Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ginekolodzy Lębork

187 odpowiedzi w tym temacie

#161 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 02 październik 2014 - 11:36:27

ja polecam doktora Sywulę, który przyjmuje na kontrakt w Łęczycach. jestem z lęborka i zawsze jeździlam do niego. Stac mnie na prywatnego lekarza ale dlaczego mam placic skoro moge skorzystac z publicznej opieki, lekarz jest naprawdę super.

Sywula to zboczeniec, nagabywał moją 10 letnią córkę i w mojej obecności powiedział do niej 'rozbiera się i tańcz'.

Wnioski proszę wyciągnąć samodzielnie.

#162 ~Zosia~

~Zosia~
  • Goście

Napisano 25 październik 2014 - 16:52:49

Galasiewicz nie polecam!

Wszystko to ona zrobi dla pieniędzy. Jest najdroższa w Lęborku. Sprzęt ma stary, na którym nic nie widać, aż szkoda! tyle pacjentek dziennie przyjmować i prze tyle lat żeby nie zakupić nowego USG- wstyd! Mimo umówionej wizyty na konkretną godzinę , opóźnienie czasami dochodzi nawet o 1,5h!!!!. Strata własnego czasu.

#163 ~monika~

~monika~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 08:42:00

Witam mam takie pytanie. Jestem umówiona do dr pajuro na usg polowkowe. Słyszałam o nim bardzo wiele dobrych opinii i myślę że to doskonały wybór. Orientuje się ktoś ile kosztuje u niego wizyta z usg prywatnie?

#164 ~Pacjentka~

~Pacjentka~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 22:23:46

U dr. Pajuro trzeba być przygotowanym na koszta od 100zł do 150zł. 

Jeśli chodzi o lekarzy z NFZ, polecam dr. Piotra Lisa. 
Nieprawda, że naśmiewa się z pacjentek, ma jednak poczucie humoru i możliwe, że co do niektórych Pań to nie przemawia. 
Ja jestem zadowolona :)

#165 ~mia~

~mia~
  • Goście

Napisano 02 luty 2015 - 20:22:43

Dr Sieg jest dobrym lekarzem. jednak ciężko się do niego dostać :(

#166 ~nina~

~nina~
  • Goście

Napisano 03 luty 2015 - 14:17:35

prawda jest taka ze jesli dziecko ma sie urodzic zdrowe to sie urodzi jesli chore z jakas wada to zaden DOKTÓREK nic na to nie poradzi taki swiat,znajoma chodzila w ciązy i przez 9miesięcy DOKTÓREK jej mowil ze ok i bral pieniążki a dziecko urodziło się z zespolem downa,i to niby najlepszy ginekolog z tej okolicy

#167 ~lylyly~

~lylyly~
  • Goście

Napisano 03 luty 2015 - 15:00:35

tak, ale wystarczyło zrobić kilka badań, a jak nie był pewien, to powinien wysłać dalej na konkretne badania. akurat wykrycie, że dziecko będzie miało zespół Downa daje możliwość zaplanowania przyszłości rodziców - czy będą w stanie wychować takie dziecko.

#168 ~noo :)~

~noo :)~
  • Goście

Napisano 03 luty 2015 - 16:14:22

Polecam Dr Siega :)

#169 ~eda~

~eda~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2016 - 15:28:45

Nie polecam galasiewicz babka przyjmuje na sztuki tylko żeby jak najwięcej kasy zgarnac

#170 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2016 - 15:32:45

Nie chodźcie do Galasiewicz można u niej się zarazić np gronkowcem

#171 ~eliza~

~eliza~
  • Goście

Napisano 26 maj 2016 - 19:06:47

Najlepszy lekarz na świecie.lepszego niezmam

#172 ~Myśl trochę.~

~Myśl trochę.~
  • Goście

Napisano 26 maj 2016 - 19:34:15

tak, ale wystarczyło zrobić kilka badań, a jak nie był pewien, to powinien wysłać dalej na konkretne badania. akurat wykrycie, że dziecko będzie miało zespół Downa daje możliwość zaplanowania przyszłości rodziców - czy będą w stanie wychować takie dziecko.

Co by to zmieniło.Kazałbyś zabić w 6 miesiącu ciąży?

#173 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2017 - 18:13:24

Łasowski najlepszy! Chodzę do niego już tyle lat i zawsze jest super.czy w szpitalu czy w gabinecie prywatnym.

#174 ~Hildabilda~

~Hildabilda~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2017 - 03:40:12

Łasowski to rzeźnik, weterynarz, gbur i cham, p. Galasiewicz na fazie, sieg milczek,pajuro kasa kasa kasa. Fakt jest miły ale za ta kase co bierze nic nie inwestuje ma stary sprzęt,a pod koniec ciąży pozbywa się pacjentek pod byle pretekstem,w szpitalu jego pacjentki są roznie komentowane. Polecam Lisa i Lewandowskiego.
A badania prenatalne robi sie okolo 3 mca nie wiem co to za bzdura z 6 miesiacem

#175 ~Mama~

~Mama~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2017 - 09:58:50

Polecam P.Pajuro. konkretnie, czysto, jednorazowe "spódniczki" i papcie, rzetelnie i wcale nie najdrożej. badanie+usg+ cytologia =180 zł

poza tym ma dużo czasu dla pacjentki

#176 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2017 - 10:07:20

A do kogo na NFZ dostanę się jak najszybciej do potwierdzenia ciąży?

#177 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2017 - 11:44:42

Chodziłam w ciąży do dr Pajury. Dla niego liczy się tylko kasa. Kiedyś może było dobrze, ale teraz przyjmuje jak najwięcej pacjentek na zbliżona godzinę i ma mało czasu. Koszt średni wizyty to 160 zł. Jak jest jakiś problem od razu wypisuje skierowanie do szpitala, a w szpitalu traktują go jako wroga, tak samo dzieje się z pacjentkami, które były pod jego opieką w czasie ciąży. Są zaniedbywane przez lekarzy i położne. Badania USG wykonywane są na szybko. Jeśli w czasie ciąży wyjdą dodatkowe badania, to owszem lekarz próbkę pobierze, ale sama musisz ją sobie zanieść na badania, bo on nie ma czasu. Humor ma, pogadać można i pożartować, ale to wszystko, pieniądze, które wydałam na wizyty w czasie ciąży nie były warte tych żartów kolokwialnie ujmując.
Miałam okazję poznać także dr Łasowskiego, dr Grzybowską i dr Niewolin. Dr Łasowski wysłucha, zbada, nie wplątuje się w zbędną dyskusję z pacjentem, ale na zadane pytania odpowie wyczerpująco i jeśli jest problem to go wytłumaczy. Dr Grzybowskiej nie wspominam miło, badanie było bardzo bolesne, też nie prowadzi rozmów, ale co najważniejsze nie jest skora do odpowiedzi na pytania, często się konsultuje z innymi lekarzami, gdyż nie jest pewna swojego doświadczenia (?), w czasie porodu zbyt drastyczna, a na prośbę o znieczulenie odmawiała. Dr Niewolin przyjmuje w szpitalu i prywatnie. Osobiście polecam, gdyż porozmawia, wytłumaczy, wysłucha, spyta o każdą dolegliwość. Gdy coś się dzieje jest możliwość telefonicznego kontaktu poza jego godzinami pracy. 

Mam nadzieję, że ja jako świeżo upieczona mama komuś pomogłam w wyborze lekarza, bo o to tutaj chodzi.
Pozdrawiam!

#178 ~Mirka~

~Mirka~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2017 - 17:36:24

Ja także początek ciąży chodziłam do dr Pajuro i jakie jest moje doświadczenie...
Przed ciąża chodziłam do niego co pol roku po tabletki i na badanie. Za każdym razem wymyślał ze a to Pani ma nadzerkę a to torbiel na jajniki. Więcej straszył niż cokolwiek robił z tym. Dodam ze kazał mi zrobić pełno badań a jak przepisał tabletki to nawet nie chciał badań hormonalnych. Pomijając już wizyty przed ciąża.
Byłam na 5 wizytach w czasie mojej ciąży.
Zgadzam się w 100% ze tylko kasa i kasa !!!
Zlecał mi na początku ciąży mnóstwo badań oczywiście mówił gdzie je wykonać i ze tam mam jechać :) ( bo zapewne ma w tym interes)
Polowe badań które mi zlecił były nie potrzebne ! !nawet nie miały związku co do ciąży.
Racja ze miły jest i pośmiać się można ale niekompetentny !
No i niestety trzy moje znajome w tym samym czasie zaraziły się u niego.
Teraz przyjmuje już masowo pacjentki.

#179 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2017 - 10:11:20

Markowski to najgorszy lekarz uciekac jak najdalej od niego jak rodzilam polozyl mi sie na brzuch i cala mnie rozerwalo, przez co mialam krwotok i lyzeczkowanie bo lozysko bylo roztrzaskane beznadziejny doktor uwazajcie na niego.

#180 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2017 - 10:19:56

Dr. Sieg najlepszy lekarz w Leborku kompetetny i ma duza wiedze. Szkoda ze nie jest ordynatorem bo bylo by bezpieczniej w szpitalu a tak Lasowski to wszystkich wypisuje ze szpitala nawet kobiety ktore tam powinny zostac, po za tym porod przymusowy drogami natury wywolywany balonami przez tydzien to jego praktyki w na oddziale. Mimo kfalifikacji z wysokiego nadcisnienia na cesarke na sile kaze rodzic a nadcisnienie zagraza dziecku. Dla mnie baran

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych