Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ginekolodzy Lębork

187 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2012 - 13:13:13

Ginekolog, który prowadzi prywatna praktykę lekarską, musi mieć specjalizację. To nie może być lekarz dopiero po studiach.

Specjalizacja to zbyt mało żeby kwalifikować kogoś jako dobrego fachowca. Chodziło mi o to,żeby lekarz do którego się udajemy posiadał wiedzę większą niż wymagane przy specjalizacji minimum. Nic nie zastąpi doświadczenia , zwłaszcza zdobytego długoletnią pracą przy trudnych przypadkach.

#102 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2012 - 13:13:50

Ginekolog, który prowadzi prywatna praktykę lekarską, musi mieć specjalizację. To nie może być lekarz dopiero po studiach.

Specjalizacja to zbyt mało żeby kwalifikować kogoś jako dobrego fachowca. Chodziło mi o to,żeby lekarz do którego się udajemy posiadał wiedzę większą niż wymagane przy specjalizacji minimum. Nic nie zastąpi doświadczenia , zwłaszcza zdobytego długoletnią pracą przy trudnych przypadkach.

#103 ~TERE~

~TERE~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2012 - 18:34:09

Najlepsi sa w trójmieście

#104 ~MARTA~

~MARTA~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 16:23:33

wasileski najlepszy lekarz jakiego znam,,,polecam go chodziłam doniego teraz z druga ciąża i gdyby nie on moja córeczka by sie nieurodziła,,,,jestem mu wdzieczna z całego serca lepszego specjalisty nieznajkdziesz w leborku...a zachowanie jest jaki jest nienarzekam ,,,,ma też obowiazków tyle ze musi zalatwiac wszystko w ekspresowym tepie.. ;) jest godny polecenia fach 1 klasa ,,a przeciesz to jest najwarzniejsze TAK?//

#105 ~K~

~K~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2013 - 14:54:47

jak to kto... dr Pajuro...! naprawdę jest świetny.. miły, uprzejmy, wyrozumiały, wszystko wytłumaczy... minusem jest cena... tylko przyjmuje prywatnie i jest to cena 120- stała.
ale polecam!

#106 ~kaja~

~kaja~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2013 - 22:06:00

wasileski najlepszy lekarz jakiego znam,,,polecam go chodziłam doniego teraz z druga ciąża i gdyby nie on moja córeczka by sie nieurodziła,,,,jestem mu wdzieczna z całego serca lepszego specjalisty nieznajkdziesz w leborku...a
zachowanie jest jaki jest nienarzekam ,,,,ma też obowiazków tyle ze musi zalatwiac wszystko w ekspresowym tepie.. ;) jest godny polecenia fach 1 klasa ,,a przeciesz to jest najwarzniejsze TAK?//

Taka informacja -NIE Z CZASOWNIKAMI PISZEMY ODDZIELNIE!!!KOBIETO PRZECZYTAJ SWOJ WPIS BLAD NA BLEDZIE WSTYD!

#107 ~nowy~

~nowy~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2013 - 07:02:47

Taki nieuk będzie od dzieci wiele wymagał, gwarantuje to :lol: Do szkoły kobieto bo twoje dzieci już w pierwszej klasie będą lepsze od mamusi :lol:

#108 DianaM

DianaM

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 24 marzec 2013 - 16:08:35

polecam dr Pajuro, u mnie zawsze jest spokojna wizyta. Jest delikatny i dość konkretny. Ale ja w sumie chodzę kontrolnie, więc nie wiem jak jest w przypadku ciąży, problemów itp..

#109 ~jolka~

~jolka~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2013 - 15:27:39

hej. Orientujecie się może drogie mamy kto teraz przyjmuję w starym browarze na nfz oprócz Siega machowiny Pajuro ??dziękuję za informację

#110 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2013 - 15:55:23

hej. Orientujecie się może drogie mamy kto teraz przyjmuję w starym browarze na nfz oprócz Siega machowiny Pajuro ??dziękuję za informację

No, bedzie przyjmiowal pan Niewolin, wraca z turnee po skandynawii.
Prostak i chamski w zachowaniu.

#111 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2013 - 17:50:58

Wpis nietaktowny.

Użytkownik Yktorn edytował ten post 18 maj 2013 - 17:11:19

#112 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2013 - 20:54:41

wasileski najlepszy lekarz jakiego znam,,,polecam go chodziłam doniego teraz z druga ciąża i gdyby nie on moja córeczka by sie nieurodziła,,,,jestem mu wdzieczna z całego serca lepszego specjalisty nieznajkdziesz w leborku...a
zachowanie jest jaki jest nienarzekam ,,,,ma też obowiazków tyle ze musi zalatwiac wszystko w ekspresowym tepie.. ;) jest godny polecenia fach 1 klasa ,,a przeciesz to jest najwarzniejsze TAK?//

NIE Z CZASOWNIKAMI PISZEMY ODDZIELNIE!!ORTOGRAFIA PLAKAC SIE CHCE!!!!!!!

#113 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 18 maj 2013 - 12:21:17

Czy któryś lekarz w Lęborku wykonuje badanie USG-4D? Proszę o informację.

#114 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2013 - 12:41:29

Chyba nie... W Słupsku to wiem, że tak ale w Lęborku mieli kiedyś w szpitalu taki sprzet. Teraz nie wiem.

#115 ~alicja24~

~alicja24~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 12:48:12

Ja od początku czyli od pierwszego poronienia zaczęłam  chodzić do dr Łasowskiego   potem prowadził moja pierwszą ciążę kierował na potrzebne badania tłumaczył i kierował do szpitala jesli widział coś niepokojącego ze względu na gestozę miałam wywoływany poród mój  lekarz był akurat na dyżurze i mąż chodził do niego bo z bólu już sina sie zrobiłam przychodził co chwile i w końcu wzieli mnie na stół operowali on i Pajuro (również dobry lekarz grzeczny i dokładny) druga ciąże też prowadził niestety kiedy mi przypadał poród jemu akurat urlop wypadał jednakże wystapiły u mnie poważne komplikacje i ściągneli go do szpitala i to on robil mi cesarkę z dr Grzybowską (równie fajna babka ale boli po badaniu ).

Ponarzekać mogę jedynie na  dr Wasilewskiego kiedyś mnie wkurzył o mało się nie popłakałam jest za bardzo arogancki i ma głupie odzywki do pacjętek na resztę nie narzekam aha Sieg fajny lekarz ale trzeba nastwić uszy żeby wszystko słyszec bo bardzo cicho mówi ale miły i kompetentny :)

#116 ~zuza~

~zuza~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 15:31:22

Polecam doktora Pajuro,bardzo dobyt ginekolog

#117 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 17:05:41

Wasilewski jets niemiły, a Szlęzak nie pracuje w szpitalu, co jest przydatne, jak się jest w ciąży.

A to zalezy dla kogo ,byłam jego pacjentka cała ciąze mnie prowadzil a potem w szpitalu jak znalazl . Polecam

#118 ~pierwsza ciaza~

~pierwsza ciaza~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2013 - 12:48:31

hej kobietki!takie pytanko mam co myślicie o dr Machowina? poszlam do niego poniewaz podejrzewałam ciąże i faktycznie doktor potwierdził to i jestem w 7/8 tygodniu ciąży. poleciła mi go moja mama i siostra ktore sa z niego zadowolone. ale bardzo dziwi mnie to ze ze nie zlecił mi zadnych badan nie zabronił pić palić ( chociaz tego nie robie) . kazal przyjsc na za miesiac i na tym wizyta sie zakończyła.gdy zapytałam czy moge brac kwas foliowy to odpowiedział mi ... jak chcesz.nie dał ani zdjęcia z usg ani nie zrobił zadnych pomiarów płodu . nie wiem co mam myslecna ten temat

#119 ~gosc 12~

~gosc 12~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2013 - 11:48:42

ja chodziłam z 1 ciąża do dr Siega i byłam bardzo zadowolona wszystkie badania a nawet bym powiedziała ze bardzo dbał o pacjentki(dmuchał na zimne) tylko teraz strasznie ciężko się dostać na książeczkę i byłam u k.onichimoski czy jakos tak i niwem co o nim myslec..

#120 ~Ula~

~Ula~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2013 - 12:04:27

Co myślicie o doktorze Łasowskim?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych