Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gmina Dębnica Kaszubska, w innych gminach ok a u nas bagno dlaczego ?

7616 odpowiedzi w tym temacie

#7601 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 13:54:29

Nie było mnie w Dębnicy kilka lat...

Jestem pozytywnie zaskoczony zmianami, jednak ten przystanek, który żeście odsunęli od początku Dębnicy (od strony Bytowa) to dla mnie dziwny pomysł. Taki szeroki pas od ul. Wrzosowej, że pas startowy dla samolotów można by zbudować, a wy postawiliście przystnek, gdzie jest tak wąsko !

Czy przystanki czasem nie powinny zaczynać się na początkach wsi :ph34r: ?

Ha ha ha. Dobrze napisane. Pas startowy przy wrzosowej a dalej na waskm chodnuiczku przystanek. Mozna ? Można! Ha!

#7602 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 14:00:32

Jestem pozytywnie zaskoczony zmianami, jednak ten przystanek, który żeście odsunęli od początku Dębnicy (od strony Bytowa) to dla mnie dziwny pomysł. Taki szeroki pas od ul. Wrzosowej, że pas startowy dla samolotów można by zbudować, a wy postawiliście przystnek, gdzie jest tak wąsko !

To może niech te babcie i dzieciaki z matkami zatrzymują na okazję autobus na początku Wodnej. Może dobry kierowca zlituje się i zatrzyma.

#7603 ~wieśniak~

~wieśniak~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 13:54:41

Rzeczywiście dzisiaj dopiero spojrzałem przejeżdzając.

Ciekawe kto wytypował przystanek w tym miejscu?

Ukłony, ukłony, ukłony dla autora !

Najserdecznejsze pozdro dla mistrza !

#7604 ~Kierowca~

~Kierowca~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2019 - 20:07:55

Super ta inwestycja drogową, dziś otwarcie I mamy wielkie zalanie przed UG , tak jeszcze nie było

#7605 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 06:56:13

Super ta inwestycja drogową, dziś otwarcie I mamy wielkie zalanie przed UG , tak jeszcze nie było

Zobaczymy co będzie się działo kiedy napada więcej... bo te opady nie należały do szczególnie intensywnych. Bywało o wiele gorzej.

Może niech kupią sobie z zawczasu pontony   :D

#7606 ~mieszkanka~

~mieszkanka~
  • Goście

Napisano 29 październik 2019 - 19:48:20

Tyle lat temu utworzyłam ten temat patrząc na naszą Gminę chciało się płakać, teraz czas temat zamknąć jest dużo dużo lepiej oko cieszą te nowe drogi i chodniki

#7607 ~ciemny~

~ciemny~
  • Goście

Napisano 31 październik 2019 - 10:45:28

Gigantyczne długi pewnie też cieszą , szczególnie podatników.

#7608 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 październik 2019 - 12:57:04

Mieszkanko.. Proszę do lekarza...mamy naprawdę dobrego.. Wyleczy

#7609 ~to ja~

~to ja~
  • Goście

Napisano 31 październik 2019 - 15:23:37

Tyle lat temu utworzyłam ten temat patrząc na naszą Gminę chciało się płakać, teraz czas temat zamknąć jest dużo dużo lepiej oko cieszą te nowe drogi i chodnik 

szanowna mieszkanko, jeśli patrzysz z perspektywy tylko miejscowości dębnica kaszubska to sie zgadza...jednak jest jeszcze wiele wiosek, które nie są położone przy głównych drogach, które mają mało mieszkańców, a skoro ich głosy się nie liczą to nigdy takich inwestycji nie będzie.... z perspektywy naszej, teraz właśnie w te wioski powinno być zainwestowane te 11 milionów co w w drogę w dębnicy.... ale cóż, czas pokaże.... czy liczą się ludzie... czy tylko oddane głosy...

#7610 ~Bociek~

~Bociek~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2019 - 11:35:39

I tu masz rację Gmina to moje wioski twoje i moje Gmina to urząd !Gmina to ja i ty!To wyznanie starego PEGEROWCA!

#7611 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2019 - 07:56:09

Mieszkanko.. Proszę do lekarza...mamy naprawdę dobrego.. Wyleczy

Dobrego ? Chyba żartujesz !

#7612 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2019 - 07:57:49

Tyle lat temu utworzyłam ten temat patrząc na naszą Gminę chciało się płakać, teraz czas temat zamknąć jest dużo dużo lepiej oko cieszą te nowe drogi i chodniki

Co się tak jarasz tymi chodniczkami, lampkami i nowym asfaltem ! Jakby dziecku lizaczka dać...

#7613 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 07:40:10

A ty GNIDOLCU znalazłeś sobie dochodowy interes i dorabiasz się na dzieciakach-hazardzistach. Nie wstyd ci doić swoich kolegów, znajomych ?

Przecież wychowałeś się w Dębnicy !

Hazard to choroba, dorabiasz się na czyimś nieszczęściu-chorobie !

Pamiętaj, karma wraca.

Nikt nie zbudował szczęścia na czyimś nieszczęściu !!!!

Mam nadzieję, że to obejście prawa komputerami zamiast maszynami w końcu zostanie ukrócone ! Że dobiorą się wam do dup !

#7614 Quins

Quins

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 06 listopad 2019 - 08:25:36

http://bziu.pl/xITq

warto przeczytać, zobaczymy jak to się dalej potoczy 

Użytkownik Quins edytował ten post 06 listopad 2019 - 18:55:22

#7615 ~Qźa twarz~

~Qźa twarz~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 19:37:30

Ale łącza!

#7616 ~To!~

~To!~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 19:44:40

Uwaga!

#7617 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 11:06:28

A ty GNIDOLCU znalazłeś sobie dochodowy interes i dorabiasz się na dzieciakach-hazardzistach. Nie wstyd ci doić swoich kolegów, znajomych ?

Przecież wychowałeś się w Dębnicy !

Hazard to choroba, dorabiasz się na czyimś nieszczęściu-chorobie !

Pamiętaj, karma wraca.

Nikt nie zbudował szczęścia na czyimś nieszczęściu !!!!

Mam nadzieję, że to obejście prawa komputerami zamiast maszynami w końcu zostanie ukrócone ! Że dobiorą się wam do dup !

W takim razie TotoLotka też trzeba zlikwidować, bo to też hazard, tyle, że kontrolowany przez państwo, które w dodatku ma na to monopol.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych