Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Głosujcie na wiosnę !

wolna amerykanka

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Jerzy Waldorff~

~Jerzy Waldorff~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 21:26:17

Bądź postępowy, głosuj na wiosnę. 

#2 ~Ateista~

~Ateista~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 21:27:28

Jak partia wiosna dojdzie do władzy, to będzie jeszcze więcej takich ofiar
i nikt nie będzie zwracał na to uwagi.
Już teraz jest promowana pedofilia i inne dewiacje przez przedstawicieli partii wiosna.

To za rządów prezydenta Słupska Biedronia powstał w Słupsku pomnik & postać siedzącego na ławeczce w parku pedofila & pederasty (czyt. Jerzego Waldorffa).
To drugi taki "pomnik" w Polsce. Pierwszy istnieje w Ciechocinku, a tajemnicą Poliszynela jest fakt, że Ciechocinek jest niepisaną "stolicą" homoseksualistów w Polsce. 
....
Atak na Kościół w Polsce to celowe odwrócenie uwagi od sedna tego problemu, bo wiadomą sprawą jest fakt, że zboczeńców i między innymi dewiantów pedofilów nie brakuje w żadnej grupie społecznej, są oni tak samo np. wśród nauczycieli, lekarzy, żołnierzy, taksówkarzy, strażaków, jak i wśród innych grup społecznych, żadnym zatem tutaj wyjątkiem kler nie jest.
Natomiat wiadomą i oczywistą sprawą jest fakt, że najwięcej pedofilów jest wśród grupy LGBT, czyli wśród lesbijek, gejów, biseksualistów i transwestytów czyli w partii wiosna i wśród jego elektoratu.

Oczywistą bowiem sprawą jest to, że bycie gejem czy też np. transwestytą nie wyklucza tego że można być też jednocześnie pedofilem. 
To wśród właśnie tej grupy LGBT jest najwięcej pedofilów.
Atak na Kościół w Polsce jest zatem przemyślanym chwytem socjotechnicznym, dzięki któremu odwrócona jest uwaga od tej grupy "społecznej " LGBT, gdzie jest najwięcej pedofilów.

To jest celowa zagrywka. Z jedenej strony atak na Kościół, a z drugiej strony promowanie homoseksualizmu (w szkołach i nie tylko) i promowanie partii wiosna.
Głosujcie zatem na partię wiosna, o ile chcecie żeby ilość ofiar pedofilii w Polsce uległa znacznemu zwiększeniu i jeśli chcecie żeby podofile pozostawali bezkarni. Głosujcie na partię wiosna, jeśli chcecie żeby w Polsce zalegalizowano zabijanie nienarodzonych dzieci w łonie matki (aborcja), jeśli chcecie żeby zalegalizowano zabijanie starych ludzi i chorych ludzi (eutanazja), jeśli chcenie żeby zalegalizowano w Polsce związki homoseksualne i żeby dano tym parom prawo do adoptowania dzieci.
Głosujcie na wiosne, bo to są główne punkty w ich programie wyborczym.

#3 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 21:34:09

Chyba na łeb upadłeś :lol: :lol: :lol:

#4 ~Jerzy Waldorff~

~Jerzy Waldorff~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 21:48:11

Bądź nowoczesny, głosuj na wiosnę.

#5 ~Grażyna, lat 60~

~Grażyna, lat 60~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 23:09:03

Głosuję na wiosnę, gdyż jestem kobietą nowoczesną.

#6 ~Remigiusz Szymon~

~Remigiusz Szymon~
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 04:19:07

Jestem za PSLem, starczy władzy PO i PiS. Biedroń co miał się narządzić, to się narządził... 3Fale miały wystartować za jego rządów i biedny nie zdążył... bezpłatne parkingi obiecywał w Słupsku.... ups też nie wyszło... a to, że jeździł rowerem do pracy, no cóż, ani mi w kieszeni nie przybyło od tego, ani specjalnie nie przyczynił się do ochrony środowiska... aha no tak, niektórzy szczególnie lubią pedały... Jak go wybrano na prezydenta Słupska miałem o nim zdanie, że to chyba wreszcie jakiś koleś z jajami i zrobi zmiany, ale okazało się, że on o tylko dużo gada i dużo próbuje się lansować w mediach... jak się nie udało drzwiami to oknem właził (gotowanie w telewizji śniadaniowej ??? to chyba poziom uczestników programów telewizyjnych jak ich wywalą z kolejnego odcinka - masterszefów, agentów, bigbraderów i innego dziadostwa) Dziękujemy Panie Biedroń Tobie i tej Twojej Wiośnie... Czy obietnice Wiosny będą takie same puste i bez działań jak obietnice prezydenta Słupska?

Natomiast akcja z zostaniem po prezydenturze RADNYM MIASTA i dezercja ze stanowiska - dyskwalifikuje Pana jako polityka. Trzeba było nie startowac do RM skoro wiedział Pan, że za kilka tygodni startuje z nowym projektem... po co to zamieszanie i PUSTE OBIETNICE i zrobienie w wała 2,6 tys. głosujących na Pana do rady miasta???

Zasłanianie się lgbt i ich problemami zamiast skupić się na problemach np gospodarczych, rodzinnych, społecznych. LGBT jest ważniejsze od:

• tego, że skarbówka pozwala sobie na za dużo w stosunku do przedsiębiorców, przekracza uprawnienia, notorycznie robi błędy a tracą na tym przedsiębiorcy?
  • brakuje pracowników przez rozdawnictwo socjali w tym 500+ ?
  • obowiązkowe opłaty za wywóz śmieci (u mnie 55zł/m-c) gdzie przed opłatą obowiązkową była umowa z PGK na wywóz 2 kubełków po 10 zł/szt. w miesiacu
  • składka zus od przedsiębiorcy wzrosła o 100% w ciągu ostatnich 10  lat, a emerytury o 20-30%
  • w szpitalach nie ma kto pracować, na karetkę czeka się po 4 godziny
  • na chirurgię dziecięcą przyjeżdżają do słupskiego szpitala z Bydgoszczy i Koszalina, bo tam nie przyjmują w ogóle
  • sekretarki polityków zasiadają na fikcyjnych stanowiskach z pensyjką po 60 tysia/miesiac, a pielęgniarka w szpitalu ma 2k,
  • w du.pie mają nauczycieli, pracowników socjalnych i inne budżetowe stanowiska (policję, strażaków etc) a sami (politycy) biorą sobie NAGRODY po dziesiąt tysięcy

tak, a teraz czas głosować za prawami LGBT, proponuję jeszcze 500+ dla wszystkich zarejestrowanych par homo, darmowe mieszkanie z programu mieszkanie plus, dodatkowo niech adoptują po przynajmniej dwójkę dzieci to dostaną dodatkowe 1000+ na każde dziecko...

dziękuję - tyle w temacie.

#7 ~Janusz~

~Janusz~
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 06:24:06

Jak partia wiosna dojdzie do władzy, to będzie jeszcze więcej takich ofiar
i nikt nie będzie zwracał na to uwagi.
Już teraz jest promowana pedofilia i inne dewiacje przez przedstawicieli partii wiosna.

To za rządów prezydenta Słupska Biedronia powstał w Słupsku pomnik & postać siedzącego na ławeczce w parku pedofila & pederasty (czyt. Jerzego Waldorffa).
To drugi taki "pomnik" w Polsce. Pierwszy istnieje w Ciechocinku, a tajemnicą Poliszynela jest fakt, że Ciechocinek jest niepisaną "stolicą" homoseksualistów w Polsce. 
....
Atak na Kościół w Polsce to celowe odwrócenie uwagi od sedna tego problemu, bo wiadomą sprawą jest fakt, że zboczeńców i między innymi dewiantów pedofilów nie brakuje w żadnej grupie społecznej, są oni tak samo np. wśród nauczycieli, lekarzy, żołnierzy, taksówkarzy, strażaków, jak i wśród innych grup społecznych, żadnym zatem tutaj wyjątkiem kler nie jest.
Natomiat wiadomą i oczywistą sprawą jest fakt, że najwięcej pedofilów jest wśród grupy LGBT, czyli wśród lesbijek, gejów, biseksualistów i transwestytów czyli w partii wiosna i wśród jego elektoratu.

Oczywistą bowiem sprawą jest to, że bycie gejem czy też np. transwestytą nie wyklucza tego że można być też jednocześnie pedofilem. 
To wśród właśnie tej grupy LGBT jest najwięcej pedofilów.
Atak na Kościół w Polsce jest zatem przemyślanym chwytem socjotechnicznym, dzięki któremu odwrócona jest uwaga od tej grupy "społecznej " LGBT, gdzie jest najwięcej pedofilów.

To jest celowa zagrywka. Z jedenej strony atak na Kościół, a z drugiej strony promowanie homoseksualizmu (w szkołach i nie tylko) i promowanie partii wiosna.
Głosujcie zatem na partię wiosna, o ile chcecie żeby ilość ofiar pedofilii w Polsce uległa znacznemu zwiększeniu i jeśli chcecie żeby podofile pozostawali bezkarni. Głosujcie na partię wiosna, jeśli chcecie żeby w Polsce zalegalizowano zabijanie nienarodzonych dzieci w łonie matki (aborcja), jeśli chcecie żeby zalegalizowano zabijanie starych ludzi i chorych ludzi (eutanazja), jeśli chcenie żeby zalegalizowano w Polsce związki homoseksualne i żeby dano tym parom prawo do adoptowania dzieci.
Głosujcie na wiosne, bo to są główne punkty w ich programie wyborczym.

Jestem nowoczesny dlatego będęm głosował na partię wiosna. Najbardziej w ich programie podoba mi się punk o eutanazji. Mam już 71 lat i chciałbym umrzeć nowocześnie, a nie staroświecko.
Czasami wydaje mi się że jestem homo, chciałbym móc zaadoptować jakiegoś chłopczyka na starość, byłoby miło. Będę głosował na wiosne.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 07:00:12

Głosuję na Konfederację. Tylko oni są za wolną Polską !

#9 ~seksualna marchwiaczka~

~seksualna marchwiaczka~
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 08:02:09

Jestem nowoczesny dlatego będęm głosował na partię wiosna. Najbardziej w ich programie podoba mi się punk o eutanazji. Mam już 71 lat i chciałbym umrzeć nowocześnie, a nie staroświecko.
Czasami wydaje mi się że jestem homo, chciałbym móc zaadoptować jakiegoś chłopczyka na starość, byłoby miło. Będę głosował na wiosne.

chyba 17, a nie 71 oszuście...

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 09:07:23

Każdy z Was drodzy forumowicze i tak zagłosuje na to samo: kolejna banda która zamontuje się przy korycie i będzie wycierać sobie gębę Polską i Bogiem mając ich serdecznie w du***. Dostaniecie wielkie igrzyska i mały chleb.

#11 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 16:50:01

Jestem postępowy będę głosował 26 maja czyli na wiosnę (pora roku) ale napewno nie na ugrupowanie pana Biedronia. :)

#12 ~Słowianie łączcie się~

~Słowianie łączcie się~
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 17:04:06

Głosuję na Konfederację. Tylko oni są za wolną Polską !

Też głosuje na konfederacje.

Precz z amerykanami i fortem Trump.

TYLKO sojusz z Rosją gwarantuje Polsce niezależność.

#13 ~Sergiej~

~Sergiej~
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 17:17:01

Też głosuje na konfederacje.

Precz z amerykanami i fortem Trump.

TYLKO sojusz z Rosją gwarantuje Polsce niezależność.

:blink: ...ale teraz jeb łeś !  :rolleyes:  Jak łysy grzywką o kant kuli. 

#14 Ziemia Ustecka

Ziemia Ustecka

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 918 postów

Napisano 16 maj 2019 - 17:19:43

Najchętniej założyłbym, (pomimo swojej choroby umysłowej,)

prawicową partię polityczną.

Niestety od lat w Polszy tylko lewacy socjaliści rządzą ...

Gdyby Gadowski założył partię, to na pewno bym do niej wstąpił.

Posłuchajcie.

PS: Jakie haki mają na PIS Eskimosi,

że tyle sobie pozwalają ???

#15 ~Janusz~

~Janusz~
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 17:19:52

chyba 17, a nie 71 oszuście...

Nie denerwuj mnie zboczeńcu pisiorze  ! :angry: 
Ja jestem pożondnym człowiekiem i mam prawo być kim zechcem, homoseksualistom też mam prawo być.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 19:39

Będę głosował na Wiosnę! Dość tych kaczek i innych donaldów.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 19:59

Głosuj sobie na kogo chcesz geju.

#18 ~Rajmund~

~Rajmund~
  • Goście

Napisano dziś, 20:14

Każdy z Was drodzy forumowicze i tak zagłosuje na to samo: kolejna banda która zamontuje się przy korycie i będzie wycierać sobie gębę Polską i Bogiem

To co proponujesz w takim razie, nie głosować na nikogo ? Ktoś przecież musi rządzić w Polsce, jakiś rząd. 
Wolałbyś żeby nikt nie rządził, żeby była anarchia, a może chciałbyś żeby doszło do kolejnego rozbioru Polski i żeby Polakami rządzili obcokrajowcy ?

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 20:44

To co proponujesz w takim razie, nie głosować na nikogo ? Ktoś przecież musi rządzić w Polsce, jakiś rząd. 
Wolałbyś żeby nikt nie rządził, żeby była anarchia, a może chciałbyś żeby doszło do kolejnego rozbioru Polski i żeby Polakami rządzili obcokrajowcy ?

Niska frekwencja daje większą szansę dla "zawodowych" polityków.

#20 ~Tata Rajmund~

~Tata Rajmund~
  • Goście

Napisano minutę temu

Niska frekwencja daje większą szansę dla "zawodowych" polityków.

Którzy to są ci zawodowi politycy, co to za czort. 
To np. Kukiz, a może Biedroń, a może Giertych, albo Kwaśniewski
Moim zdaniem trzeba głosować, bo im większa frekwencja tym bardziej jest tak jak chcą ludzie & lud & wyborcy.
Cieszy zatem coraz większa frekwencja, chociaż i tak jest jeszcze zbyt mała w Polsce, ale coraz większa. Cieszy zatem fakt, że coraz więcej ludzi głosuje na PiS. 
Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych