Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gmina Dębnica Kaszubska, w innych gminach ok a u nas bagno dlaczego ?

7353 odpowiedzi w tym temacie

#7161 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2018 - 14:26:27

No też to zauważyłem... to wygląda tak jakby na wszystkie wpisy osób niezadowolonych rządami pani wójt odpisywała jedna osoba pałajaca nienawiścią do mieszkańców gminy... ale czemu on są winni? Przecież nie wszystko musi się im podobać!

Jedna ,dziesięć czy sto jakie to ma znaczenie .To że zawsze będą zwolennicy i przeciwnicy jest nieuchronne. Ważne żeby osoba której się to tyczy spełniała jakieś przyzwoite standarty w tym przypadku zarządzania GMINĄ.Jak jesteście tacy dobrzy i przyzwoici pomyślcie i się zastanówcie kto by był najlepszy na stanowisko WÓJTA.Dawno już wam piszę że nasza Iwonka ma nie tylko braki wiedzy ekonomiczno-technicznej ale nie potrafi sobie dobrać bezpośrednich współpracowników (co jest chyba najgorsze w tym wszystkim) . Dam wam przykład. Czterch osobników przeważnie łupie drewno przy szkole prawie cały dzień a wielkość jaką połupie to około jednego metra (gdzie tu ekonomia i zarządzanie) mieszkam nie opodal to widzę.Itd,itd,itd :P

#7162 ~Allaluja~

~Allaluja~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2018 - 07:33:38

Tak sobie myśle?Pani mąź na Wójta?to kpina!

#7163 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2018 - 10:30:12

IWONKA tym bardziej.

#7164 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2018 - 10:07:00

I co tak nagle zacichli.Nie pomożecie jej jak byście chcieli a partie które będą z nią chciały wejść w układ tylko się ośmieszą. A swoją drogą pseudo pochlebcy po ile złom idzie hihihihihi. ;)

#7165 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2018 - 21:21:38

A ja z zupełnie innej mańki ale też chodzi o bagno w gminie Dębnica Kaszubska. Pracuję w ZGK. Ludzie, błagam nie wrzucajcie do kibli jednorazoych chusteczek nawilżanych z podcierania dupek dzieci czy dorosłych, z wycierania kurzu itp, żadnych kosteczek obiadowych, popiołu z kociołków grzewczych, pampersów dzieci i dorosłych, patyczków do czyszczenia uszu i innych śmieci - kanalizacja służy tylko do zrzucania siuśków, kupek z papierem do podcierania, wody z mycia, prania. Wszystkie resztki jedzeniowe to idealna stołówka dla szczurów (restauracja 5-cio gwiazdkowa), Stałe odpady (nie rozpuszczalne, nie rozrywalne) nie są łykane przez pompy, powodują blokady pomp i zatrzymanie przepompownie ścieków - tak najczęście dzieje się w Grabinie (wyjątkowo nagmninnie, postaram się jutro umieścić szmatki blokujące wirniki pomp), Skarszewie Górnym (tam nawet mieliśmy skóry królików z łebkami), Dobieszewie, Motarzynie, Kotowie, Gałęzowie, Budowie, Łabiszewie, Borzęcinie (Borzęcino to też standard nagminnie od c..ja szmatek),  Dębnicy przepompownia na ul Krótkiej (zbiera ścieki z ul Krótkiej , Wodnej) , Jagiełły (zbiera ścieki  ul Wysokiej, Skarszewskiej). Ludzie, jeszcze trochę, a większość pracowników funkcyjnych odejdzie na emerytury, jak nie zmienicie postawy, zaleją was własne gówna

#7166 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2018 - 22:03:42

Jeszcze nie skończyłam - wielu z was zrzuca do kanalizacji sanitarnej deszczówkę z dachów, podwórek, płacicie za to? Nie, bo uważacie, że to nie ścieki, przepompownia pracuje za darmo, takie perpetum mobile nie potrzebuje energii elektrycznej, oczyszczalnia też nie potrzebuje energii żeby tę masę wody przewalić (pompy, napowietrzanie), tak to po bożemu, z tego się nie spowiadacie czyli z kradzieży usług. A ilu z was kradnie wodę - wielu, bo woda nie zabije, nie otruje, się należy jak psu miska

#7167 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2018 - 07:52:18

zdjęcia zamieszczone na stronie Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Dębnicy Kaszubskiej na fanpage na facebooku . Zapraszamy

#7168 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2018 - 10:40:58

Jeszcze nie skończyłam - wielu z was zrzuca do kanalizacji sanitarnej deszczówkę z dachów, podwórek, płacicie za to? Nie, bo uważacie, że to nie ścieki, przepompownia pracuje za darmo, takie perpetum mobile nie potrzebuje energii elektrycznej, oczyszczalnia też nie potrzebuje energii żeby tę masę wody przewalić (pompy, napowietrzanie), tak to po bożemu, z tego się nie spowiadacie czyli z kradzieży usług. A ilu z was kradnie wodę - wielu, bo woda nie zabije, nie otruje, się należy jak psu miska

Ma Pani w całej rozciągłości rację. Tylko należy pamiętać że ryba psuje się od głowy.To że władza zasadziła przed urzędem parę kwiatków nie czyni z nich guru społeczeństwa.Nad pewnymi zachowaniami trzeba pracować latami a u nas co zmiana władzy to gorszy wypust.Ja rozumiem że nikt oficjalnie nie powie wrzucajcie śmieci do kanalizy ale swoim zachowaniem można by było pokazać inną stronę współżycia społecznego a nie kolesiostwo,układy i marnotrastwo własności wspólnej. ;)

#7169 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2018 - 10:41:54

Ma Pani w całej rozciągłości rację. Tylko należy pamiętać że ryba psuje się od głowy.To że władza zasadziła przed urzędem parę kwiatków nie czyni z nich guru społeczeństwa.Nad pewnymi zachowaniami trzeba pracować latami a u nas co zmiana władzy to gorszy wypust.Ja rozumiem że nikt oficjalnie nie powie wrzucajcie śmieci do kanalizy ale swoim zachowaniem można by było pokazać inną stronę współżycia społecznego a nie kolesiostwo,układy i marnotrastwo własności wspólnej. ;)

#7170 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2018 - 11:37:00

Czyli tak patrzac na cale to zarzadzanie wodociagami i reasumując całokształt współpracy ZGK z tutejsza społecznością to mysle ze mozna powiedzieć dość jednoznacznie ze społeczeństwo w dużej mierze jest tu dość proste czasem może nawet trochę patologiczne... taki tutaj mamy klimat... i jeżeli teraz miałbym skonfrontowac z tymi ludźmi prace i politykę zgk to wygląda to tak jakby ludzie faktycznie wrzucali to sedesu pampersy i skórę królika z główka a potem się ubierali i szli do pracy... gdzie? do zgk podpisywać te deb***ne umowy przez które gmina nieco finansowo ucierpi!

#7171 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2018 - 11:54:15

A Iwonka siedzi i głaszcze Anie po glowce i mówi nie przejmuj nie ważne jak głupie będą Twoje decyzję... ważne ze ja Ciebie lubie a Ty nie nie zrobisz mi żadnego politycznego syfu a króliczka tez ktoś wyciągnie

#7172 ~kita~

~kita~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2018 - 09:05:36

Dokładnie gmina to zarówno Ci mieszkańcy którzy Cię popierają jak i Ci którzy mają inne zdanie! Z taką nienawiścią do ludzi którzy mają inne zdanie w życiu się nie spotkałem.
Iwona - wójt nienawiści!

Niestety to prawda   i  co  dalej?

Pogonić towarzystwo  wzajemnej adoracji

#7173 ~Ix~

~Ix~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2018 - 16:31:45

Chcialbym podziekowac calej radzie gminy i naszej zajebistej pani wojt w zwiazku z 45% podwyzka za wywoz smieci.Zajebisty pomysl w roku wyborczym,na pewno podziekujemy wam przy urnach.szczegolnie gospodarzowi i wojtowej.dziekujemy zlodzieje ze przez wlasna nieudolnosc w zarzadzaniu zgk i cala reszta burdelu odbijacie sobie na mieszkancach gminy.mam nadzieje wiecej was nie ogladac nieudacznicy.Diete trzeba bylo sobie obnizyc.

#7174 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2018 - 20:34:40

A co ty się dziwisz człowieku w tej gminie to jak w kawale o policjantach(nie urażając większości policjantów) niewielu umie czytać ze zrozumieniem a jeszcze więcej nie potrafi napisać pisma precyzyjnego bez żadnych uwag. A pan byś chciał żeby umieli liczyć hihihihihi  :P  

#7175 ~pdatnik~

~pdatnik~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2018 - 07:50:50

Płace a nie mam nic ani chodnika ani drogi.

Utrzymuje skarbnika ze Sławna ,DYREKTRA  szkoły z Damnicy ,dyr zgk to nawet nie wiem , sekretarza z Czarnej Dąbrówki,wójt z Goglewa A wice z Podwilczyna. Kiedy wy się ludzie opamiętacie.

#7176 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2018 - 20:50:11

Gogolewo i Podwilczyn, to chyba nasza GMINA!

#7177 ~BEN~

~BEN~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2018 - 16:53:57

w naszej gminnej stolicy są najgorsze drogi-dziura na dziurze,chodniki wszystkie do wymiany-kiedy władza nasza zadziała,chyba tydzień przed wyborami...?????

#7178 ~Bezpartyjny~

~Bezpartyjny~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2018 - 16:58:22

Ewcia, a może to Twoje podpaski zapychają kanalizę. Musisz być zajebistą kanalarką skoro wszystko wiesz. A może pieprzysz co Ci doniosą pracownicy?

#7179 ~obbywatel~

~obbywatel~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2018 - 08:29:15

Co to w Dębnicy nie ma przedsiebiorczych,wykształconych,zaradnych i uczciwych,szanujących innych ludzi,kandydatów tylko albo z Motarzyna,Mielna,Sławna i cholera wie skad jeszcze-wstyd.

W Dębnicy mieszkają devile

#7180 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2018 - 15:42:33

Łobb watel mniej cannabis a prawda Cię wyzwoli!ALLELUJA!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych