Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gmina Dębnica Kaszubska, w innych gminach ok a u nas bagno dlaczego ?

7353 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Kazia~

~Kazia~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2012 - 07:30:20

Przekrój ciemnego narodu to skład Rady Gminy.Ktoś kto ledwo skonczyl podstawowke ma decydowac o innych?Więcej bzdurnych komisji,sesji to wieksze dietki.I samochód można spłacic.Rozliczyc bande nierobow w wyborach.

#42 ~rentier~

~rentier~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2012 - 09:14:38

A mogło być lepiej. Zadziałały suweniry i naród wybrał.
Chwała najwyższemu i Gienkowi....

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2012 - 10:26:36

Niestety inne gminy rozwijają się ,a my cofamy się w rozwoju....
...ale co tu oczekiwać po po facecie z Motarzyna,który dba tylko o swoją kieszeń.

#44 ~Mieszkanka~

~Mieszkanka~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2012 - 09:44:45

Niestety inne gminy rozwijają się ,a my cofamy się w rozwoju....
...ale co tu oczekiwać po po facecie z Motarzyna,który dba tylko o swoją kieszeń.

No wlaśnie o tym napisałam dlaczego inne gminy mogą się rozwijać , pięknieją ( cale gminy nie tylko większe miejscowości) a w naszej nic się nie dzieje , oj przepraszam w Podolu Małym autostradę kładą - załamka .

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2012 - 14:53:03

No wlaśnie o tym napisałam dlaczego inne gminy mogą się rozwijać , pięknieją ( cale gminy nie tylko większe miejscowości) a w naszej nic się nie dzieje , oj przepraszam w Podolu Małym autostradę kładą - załamka .

Niestety u nas nie ma osób ,którzy by się wzięli za przekręty wójta,każdy o tym wie i mówi,ale na tym się kończy.

#46 ~słupsczanin~

~słupsczanin~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2012 - 19:07:42

czytając wasze wypociny jest mi strasznie ponuro,wybraliście tych radnych i wójta w demokratycznych
wyborach.Skoro tak negatywnie wypowiadacie się o nich to jaki wy poziom intelektualny reprezentujecie.
Przecież powszechnie wiadomo,że głupek głosuje na głupka.Jeśli wójt robi przekręty to wystarczy mieć
odwagę i zgłosić do prokuratora.

#47 ~Irena~

~Irena~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2012 - 17:32:04

czytając wasze wypociny jest mi strasznie ponuro,wybraliście tych radnych i wójta w demokratycznych
wyborach.Skoro tak negatywnie wypowiadacie się o nich to jaki wy poziom intelektualny reprezentujecie.
Przecież powszechnie wiadomo,że głupek głosuje na głupka.Jeśli wójt robi przekręty to wystarczy mieć

Wy też wybraliście a po co bylo referendum? Sam napisałeś wypociny zastanów się trochę zanim coś napiszesz. Wybraliśmy z myślą że bedzie lepiej tak jak przy każdym wyborze nigdy nie wiemy czy popełniamy bląd czy nie, ale ty pewnie jesteś idealny i nie popelniasz blędow jak zwykły śmiertelnik. Pozdrawiam. :-)

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2012 - 18:03:05

A czemu mądralo kobylińskiemu nie udowodniłeś jego przekrętów ,przecież twoim zdaniem to takie proste....

#49 ~jan~

~jan~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2012 - 18:12:43

Szanowna Ireno w Słupsku referendum zorganizowała grupa ludzi zawiedzionych i niedowartościowanych,
zdecydowana większość mieszkańców nie podzieliła poglądów organizatorów w wyniku czego organizatorzy
przegrali ale takie są prawa demokracji.Wy oprócz biadolenia nic nie czynicie,skorzystajcie z demokracji
i zróbcie referendum czas odsunąć pilnującego jedynie swoich interesów nieudolnego wójta i jego
przybocznych.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2012 - 18:18:23

Szanowna Ireno w Słupsku referendum zorganizowała grupa ludzi zawiedzionych i niedowartościowanych,
zdecydowana większość mieszkańców nie podzieliła poglądów organizatorów w wyniku czego organizatorzy
przegrali ale takie są prawa demokracji.Wy oprócz biadolenia nic nie czynicie,skorzystajcie z demokracji
i zróbcie referendum czas odsunąć pilnującego jedynie swoich interesów nieudolnego wójta i jego
przybocznych.

Idź Janie Panu buty czyścić i nie wypowiadaj się na forum,bo żeś nieupoważniony ;)

#51 ~Irena~

~Irena~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2012 - 18:38:06

przybocznych.

Może masz i rację, tylko może u nas nie kto sie za to wziąć, a popisać można co kogo boli , to nie jest biadolenie (a może i tak , może masz rację )............................... :P

#52 ~Romuś~

~Romuś~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2012 - 19:08:02

Jesli chodzi o to wszystko to ja akurat mam to w nosie bo sam sobie zrobie wszystko ( stać mnie) ale mnie nurtuje co innego, chodzi o to że skoro już mieszkam w tej akurat Gminie to dlaczego u nas cała gmina nie może ładnie wyglądać ? u nas ciągle brakuje pieniędzy na wszystko, a tyle można z Uni Europejskiej pozyskać (i do tego są zatrudnieni z tego co słyszalem ludzie). W innych Gminach rzeczywiście widać efekty pracy urzędników , dlaczego u nas , w naszej gminie nie widać tego?

#53 ~Romuś~

~Romuś~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2012 - 19:08:48

Jesli chodzi o to wszystko to ja akurat mam to w nosie bo sam sobie zrobie wszystko ( stać mnie) ale mnie nurtuje co innego, chodzi o to że skoro już mieszkam w tej akurat Gminie to dlaczego u nas cała gmina nie może ładnie wyglądać ? u nas ciągle brakuje pieniędzy na wszystko, a tyle można z Uni Europejskiej pozyskać (i do tego są zatrudnieni z tego co słyszalem ludzie). W innych Gminach rzeczywiście widać efekty pracy urzędników , dlaczego u nas , w naszej gminie nie widać tego?

#54 ~LTS~

~LTS~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2012 - 19:23:16

Chodniki to się same rozsypują!

#55 ~Slupszczanin~

~Slupszczanin~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2012 - 00:30:19

(...)

#56 ~stan~

~stan~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2012 - 08:53:14

Zapomniałeś o Bajerowiczu,Maliniaku i (...) Majorze,

#57 ~bolo~

~bolo~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2012 - 17:56:58

poczekamy może biedny wójcina zapije się i sam wypadnie z gry

#58 ~antek~

~antek~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2012 - 22:22:49

A to nasz Wójt ma problemy z alkoholem ? No tego to nie wiedziałem.

#59 ~darek~

~darek~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2012 - 22:33:17

(...)

#60 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2012 - 15:07:12

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych