Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gmina Dębnica Kaszubska, w innych gminach ok a u nas bagno dlaczego ?

7604 odpowiedzi w tym temacie

#7601 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 13:54:29

Nie było mnie w Dębnicy kilka lat...

Jestem pozytywnie zaskoczony zmianami, jednak ten przystanek, który żeście odsunęli od początku Dębnicy (od strony Bytowa) to dla mnie dziwny pomysł. Taki szeroki pas od ul. Wrzosowej, że pas startowy dla samolotów można by zbudować, a wy postawiliście przystnek, gdzie jest tak wąsko !

Czy przystanki czasem nie powinny zaczynać się na początkach wsi :ph34r: ?

Ha ha ha. Dobrze napisane. Pas startowy przy wrzosowej a dalej na waskm chodnuiczku przystanek. Mozna ? Można! Ha!

#7602 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 14:00:32

Jestem pozytywnie zaskoczony zmianami, jednak ten przystanek, który żeście odsunęli od początku Dębnicy (od strony Bytowa) to dla mnie dziwny pomysł. Taki szeroki pas od ul. Wrzosowej, że pas startowy dla samolotów można by zbudować, a wy postawiliście przystnek, gdzie jest tak wąsko !

To może niech te babcie i dzieciaki z matkami zatrzymują na okazję autobus na początku Wodnej. Może dobry kierowca zlituje się i zatrzyma.

#7603 ~wieśniak~

~wieśniak~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 13:54:41

Rzeczywiście dzisiaj dopiero spojrzałem przejeżdzając.

Ciekawe kto wytypował przystanek w tym miejscu?

Ukłony, ukłony, ukłony dla autora !

Najserdecznejsze pozdro dla mistrza !

#7604 ~Kierowca~

~Kierowca~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2019 - 20:07:55

Super ta inwestycja drogową, dziś otwarcie I mamy wielkie zalanie przed UG , tak jeszcze nie było

#7605 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 06:56:13

Super ta inwestycja drogową, dziś otwarcie I mamy wielkie zalanie przed UG , tak jeszcze nie było

Zobaczymy co będzie się działo kiedy napada więcej... bo te opady nie należały do szczególnie intensywnych. Bywało o wiele gorzej.

Może niech kupią sobie z zawczasu pontony   :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych