Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ginekolog na NFZ w Słupsku

Ginekolog NFZ.przychodnia

27 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~ciężarna~

~ciężarna~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2016 - 13:56:16

Najgorszy lekarz do jakiego trafiłam. Chamski, opryskliwy i guzik wie. Zwolnienia lekarskiego nie wystawia bo ciąża to nie choroba a jak ktoś ma ciężkie warunki pracy to odpowiada że jest taki ktoś jak bhpowiec i powinien dostosować stanowisko pracy do kobiety ciężarnej a że tego się w Polsce nie stostuje to on nic na to nie poradzi. Że on też ma uczucia i po 20 tygodniu może da zwolnienie ale tego nie obiecuje a to że pracuje się w zimnym i trzeba dźwigać to go już całkiem nie obchodzi. Takie motywujące słowa na początku pierwszej ciąży. Do 12 tygodnia jak ma być poronienie to i tak będzie i żadna luteina nie pomoże. Że on był w londynie i nigdzie się nie podaje tylko w Polsce takie zacofanie. Niech wraca za granice a nie w tej beznadziejnej Polsce siedzi. Prywatnie miły bo kase łoi a na fundusz cham i prostak. Jakoś nigdy nie ma tam kolejek. Czytałam wcześniej opinie i zgadzam się w 100 % że gorszego lekarza niż dr Kisiel nie ma!

#22 ~Normalna~

~Normalna~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2016 - 09:03:02

Skąd ten pomysł w tym gabinecie by część wyników była za darmo a część odpłatna. To ma być umowa z NFZ?Chore...

#23 ~Nietykalna~

~Nietykalna~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2016 - 09:06:21

Ja nie wiem,ale albo lekarz powinien przyjmować tylko prywatnie albo co...A nie ciągnąc z każdej strony jak się są.Po zatem co to za lekarz który stwierdzając ciążę komentuje głupio 500+ się zaczęło. To chyba ublizajace jest dla kobiet ...nie sądzicie?

#24 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2017 - 09:29:17

KONOWAŁ deb*** CHAM GBUR PROSTAK NIE IDŹCIE DO NIEGO BO SZKODA NERWÓW I CZASU NIE ZNA SIĘ NA TYM CO ROBI  

#25 ~Rozalia~

~Rozalia~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2017 - 15:51:44

Czy Regina Żero-Nagy jest dobrym ginekologiem ? Czy można u niej zbadać hormony ? 

#26 ~Zuzia~

~Zuzia~
  • Goście

Napisano 28 luty 2018 - 16:33:00

Bardzo kompetentny lekarz. Miły, wszystko tłumaczy dwa razy. Polecam z czystym sumieniem.

#27 ~Kobieta~

~Kobieta~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2019 - 13:40:13

Trzeba się do niego przyzwyczaić nie należy do osób miłych ale ja już chodziłam do miłych i 2 ciąże stracone. Dr. Kisiel jako jedyny podszedł do tematu z powagą. Polecam kobietą bez focha :)

#28 ~Kobieta~

~Kobieta~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2019 - 13:40:31

Trzeba się do niego przyzwyczaić nie należy do osób miłych ale ja już chodziłam do miłych i 2 ciąże stracone. Dr. Kisiel jako jedyny podszedł do tematu z powagą. Polecam kobietą bez focha :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Ginekolog, NFZ.przychodnia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych