak tylko skąd takiego człowieczka wziąć :-) Pozdrawiam Andrzejkowo

#72 ~roman~

~roman~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2012 - 19:19:19

Tak tylko skąd takiego człowieczka wziąć :-) Pozdrawiam Andrzejkowo

Na terenie naszej gminy jest wielu zdolnych,wykształconych,którzy prowadzą własne firmy wystarczy
po nich sięgnąć.Wójtem powinien być człowiek który potrafi pracować na własny rachunek a nie taki
co chce dobrze zarabiać nic nie umiejąc.

#73 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2012 - 20:06:12

Na terenie naszej gminy jest wielu zdolnych,wykształconych,którzy prowadzą własne firmy wystarczy
po nich sięgnąć.Wójtem powinien być człowiek który potrafi pracować na własny rachunek a nie taki
co chce dobrze zarabiać nic nie umiejąc.

Jeśli znasz takiego dobrego przedsiębiorczego nowego "Wójta" niech zgłosi swoją kandydaturę na wybory na pewno zagłosuje na niego i nie tylko ja. Pozdrowionka

#74 ~obciach~

~obciach~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2012 - 13:11:36

Nasi mądrale wzieli dodatkowo 10 mln obligacji na realizację swoich wydumanych marzeń, ale nie ujęto ich w tzw rankingu za połow e kadencji.
Dług Gminy Dębnica to około 30mln zł.
Co my na to? Jestem ciekawa czy obecna władza będzie forsować znowu swe pensję

#75 ~SĄSIAD~

~SĄSIAD~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2012 - 14:50:04

Sebastian Kamiński z Dębnicy Kaszubskiej, znany jako Dj Bastill zajął w piąte miejsce podczas Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Klubowej w dyskotece w niemieckim Speyer.

SEBASTIAN NA WÓJTA TAKIEGO NAM TRZEBA

#76 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2012 - 16:10:41

cay ten urzad gminy to bagno, a gok ? to lepszy? nie mowie ze gok na malych wsiach ale ten w debnicy ?? ja boje sie tam dziecko puscic.no ok moze jakies zajecia sa ale z kolei na dole jest bilard wchodza tam dorosli, pija, pala dzieci sie boja a pracownik z tej sali nic z tym nie robi. BA! pije z nimi i tez dobrze sie bawi..a gmina placi mu za wykonywanie obowiazkow... ehh.. w debnicy naprawde duzo musi sie zmienic zeby ludzie byli zadowoleni...

#77 ~pan x~

~pan x~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2012 - 01:00:26

Długi dopiero bedą. Ludzie gmina zwraca kasę za przyłącza kanalizacyjne którą nieprawnie brała. Nawet w sądzie przegrali

#78 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2012 - 12:19:59

To chyba jest niemożliwe . Jeżeli to prawda to jest na to paragraf.
Gdzie komisja rewizyjna i wszystkowiedząca pani IW

#79 ~panicz~

~panicz~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2012 - 16:46:55

Nasi mądrale wzieli dodatkowo 10 mln obligacji na realizację swoich wydumanych marzeń, ale nie ujęto ich w tzw rankingu za połow e kadencji.
Dług Gminy Dębnica to około 30mln zł.
Co my na to? Jestem ciekawa czy obecna władza będzie forsować znowu swe pensję

ta mamona już dawno rozdzielona , o jaki hajc ci chodzi ,a za co myślisz że by tyle ziem wokoło kupili przecież nie za wypłaty z gminy ,zaraz znowu powiedzą żę za kredyty ,już hahahaha

#80 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2012 - 14:46:04

Wreszcie kochana zima. Dzięki naszym dobrodziejom nie potrzeba nam żadnego lodowiska , wystarczy naturalnego lodziku na Polnej i Osiedlu Pólnoc.
Brawo dobrodzieje.......

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych