Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ginekolodzy Lębork

187 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2014 - 21:03:57

Marta - nie chce zadnych tabletek, ani na dzien dzisiejszy nie planuje ciązy. Chce po prostu sie zbadac i dowiedziec czy wszystko ze mna jest okej

Marta - nie chce zadnych tabletek, ani na dzien dzisiejszy nie planuje ciązy. Chce po prostu sie zbadac i dowiedziec czy wszystko ze mna jest okej

to lepiej idz prywatnie, radze Ci bo Ci najlepiej lekarz ginekolog dobrze wytłumaczy i potraktuje Ciebhe na pewno jak człowieka i doradzi, a Szlęzak nic nie chce tłumaczyc tylko jej racja liczy sie a pacjentl jest jak stłamszona owieczka, ja u niej byłam jako dziewczyna młoda i niestety mam złe doświadczenia i do tejpina pory mam traume, ta lekarka zamiast tłumaczyc to krzyczy. Na szczescie moja pierwsza wizyta u ginekologa była prywatna i miło ja wsominam,ale juz troche starsza to Szlezak i koszmar jako m5oda kobieta

#142 ~diablica~

~diablica~
  • Goście

Napisano 17 luty 2014 - 22:29:23

to lepiej idz prywatnie, radze Ci bo Ci najlepiej lekarz ginekolog dobrze wytłumaczy i potraktuje Ciebhe na pewno jak człowieka i doradzi, a Szlęzak nic nie chce tłumaczyc tylko jej racja liczy sie a pacjentl jest jak stłamszona owieczka, ja u niej byłam jako dziewczyna młoda i niestety mam złe doświadczenia i do tejpina pory mam traume, ta lekarka zamiast tłumaczyc to krzyczy. Na szczescie moja pierwsza wizyta u ginekologa była prywatna i miło ja wsominam,ale juz troche starsza to Szlezak i koszmar jako m5oda kobieta

To prawda, ja też byłam u Szlęzak jako młoda dziewczyna - ta kobieta ma coś w sobie takiego, że nie budzi zaufania. Niestety, człowiek nie czuje się komfortowo. Spróbuj do doktor Krystyny - nie pamiętam nazwiska albo Kosowicz albo Kostrzewska, raczej to drugie. Badała mnie jak leżałam w szpitalu, młoda, sympatyczna, kompetentna. Przyjmuje państwowo w browarze

#143 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 17 luty 2014 - 23:02:26

Ale ja nie mam potrzeby isc teraz, lecz dziekuje za info. Tamta dziewczyna pytała sie o rade na pierwszy raz, wiec ona niech skorzysta

#144 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 00:23:28

dziekuje dziewczyny, jak narazie zadnych informacji o Kostrzewskiej w necie nie moge znalesc...

#145 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 03:09:07

ja polecam dr Niewolina lub dr Siega bardzo dobrzy lekarze

Zgadzam się w 1000% Pan dr.Niewolina jest najlepszy polecam

#146 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 08:30:38

Zgadzam się w 1000% Pan dr.Niewolina jest najlepszy polecam

A ja polecam nie dawać pupki i nie przekazywać dalej swoich genów, głupote trzeba eleminować w zarodku.

#147 ~K~

~K~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 09:40:17

Jak się nogi wystawia i bachora robi to powinno się mieć pieniądze na takie rzeczy jak lekarz. Panstwo to nie dojna krowa, że wszyskim się należy, nawet tym, którzy dają pupki bez grosza przy du*** na lewo i prawo.

Weź się człowieku zastwnów co Ty piszesz! Jestem przekonana, że jesteś lekarzem, byłeś/aś lub nalerzysz do rodziny lekarskiej. Nie po to człowiek pracuje jak wół, i płaci składki żeby chodzić prywatnie! Bachora to może Ty masz lub ktoś z Twojej rodziny. Tutaj Wszystkie Kobiety-Matki Mają DZIECI/MALUSZKI! I powiedz mi, że jak kobieta ma mężą to też daje "dupki". Do tego dodam, że każdego było by stać na wydanie 100zł a nawet czasem ponad gdyby zarabiało się wiecej a nie marne 1100zł! 

#148 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 10:07:00

Weź się człowieku zastwnów co Ty piszesz! Jestem przekonana, że jesteś lekarzem, byłeś/aś lub nalerzysz do rodziny lekarskiej. Nie po to człowiek pracuje jak wół, i płaci składki żeby chodzić prywatnie! Bachora to może Ty masz lub ktoś z Twojej rodziny. Tutaj Wszystkie Kobiety-Matki Mają DZIECI/MALUSZKI! I powiedz mi, że jak kobieta ma mężą to też daje "dupki". Do tego dodam, że każdego było by stać na wydanie 100zł a nawet czasem ponad gdyby zarabiało się wiecej a nie marne 1100zł! 

No to jak tak mało zarabia i nie stać na dzieci to się je nie robi. To nie czasy komuny gdzie wystarczyło, gdzie rodziło się bez opamiętania. Teraz nic za darmo nie ma !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Trzeba myśleć głową nie cipą !!!!!!!!!!!!!

#149 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 15:44:59

Kocham polskie myślenie!!! bez kitu czy dalej społeczeństwo jest na takim etapie myślenia że jak ktoś odwiedza ginekologa to od razu musi się to wiązać jednoznacznie z ciążą?? Bezsensu, przecież żyjemy w czasach gdzie profilaktycznie należy się badać żeby później nie było niespodzianki w postaci raka np. narządów płciowych... ale jak widać nie każdy to rozumie i dla takich ginekolog=dziecko(ciąża)

#150 Witraż

Witraż

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1607 postów

Napisano 18 luty 2014 - 16:38:17

Kocham polskie myślenie!!! bez kitu czy dalej społeczeństwo jest na takim etapie myślenia że jak ktoś odwiedza ginekologa to od razu musi się to wiązać jednoznacznie z ciążą?? Bezsensu, przecież żyjemy w czasach gdzie profilaktycznie należy się badać żeby później nie było niespodzianki w postaci raka np. narządów płciowych... ale jak widać nie każdy to rozumie i dla takich ginekolog=dziecko(ciąża)

Dokładnie każda kobieta powinna przejsc profilaktyczne badania i to powinna byc wykonywane bez problemu. Za to ginekolog powinien odpowiadać na kazde pytanie pacjentki, aby była pewna że jest zdrowa i jak dalej ma dbać o to zdrowie, dlatego ginekolodzy powinni też psychologii się troszeczkę nauczyć, aby pacjentka była ufna.

#151 ~era~

~era~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 19:54:51

Dokładnie każda kobieta powinna przejsc profilaktyczne badania i to powinna byc wykonywane bez problemu. Za to ginekolog powinien odpowiadać na kazde pytanie pacjentki, aby była pewna że jest zdrowa i jak dalej ma dbać o to zdrowie, dlatego ginekolodzy powinni też psychologii się troszeczkę nauczyć, aby pacjentka była ufna.

Oj Witraż za dużo wymagasz :lol:

#152 ~Ilonka~

~Ilonka~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 17:02:33

a jak długo mniej-więcej czeka się na wizyte przez nfz? :)
Też pierwszy raz chciałabym iść, chyba skusze się na dr Pajuro - dobrych opinii sie naczytałam ;)
jaki koszt takiej pierwszej wizyty?

#153 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 20:56:23

W Browarze przyjmuje Krystyna Kosowicz - bardzo kompetentna osoba. Wrażliwa, delikatna i dokładna. Niczego nie przeoczy. Polecam z czystym sumieniem.

#154 ~Prowatnie uprzejmie~

~Prowatnie uprzejmie~
  • Goście

Napisano 25 luty 2014 - 02:19:42

Nikt lepiej niz ginekolodzy nie zna sie na psychologii i manipulowaniu kobieta /najlepiej zdrowa i zamozna/. Zlecaja czeste "badania kontrolne" dopoki kobiecie starczy pieniedzy. Niestety inaczej traktuja pacjentki w przychodni i szpitalu. Tam nie widza koniecznosci czestych wizyt i badan.

#155 ~Majka~

~Majka~
  • Goście

Napisano 25 luty 2014 - 08:21:52

Nikt lepiej niz ginekolodzy nie zna sie na psychologii i manipulowaniu kobieta /najlepiej zdrowa i zamozna/. Zlecaja czeste "badania kontrolne" dopoki kobiecie starczy pieniedzy. Niestety inaczej traktuja pacjentki w przychodni i szpitalu. Tam nie widza koniecznosci czestych wizyt i badan.

W szpitalu to juz porazka masz rację.pacjentki traktowane sa jak na sztuke, ciekawe czy czyszcza narzedzia po kazdeja pacjentce, ale chyba nie bo te praktykantki ze studiow i te pielegniarki maja to gdziers, romansy za to im w glowie

#156 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2014 - 20:53:32

W szpitalu to juz porazka masz rację.pacjentki traktowane sa jak na sztuke, ciekawe czy czyszcza narzedzia po kazdeja pacjentce, ale chyba nie bo te praktykantki ze studiow i te pielegniarki maja to gdziers, romansy za to im w glowie

Głupszej opinii nie czytałam nigdy! Zastanów się co piszesz.

#157 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 04 maj 2014 - 15:47:43

Oczywiscie nie wszystkich moge polecic. Dlaczego? bo częsc leborskich lekarzy pozostała na etapie wiedzy jaka zdołasli zdobyc na studiach.Nie dokształacaja sie,co w dzisiejszej dobie oznacza zacofanie.Ale kase to biora niemalze jak profesorowie.

Takie komentarze wołają o pomstę do nieba. Pani mieszkaniec nie ma świadomości, że każdego roku lekarze są zobowiązani do wyrobienia odpowiedniej ilości szkoleń i kursów, ale żeby to wiedzieć, to trzeba posunąć się wyobraźnią ciut dalej niż zakres szkoły podstawowej!!!!!!!!! 

#158 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 maj 2014 - 08:20:12

Takie komentarze wołają o pomstę do nieba. Pani mieszkaniec nie ma świadomości, że każdego roku lekarze są zobowiązani do wyrobienia odpowiedniej ilości szkoleń i kursów, ale żeby to wiedzieć, to trzeba posunąć się wyobraźnią ciut dalej niż zakres szkoły podstawowej!!!!!!!!! 

Jeszcze trzeba się uczyć na tych kursach i szkoleniach.....

#159 ~niezadowolona~

~niezadowolona~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2014 - 20:47:33

Napewno nie polecam ginekologa Piotr Lis, lekarz ten ma lekceważące podejście do pacjentek, naśmiewa się z nich. Jest on według mnie jednym z najgorszych jak nie najgorszym ginekologiem w Lęborku.

#160 ~Karolinka~

~Karolinka~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2014 - 18:51:54

Przyjmuje w Lęborku jakiś ginekolog na NFZ ? 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych