Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ginekolog na NFZ w Słupsku

Ginekolog NFZ.przychodnia

28 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~rejestracja~

~rejestracja~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2013 - 21:15:53

Od 1 lipca 2013 r przyjmuje pacjentki ubezpieczone w NFZ doktor ginekolog Michał Kisiel. Przychodnia mieści sie na ul. Kotarbińskiego 7/1. Rejestracja telefoniczna 788 030 460 lub osobista w poniedz., wt, czw. pt. godz. 8-13, środa 13-18.

#2 ~Benia~

~Benia~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2013 - 21:28:18

Od 1 lipca 2013 r przyjmuje pacjentki ubezpieczone w NFZ doktor ginekolog Michał Kisiel. Przychodnia mieści sie na ul. Kotarbińskiego 7/1. Rejestracja telefoniczna 788 030 460 lub osobista w poniedz., wt, czw. pt. godz. 8-13, środa 13-18.

Byłam.

Gabinet luksusowy, świetnie wyposażony, lekarz dokładny i miły,Kompetentny.

Polecam

#3 ~ANNA~

~ANNA~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2015 - 09:46:13

Byłam.

Gabinet luksusowy, świetnie wyposażony, lekarz dokładny i miły,Kompetentny.

Polecam

TYLKO LEKARZ DO PROBLEMOWY

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2015 - 09:49:38

BYŁAM I NIGDY WIĘCEJ,OMIJAM SZEROKIM ŁUKIEM!

WŁAŚNIE SZUKAM GDZIE SKŁADAC NA TAKICH,,LEKARZY SKARGI? W IZBIE LEKARSKIEJ?

#5 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 05 luty 2015 - 21:09:18

co za brednie jaki nimy problemowy ?? konkretny facet o dużym doświadczeniu..

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2015 - 20:35:56

Masakra. Nigdy wiecej do tego pana. Nie wpuscil mojego meza na usg. Nie chcial wypelnic karty ciazy. Bezczelny i opryskliwy. Wizyta 10 min trwalaba ja dzieciatka nie ujrzalam nawet na ekranie usg. Podczas drugiej wizyty u niego (5 miesiac ciazy) nie odpowiedzial mi na pytanie jaka jest plec dziecka. Odpowiedz brzmiala - prosze sie cieszyc ze jest zdrowe. Wedlug niego nie ma moj maz prawa byc przy mnie podczas badania usg i nie mam prawa znac plci dziecka. Masakra. Omijajcie ten gabinet szerokim lukiem.

#7 ~agnieszka~

~agnieszka~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2015 - 20:36:44

Masakra. Nigdy wiecej do tego pana. Nie wpuscil mojego meza na usg. Nie chcial wypelnic karty ciazy. Bezczelny i opryskliwy. Wizyta 10 min trwalaba ja dzieciatka nie ujrzalam nawet na ekranie usg. Podczas drugiej wizyty u niego (5 miesiac ciazy) nie odpowiedzial mi na pytanie jaka jest plec dziecka. Odpowiedz brzmiala - prosze sie cieszyc ze jest zdrowe. Wedlug niego nie ma moj maz prawa byc przy mnie podczas badania usg i nie mam prawa znac plci dziecka. Masakra. Omijajcie ten gabinet szerokim lukiem.

#8 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2015 - 20:44:50

Nie polecam najgorszemu wrogowi. Ten lekarz jest zaprzeczeniem tego zawodu. Tylko dodam ze dzieki interwencji policji moj maz go nie zlinczowal.

#9 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2015 - 20:46:06

Nie polecam najgorszemu wrogowi. Ten lekarz jest zaprzeczeniem tego zawodu. Tylko dodam ze dzieki interwencji policji moj maz go nie zlinczowal.

#10 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2015 - 19:23:51

Tak to prawda, u mnie taka sama sytuacja.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2015 - 08:19:06

BYŁAM I NIGDY WIĘCEJ,OMIJAM SZEROKIM ŁUKIEM!

WŁAŚNIE SZUKAM GDZIE SKŁADAC NA TAKICH,,LEKARZY SKARGI? W IZBIE LEKARSKIEJ?

Jak ma kontrakt z NFZ to tam złóż skargę, oczywiście jeśli masz realne zarzuty.

Jego nie znam, ale przeciez takie opinie o nim "chodzą" od zawsze, więc skąd to zdziwienie? Poza tym nie znam innego ginekologa, z wypasionym gabinetem, który musiałby podpisywać umowę z nfz ;-) najwyraxniej brakuje mu pacjentek. Facet chyba nie rozumie że żeby mieć dobrą opinię, trzeba budować dobre relacje z pacjentkami, nie tylko w gabinecie prywatnym , no ale to jego sprawa ;)

Osobiście miałam nieprzyjemność wizyty u jego żony kilka lat temu - laryngologa, w dodatu z 4 letnim synem. Nieprzyjemna, niecierpliwa, mały wyszedł spłakany a nie należał do histeryków. 

#12 Karolina2

Karolina2

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 sierpień 2015 - 08:47:46

Ten pseudo lekarz nie nadaje sie do kontaktu z pacjentkami ponieważ jest arogancki chamski nie odpowiada na pytania zadane tylko na odczepnego odpowiada jakby za kare. Kobiet w ciązy nie wysyła w terminie na badania.Ten kontakt nfz to chyba dla picu zeby kobiety przychodziły a tak naporawdę to za wszystko sie płaci.Poczekalnia wiecznie pusta brak pacjentek kto był to wie jakie ma podejscie.Drogie Panie omijajcie to miejsce juz gorszego lekarza nie ma w Słupsku szkoda nerwów i czasu.Jestem w 4 miesiacu ciazy a byłam na poczatku czerwca tylko na badaniach krwi.Po niemiłym zajsciu z tym lekarzem postanowilam bez zastanawiania sie zmienic lekarza poniewaz kobieta w ciaży powinna niedenerwować sie a na sama mysl to az sie nie chce chodzic do niego.

#13 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 13:45:09

Zgadzam sie z powyzszymi negatywnymi opiniami, ten pan jest opryskliwy, ironiczny i jego wredne zachowanie zaprzecza stadartowi kultury osobistej wymaganej do zawodu lekarza. Gdy weszlam i mialam watpliwosci gdyz bylo pelno oznakowan medycyna estetyczna, wiec zapytalam grzecznie czy to gabinet ginekologiczny to bardzo sie zdziwilam arogancka i gburowata odpowiedzia "czy potrafi pani czytac?" ja tu do niego milo a ten ni z tego ni z owego jak gbur mi odpowiedzial. Opryskliwy, nieprzyjemny typ, zdecydowanie nie nadaje sie na lekarza, zbyt niski poziom obycia i kultury osobistej. Dodam, ze nie powstrzymalo go to, ze bylam z dzieckiem, ktore sie dosyc przerazilo tak wrednego dziada. Natychmiast wyszlismy, nie pozwolilabym sie zbadac takiemu nieprzyjemnemu czlowiekowi, ktory nie pasuje mi na lekarza, ktorego zachowanie mija sie z etyka lekarska.

#14 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 13:49:29

Zgadzam sie, powinien isc na kurs obycia i nauczyc sie traktowania ludzi z godnoscia i serdcznoscia. Z etyka dobrego zachowania stoi na bakier.

#15 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 14:01:00

Gabinet jest slabo oznakowany, przewazaja napisy "medycyna estetyczna", nic dziwnego, ze ludzie sie gubia. Lekarz nie potrafi normalnie po ludzku odpowiedziec na proste serdeczne pytanie "czy to gabinet ginekologiczny?" Gburowate i opryskliwe zachowanie, nie przystoi lekarzowi.

#16 ~Patrycja~

~Patrycja~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 13:42:51

Dr Kisiel prowadził moja ciążę z córką. Nie miałam takiej sytuacji jestem zdziwiona. Zawsze był miły i Serdeczny. Odpowiadał na każde pytania. Co miesiąc zlecił wszystkie wyniki osobiście nie doświadczyłam takich sytuacji z dr. Ale czytałam dużo złych opini na jego temat. Pozdrawiam

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2016 - 13:44:20

Tylko jeden ginekolog jest w Słupsku? Nie ma innego którego możecie polecić?

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2016 - 14:47:24

Tylko jeden ginekolog jest w Słupsku? Nie ma innego którego możecie polecić?

Dla mnie najlepszym jest dr Święch przyjmuje w Przychodni na Łokietka, polecam z całą odpowiedzialnością. :)

#19 ~Pokrzywdzony~

~Pokrzywdzony~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 02:57:10

Nie polecam tego lekarza. Ma problemy z przyjmowaniem małżeństw. Woli rozmawiać tylko z kobietą. Złapał żonę za pierś i myślał, że to dobry żart. Jest wybuchowy jak coś mu się nie spodoba i bardzo nie sympatyczny. Plus, ze można szybko się do niego umówić - chyba nie ma dużo pacjentek.

#20 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2016 - 23:12:32

[quote name="Pokrzywdzony" post="1810134" timestamp="1457056630"]Nie polecam tego lekarza. Ma problemy z przyjmowaniem małżeństw. Woli rozmawiać tylko z kobietą. Złapał żonę za pierś i myślał, że to dobry żart. Jest wybuchowy jak coś mu się nie spodoba i bardzo nie sympatyczny. Plus, ze można szybko się do niego umówić - chyba nie ma dużo pacjentek.[/quoter
Moj synek tak sie tego pana przestraszyl gdy ten na mnie nakrzyczal, ze z placzem powiedzial do mnie bysmy juz nigdy wiecej nie poszli jak to ujal "do tego wrednego dziada"...

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Ginekolog, NFZ.przychodnia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych